Google překladač: English Deutsch
Přední světový veletrh obrábění kovů opět v Německu

Příští veletrh EMO, přední světový veletrh obrábění kovů, se bude v roce 2011 opět konat v Německu. Od 19. do 24. září 2011 zde ukáží mezinárodní výrobci výrobní techniky „obráběcí stroje a více“. Veletrh EMO Hannover bude vrcholnou událostí branže. V Hannoveru se sejdou manažeři a obchodníci z mezinárodních odběratelských branží s výrobci výrobní techniky z celého světa.

Žádný jiný významný veletrh triády Evropa-Asie-Amerika nedosáhl většího počtu mezinárodních návštěvníků a vystavovatelů jako veletrh EMO Hannover. Na předešlém veletrhu v roce 2007 byl každý třetí z celkového počtu166 500 odborných návštěvníků z jiné než pořadatelské země. Na veletrhu EMO byly zastoupeny všechny země, které vyrábí obráběcí stroje. V roce 2007 přijelo do Hannoveru na veletrh EMO 2 100 firem ze 42 zemí. Přes 60 % firem bylo z jiné země než Německo.


Nabídka veletrhu EMO je atraktivní pro návštěvníky s rozhodovacími kompetencemi z celého světa
Veletrh EMO představí aktuální vývoj ve výrobní technice v celé škále od jednotlivých strojů přes výrobní systémy až po kompletní řešení. Stěžejními oblastmi veletrhu budou třískové a tvářecí obráběcí stroje, výrobní systémy, přesné nástroje, měřící technika, automatizovaný tok materiálu, technologie CAx, řídící technika a technika pohonu a příslušenství.

 

Veletrh je atraktivní pro odborné návštěvníky z celého světa. „Jen během jedné jediné návštěvy získají kompletní přehled o odvětví. Setkají se se všemi významnými aktéry branže během jedné akce a budou mít možnost bezprostředního srovnání všech významných konkurentů,“ dále uvedl Ch. Miller. Na předešlém veletrhu EMO byla kompletní nabídka představena v Hannoveru na více než 180 000 m² čisté výstavní plochy. To odpovídá 291 900 m² hrubé výstavní plochy. Veletrh se důsledně řídí potřebami odborných návštěvníků a soustředí se výlučně na kompetentnost výrobců obráběcích strojů. Striktní rozdělení podle skupin strojů usnadňuje návštěvníkům orientaci a zavede je přesně k tomu, co je zajímá.

 

Od svého založení v roce 1975 je veletrh EMO Hannover nejvýznamnějším fórem inovací ve výrobní technice. Mezinárodní konkurence je však stále tvrdší a inovační cykly stále kratší. Veletrh EMO Hannover je v mezinárodním veletržním dění v oblasti zpracování kovů nadále platformou inovační ofenzívy výrobců. Jsou zde prezentovány novinky a trendy zítřka. Optimalizaci a spojování jednotlivých procesů jako je řezání, obrábění, vrtání, frézování, broušení, ozubování nebo tváření doplňují inteligentní řešení, která zlepšují celé procesové řetězce. Podle individuálních výrobních podmínek příslušného zákazníka mohou řešení vypadat zcela odlišně. Cílem inovací jsou například stroje a zařízení šetřící zdroje a místo, minimalizace nákladů na životní cykly, podpora výrobního plánování prostřednictvím inteligentního softwaru atd. Výhodu před konkurencí mají především ti výrobci, kteří k samotnému produktu nabízejí výkony navíc. Například nabídku projektových prací, optimalizaci procesu, školení atd. „Veletrh EMO Hannover 2011 se proto uskuteční pod heslem „Obráběcí stroje a více, “ vysvětlil Ch. Miller. „Jsme zvědaví, co vystavovatelé nabídnou.“


EMO Hannover vyvolává posun v investicích
Veletrh EMO se vyznačuje vysokou kompetentností svých návštěvníků a vystavovatelů. Jako přední světový veletrh zpracování kovů se obrací na celý průmyslový svět. To znamená na návštěvníky ze všech důležitých odběratelských branží, jako je výroba vozidel, letecký a kosmický průmysl, strojírenství, elekrotechnika, jemná mechanika a optika, průmysl zpracování kovů a zdravotnická technika.

 

Návštěvníci veletrhu EMO mohou většinou rozhodovat o investicích a jsou ochotni investovat. „Naše anketa mezi návštěvníky dokládá, že čtyři pětiny návštěvníků veletrhu EMO ve svých podnicích rozhodují o investicích,“ řekl Ch. Miller.
U odborných návštěvníků, kteří nejsou z Německa, dosahuje jejich podíl dokonce
86 %. Například během veletrhu v roce 2007 bylo dosaženo objemu zakázek více než 4 miliardy eur. Rozmach v obchodování pokračoval i po veletrhu. Ve 4. čtvrtletí 2007 došlo k největšímu mezinárodnímu nárůstu zakázek v oblasti obráběcích strojů za celé minulé období oživení.

 

www.emo-hannover.de
 

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news