Google překladač: English Deutsch
T+T 12/2008

Uplynulo již 10 let od založení odštěpného závodu TRIBO-TECH firmy Hennlich Industrietechnik spol. s r.o. Tento rok byl pro nás mimořádně úspěšný a i přesto jsme se zamýšleli jak ještě více zkvalitnit služby pro naše zákazníky.

Jedním z prvních kroků je změna názvu našeho odštěpného závodu. Vedla nás k tomu snaha usnadnit zákazníkům na českém trhu orientaci tak, aby nemohlo docházet k záměnám či nedorozuměním s ostatními subjekty na trhu. Nově, od 1. 1. 2009 tedy ponese náš odštěpný závod tento název:
Hennlich Industrietechnik spol. s r. o., odštěpný závod CEMATECH

Odštěpný závod CEMATECH firmy Hennlich Industrietechnik je významným „hráčem“ v oblasti dodávek centrálních mazacích systémů a mazací techniky. Nabízíme komplexní služby - od technického poradenství a návrhu systému, přes dodávku komponentů, montáž, až po servis a dodávku náhradních dílů. K dispozici máme komponentovou základnu a know-how největšího světového výrobce centrálních mazacích systémů, americko-německé firmy LINCOLN. Tato skutečnost je důležitá zvláště pro výrobce strojů s centrálním mazáním, které se uplatňují na zahraničních trzích. Značka LINCOLN je celosvětově akceptovatelná a náhradní díly LINCOLN jsou dostupné kdekoli na světě.
Za dobu naší existence jsme zrealizovali stovky centrálních mazacích systémů do všech odvětví průmyslu. O. z. CEMATECH je součástí obchodně-výrobní společnosti Hennlich Industrietechnik, která je dodavatelem široké škály technických komponentů a profesionálních technických řešení. Společnost spadá pod evropskou skupinu HENNLICH.

Pro Vás, naše zákazníky, se po změně názvu samozřejmě nic nemění, odštěpný závod CEMATECH je stále výhradním zastoupením firmy LINCOLN na českém trhu a jsme i nadále připraveni řešit Vaše požadavky týkající se centrálního mazání a mazací techniky.

www.hennlich.cz/cematech