Google překladač: English Deutsch

Přehrávače MP3 jako iPod se těší stále větší oblibě. Podobné externí zdroje hudby se však v autě nedají ve všech případech využívat bez problémů. Autorádia od firmy Blaupunkt, dceřiné společnosti firmy Bosch, pro ně vytvářejí díky speciálnímu vstupu AUX ty nejlepší předpoklady. Mnoho jiných výrobků a skoro všechna rádia, která sériově osazují přímo ve výrobě

1-CM-13372_nahled.jpg

výrobci automobilů, toho však často schopna nejsou. Nová série zesilovačů GTA od firmy Blaupunkt slibuje v tomto ohledu nápravu. Jako celosvětově první modely disponují jak dvoukanálová varianta GTA 275, tak i čtyřkanálový booster GTA 475 patentovaným vstupem Direct Aux Input. Lze tedy přímo připojit externí přehrávače nebo přenosný navigační systém.

Výhody jsou zřejmé: Vstup Direct Aux Input vytváří spojení zesilovače s MP3 přehrávačem takřka skrz zadní dveře.
Přehrávače iPod a podobné se přes příslušný výstup pro sluchátka jednoduše spojí přímo se zesilovačem v kufru. Firma Blaupunkt k tomu doporučuje použít speciální přípojný kabel o délce pěti metrů s integrovaným třístupňovým spínačem. Spínač brání tomu, aby při dotyku s odhalenými kontakty zástrčky vznikalo rušivé bručení, a eliminuje občas velmi silný škrábavý zvuk zatěžující reproduktory, ke kterému dochází při připojení externího zdroje hudby při zapnutém zvukovém systému. 12dB poloha spínače kromě toho zajišťuje i harmonické připojení zdrojů AUX s vysokou výstupní hladinou.
Celý text na www.bosch.cz

Kalendář akcí

<<  Duben 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  9121314
1516172021
2225262728
2930     
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news