Google překladač: English Deutsch

Nový model garážových vrat připravila společnost OLYMPS DOOR. Novinka FINAL je vyrobená z pevné ocele, s elegantně působícím designem širokých pásů. Díky tomuto provedení je možné tato vrata montovat i do atypických otvorů, a to až do šířky 5,6 m a výšky 2,5 m. Mezi další výhody těchto vrat a sekčních vrat vůbec patří jednoduchá a bezpečná manipulace, velmi dobrá zvuková i tepelná izolace. Majitel těchto vrat i ocení povrchovou úpravu woodgrain, velmi odolnou proti poškození a nenáročnou na údržbu.

final.jpg

Takového vzhledu bylo dosaženo úpravou struktury ocelového plechu lisováním. Díky této úpravě je povrch odolnější – prolisování zlepšuje parametry materiálu. Povrch woodgrain připomíná svou strukturou dřevo, je zrnitý, a tak na něm nejsou, na rozdíl od hladkých povrchů, vidět případné drobné škrábance. Garážová vrata FINAL se dodávají v bílé barvě, ale je možné si vybrat ze široké škály barev. Výroba vrat v barvě vybrané zákazníkem netrvá o nic déle, než výroba standardního provedení.
Vynikající izolační vlastnosti vrat FINAL jsou zabezpečeny díky zateplením kvalitní polyuretanovou výplní. Spolu s ní pomáhá šetřit teplo a tlumit hluk i gumové těsnění upevněné ze všech čtyř stran vrat– po obou stranách je uchycené na vodící dráze a ve spodní i vrchní části je zabudované přímo do hliníkového profilu. Těsnící guma ve spodní části poslouží i jako zvuková izolace a minimalizuje vliv nerovnosti podlahy na vrata. Aby teplo neunikalo mezi sekcemi, umístil výrobce těchto vrat těsnění přímo v horní časti sekcí do speciálně vytvarované drážky v oceli.
Neméně důležitou výhodou sekčních vrat FINAL je jejich namontování uvnitř garáže, zabírají tak minimum místa a je tak možné využít celou její hloubku.
Víc o modelu FINAL, ale i o jiných produktech ze širokého portfolia firmy OLYMPS DOOR se dozvíte na bezplatné infolince 800 152 741 nebo na internetové stránce www.olymps-door.cz

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..