Google překladač: English Deutsch
16. – 19. 5. 2006

fintech_1.JPGVeletrh FINTECH je sice novinkou v kalendáři technologických veletrhů pro rok 2006, ovšem značný zájem vystavovatelů nejen z České republiky, ale i ze zahraničí naznačuje velmi dobrou perspektivu stát se reprezentativní přehlídkou technologií povrchových úprav zasahující celý středoevropský region.

Na mezinárodním veletrhu technologií pro povrchové úpravy FINTECH se představí stovka vystavovatelů. Kromě tuzemských fi rem přijedou do Brna také fi rmy z Německa, Itálie, ze Slovenska či z Polska. Některé zahraniční fi rmy přijíždějí vystavovat do České
republiky vůbec poprvé. Prezentaci nejnovějších trendů v oblasti povrchových úprav zajistí výrobci a prodejci zařízení a materiálů pro tyto technologie stejně jako řada fi rem a organizací nabízejících služby, servis, výsledky výzkumu a poradenství.
Veletrh FINTECH chce svou nabídkou reagovat na prudký rozvoj povrchových úprav a rostoucí požadavky technické veřejnosti na důstojnou a specializovanou prezentaci tohoto důležitého oboru. Technologie povrchových úprav jsou dnes ve středu zájmu především vzhledem k jejich rychle se rozvíjejícím aplikacím téměř ve všech oblastech lidské činnosti a zároveň i z důvodu stále nových specializovaných nároků na tento obor. V České republice zažívá obor povrchových úprav v posledních letech rychlý rozvoj.
V oboru zařízení pro technické nástřiky se náplň veletrhu FINTECH překrývá se zaměřením Mezinárodního veletrhu svařovací techniky WELDING, jehož souběžné pořádání přináší pro vystavovatele a návštěvníky synergické efekty.
Vystavovatelé prvního ročníku veletrhu FINTECH oceňují především jeho úzkou specializaci, která umožní zaměřit prezentaci na cílovou skupinu potenciálních klientů. Právě specializace byla důvodem k účasti většiny již přihlášených firem.
Tento komplex specializovaných veletrhů bude vrcholem technologických přehlídek v prvním pololetí letošního roku na brněnském výstavišti. Odborní návštěvníci, jichž očekáváme více než třicet tisíc, mohou v jednom čase a na jednom místě navštívit špičkové prezentace společností zabývajících se svařovací technikou, slévárenstvím, povrchovými úpravami a zpracováním plastů. A nejen návštěvníci – obory, které se
v květnu v Brně představí, jsou si velmi blízké, a tak zejména vystavovatelé mohou těžit ze synergických efektů, které přináší spojení čtyř specializovaných akcí do jednoho termínu.
Druhý veletrh FINTECH se uskuteční až v roce 2008. Možnost zúčastnit se letošního veletrhu FINTECH však zůstává stále otevřena i Vám, kteří jste se dosud nerozhodli.
www.bvv.cz/fintech

Kalendář akcí

<<  Květen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
162122
23242526272829
     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..