Google překladač: English Deutsch
T+T 12/2008

Tesařské řetězové pily ZSX Ec 260 a ZSX Ec 400 nabízí kombinaci, která byla až dosud nemyslitelná – až 400 mm hloubky řezu při současné exelentní kvalitě řezu. Těchto parametrů je dosaženo pomocí pilového řetězu z tvrdokovu HM a motoru CUprex s vysokým výkonem 3 000 W. Díky těmto vlastnostem splňují pily ZSX Ec všechny požadavky na moderní řezání.
Vylepšená jsou zde i detailní užitná řešení – jako například napínání řetězu obsluhované zvnějšku, dvojitě uložené výkyvné vedení, zesílená základní deska a ochrana proti vytržení materiálu pro perfektní řez. Jako všechny tesařské pily Mafell používají také ZSX Ec tesařský systém vodících lišt.

Držadla
Optimálně umístěná držadla poskytují u ZSX Ec 260 a ZSX Ec 400 maximální komfort obsluhy. Spínač pro vypínání a zapínání a uzávěra vypínače jsou integrovány v zadním držadle

Digitální elektronika
V tomto modelu je do praxe uvedeno nové digitální řízení s regulovatelným počtem otáček, tichým rozběhem, snížením počtu otáček, konstantním počtem otáček pod zatížením a ochranou proti přetížení.

Hloubka řezu a nastavení úhlu

ZSX Ec/400 lze použít až do maximální hloubky řezu 400 mm. Jemné nastavení úhlu je pohodlné díky dobře čitelné stupnici. Standardní úhel sklonu 60° – 45° – 0° – 45° – 60° lze nastavit rychle a jednoduše pomocí blokovací funkce.

Kvalita Mafell
Mafell si neklade za cíl vyrábět své produkty ve velkých sériích. Klade důraz na High-tech kvalitu v malé sérii, o kterou je v sídle v Oberndorfu bezpečně postaráno a která také umožňuje rychle reagovat na požadavky zákazníka.

www.mafell.cz