Google překladač: English Deutsch
16. – 19. 5. 2006

Veletrh FINTECH je sice novinkou v kalendáři technologických veletrhů pro rok 2006, ovšem značný zájem vystavovatelů nejen z České republiky, ale i ze zahraničí naznačuje velmi dobrou perspektivu stát se reprezentativní přehlídkou technologií povrchových úprav zasahující celý středoevropský region.

fintech_1.JPG

Na mezinárodním veletrhu technologií pro povrchové úpravy FINTECH se představí stovka vystavovatelů. Kromě tuzemských fi rem přijedou do Brna také fi rmy z Německa, Itálie, ze Slovenska či z Polska. Některé zahraniční fi rmy přijíždějí vystavovat do České
republiky vůbec poprvé. Prezentaci nejnovějších trendů v oblasti povrchových úprav zajistí výrobci a prodejci zařízení a materiálů pro tyto technologie stejně jako řada fi rem a organizací nabízejících služby, servis, výsledky výzkumu a poradenství.
Veletrh FINTECH chce svou nabídkou reagovat na prudký rozvoj povrchových úprav a rostoucí požadavky technické veřejnosti na důstojnou a specializovanou prezentaci tohoto důležitého oboru. Technologie povrchových úprav jsou dnes ve středu zájmu především vzhledem k jejich rychle se rozvíjejícím aplikacím téměř ve všech oblastech lidské činnosti a zároveň i z důvodu stále nových specializovaných nároků na tento obor. V České republice zažívá obor povrchových úprav v posledních letech rychlý rozvoj.
V oboru zařízení pro technické nástřiky se náplň veletrhu FINTECH překrývá se zaměřením Mezinárodního veletrhu svařovací techniky WELDING, jehož souběžné pořádání přináší pro vystavovatele a návštěvníky synergické efekty.
Vystavovatelé prvního ročníku veletrhu FINTECH oceňují především jeho úzkou specializaci, která umožní zaměřit prezentaci na cílovou skupinu potenciálních klientů. Právě specializace byla důvodem k účasti většiny již přihlášených firem.
Tento komplex specializovaných veletrhů bude vrcholem technologických přehlídek v prvním pololetí letošního roku na brněnském výstavišti. Odborní návštěvníci, jichž očekáváme více než třicet tisíc, mohou v jednom čase a na jednom místě navštívit špičkové prezentace společností zabývajících se svařovací technikou, slévárenstvím, povrchovými úpravami a zpracováním plastů. A nejen návštěvníci – obory, které se
v květnu v Brně představí, jsou si velmi blízké, a tak zejména vystavovatelé mohou těžit ze synergických efektů, které přináší spojení čtyř specializovaných akcí do jednoho termínu.
Druhý veletrh FINTECH se uskuteční až v roce 2008. Možnost zúčastnit se letošního veletrhu FINTECH však zůstává stále otevřena i Vám, kteří jste se dosud nerozhodli.
www.bvv.cz/fintech

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..