Google překladač: English Deutsch

ComposerMAX je nabízen v šesti různých kombinacích. Na výběr jsou CD-R i DVD-R mechaniky v modelech se dvěma i čtyřmi mechanikami. Dokonce si lze vybrat i model, který bude obsahovat jak vysokorychlostní CD-R mechaniky tak i mechaniky DVD-R. Všechny modely jsou jednoduše připojeny k počítači prostřednictvím FireWire (IEEE-1394) rozhraní zajišťující maximální rychlost a spolehlivost při přenosu dat. Obrovská kapacita - 400 CD nebo DVD - a vysokorychlostní CD-R 32x mechaniky posouvají nový ComposerMAX mezi nejvýkonnější duplikátory na trhu. Jakmile spustíte duplikaci, vše ostatní už probíhá automaticky, díky tomu, že jednoduše vložíte najednou až 400 CD/DVD do čtyř zásobníků a robot je pak sám zakládá do CD-R nebo DVD-R mechanik. Po vypálení jsou disky přemístěny do případných instalovaných tiskáren.

Max_open.jpg

Integrovaný automatický podavač disků je konstruován pro nepřetržitý provoz v dávkách o vysokém počtu CD/DVD disků. V továrním testu automatického podavače duplikátoru ComposerMAX bylo bez jediné nepřesnosti přemístěno přes půl milionu CD disků!
ComposerMAX byl navržen tak, aby vydržel i ty nejnáročnější podmínky. Jeho nárazuvzdorný polykarbonátový prachotěsný kryt, masívní (9.52mm) hliníkový spodek, celoocelová kostra a 300 wattový napájecí zdroj zajišťují daleko vyšší životnost a celkový výkon.

Duplikovaná CD/DVD pak můžete opatřit textem, grafikou nebo fotografiemi potiskem na některé z oblíbených tiskáren Primera Technology ink-jet nebo thermotransferovou metodou. Dosáhnete tak trvanlivého profesionálního potisku, který může být monochromatický, dvoubarevný nebo plnobarevný a to v rozlišení až 2400dpi! Pro absolutně nejrychlejší a přitom velmi ekonomicky výhodný potisk CD/DVD můžete svůj ComposerMAX vybavit dokonce dvěma tiskárnami Inscripta™ Thermal CD Printer.
Více informací na www.sovte.cz