Google překladač: English Deutsch

Rodina Hartl se zabývá již 80 let, po 3 generace, úpravou kameniva. Především písku a štěrku a od 80. let jako výrobce drtících a třídících zařízení. Firma HARTL Anlagenbau GmbH, která se nachází v horním Rakousku, vyrábí a prodává drtící a třídící zařízení po celém světě. Společnost HARTL drtiče + třídiče s.r.o. je již od roku 1992 výhradním prodejcem a servisním centrem drtičů a třídičů HARTL v Čechách na Slovensku a v Polsku se sídlem v Chrudimi. Sortiment produktů je široký, v nabídce najdete jak drtiče, třídiče a separátory, tak i stroje na úpravu kameniva nebo recyklaci stavebního odpadu.

hartl_1.jpg

Hartl kompaktní řada
Hartl Powercrusher kompaktní třída byla vyvinuta speciálně pro nasazení na místě. Využívá se díky svému kompaktnímu vzhledu a optimálním transportním rozměrům. Při své maximální šířce 2,5 m, výšce 3,2 m a váze od 30 do 40 t je transport z finančního hlediska možný i na kratší vzdálenosti.
Všechna zařízení této kompaktní řady disponují hydraulicky poháněným vibračním podavačem s integrovaným předsítem s možností třídící volby, hydraulicky sklopitelným vynášecím a hlavním vynášecím pásem, magnetickým separátorem a odrazovým nebo čelisťovým drtičem.

Hartl heavy řada
Hartl Powercrusher heavy řadu spojují výhody stacionárních zařízení - vysoký výkon a kvalitní výsledný produkt - mobilní zařízení na housenicích. Díky této masivní konstrukci jsou používány jak pro velmi těžká nasazení v lomech, ale také pro recyklaci. Díky dvojitému víku-vysoce zatížitelnému sítu se zajistí jakostně velmi kvalitní výsledný produkt. Všechna zařízení této těžké řady disponují hydraulicky poháněným vibračním podavačem, dvojitým víkem-vysoce zatížitelným sítem s možností třídící volby, hydraulicky sklopitelným vynášecím a hlavním vynášecím pasem, magnetickým separátorem a odrazovým nebo čelisťovým drtičem.

Hartl vertikální mlýn v-max
The Hartl Powercrusher vertikální mlýn v-max nabízí dvě konstrukce - a to v-max basic u stávajících zařízeních nebo jako v-max compact u nastupujících zařízeních s podávacím pasem, násypkou a vynášecím pásem.

Hartl – screen
Hartl powercrusher třídící řada obsahuje 2 velikosti třídících zařízeních na housenicích. A to hcs 36-13 jako kompaktní provedení pro transport bez povolení a hcs 46-16 jako vysoce výkonné zařízení. Oba typy jsou vhodné pro zavážení nakladačem nebo přímo drtičem. Díky své masivní konstrukci není nutná podpěra podavače a tím je umožněn transport i třídění zároveň. Obě zařízení jsou vybavena násypkou s hydraulicky sklopitelným roštem pro předtřídění, cik-cak třídícím boxem a dálkovým ovladačem pojezdu.

Hartl mokré třídění - Hartl water screen
HARTL WATER SCREEN je systém třídičů, praček a drtičů pro mokré třídění k nasazení v pískovnách a lomech. Zařízení vynikají velkou robustností, vysokým výkonem, velkou variabilitou provedení a jednoduchostí obsluhy i údržby.

Úprava kameniva
Přestože je dnes většina lomařských provozů založena na stabilních linkách, mobilní a polomobilní technologie se začínají prosazovat do lomů a pískoven díky nižším provozním nákladům a nižší pořizovací ceně.
Nasazením mobilního drtiče a třídiče až k lomové stěně se ušetří až 30 Kč/t! Filosofii celé koncepce vyjadřuje přísloví o Mohamedovi a hoře, nebo-li proč komplikovaně překládat a dopravovat materiál do stacionárního zařízení, když stejnou práci zvládne zařízení mobilní, přímo u lomové stěny.

Recyklace stavebního odpadu
Stavebním odpadem rozumíme beton, železobeton, asfaltové živice, cihly, dřevo, betonové železniční pražce, panely, zeminu, měděné i hliníkové kabely, umělé hmoty a ostatní příměsi, ale také strusku a podobné netoxické průmyslové odpady.
Recyklace stavebního odpadu je nový enviromentální podnikatelský obor. Princip recyklace stavebního odpadu je založen na znovu využívání stavebních odpadů díky novým technologiím jejich recyklace. Tento recyklovaný stavební odpad - recyklát se stal alternativou drceného kameniva. Jeho největší výhody jsou POLOHA - recyklát vzniká na místě staré zástavby obyčejně ve městech. Odpadá drahé dovážení kameniva ze vzdálených lomů a pískoven. CENA - tržní cena recyklátu je srovnatelná nebo nižší než kameniva. Navíc odpadá placení za ukládání stavebního odpadu na skládkách. PŘÍNOS PRO ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ - neukládáme do země to, co umíme znova využít. www.hartl.cz

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..