Google překladač: English Deutsch

Výkonnostní třídu elektrod 250/350 A a řadu svařovacích přístrojů WIG DC rozšiřuje nyní společnost Fronius o dva inovační favority - TransPocket 2500 a 3500 udávající nová měřítka. "Rezonanční inteligence" se stará o ideální charakteristiky a dostatečnou výkonnost pro vysoce stabilní svařovací oblouk, "vícenapěťová ruční volba" nabízí maximální flexibilitu elektrického napájení, nízká hmotnost umožňuje větší mobilitu a bohaté užitné vlastnosti poskytují ideální předpoklady pro nasazení na stavbách a ve výrobě. Rezonanční inteligence znamená u svařovacích systému Fronius to, že regulační veličinou všech výkonových parametru je oblouk. Řízení je plně digitální. Tak zůstane oblouk vždy stabilní, i u sítových přívodů v délce 100 m, při kolísajícím napětí nebo při provozu s elektrocentrálou.

froniuspress_251_s.jpg

Pro rozsah vstupního napětí (230, resp. 400 V) a volitelné jednofázové nebo třífázové síťové napájení (z čehož vyplývá celosvětová flexibilita napájení) je určena funkce vícenapěťové ruční volby. Komfort při přenášení bez omezení je možný díky nízké hmotnosti 12,5, resp. 18 kg. Zvláště potěšující budou pro uživatele digitální uložené charakteristiky. Umožňují jednoduchou obsluhu a kvalitní přesvědčivé pracovní výsledky. Vysoký komfort při obsluze zajišťují také ideální nastavení parametru zapalování pro všechny typy elektrod (rutilové, bazické nebo typu Cel). Funkce zapalování Soft Start pro bazické elektrody se spustí při nízkém svařovacím proudu, aniž by se oblouk přerušil. Funkce Hot Start usnadňuje zapalování elektrod typu Cel a rutilových elektrod. Pomocí nové funkce Arc Force Control je možné bezpečně a plynule svářet pomocí elektrod s hrubým odkapem. Ovládací panel Comfort krome toho umožňuje synergický provoz: po nastavení typu elektrody jsou všechny další parametry k dispozici automaticky.

Mikroprocesorem řízený průběh zaručuje při zapálení dotykem během metody svařování WIG (Wolfram-Inertgas, tj. wolfram - inertní plyn) přesné pracovní výsledky. S funkcí TIG-Puls lze lépe pracovat s tavnou lázní ve stísněných prostorách a při přemostění spár. Funkce TIG-Comfort-Stop zvyšuje komfort při práci a zamezuje přerušení oblouku na konci svaru: definovaný pohyb horáku automaticky snižuje svařovací proud.

S oběma přístroji TransPocket může uživatel také pohodlně svařovat při použití dálkového ovládání. Hospodárnost a ekologická hlediska se zvyšují automatickým přepnutím do provozu Stand-by při běhu naprázdno. Tím lze dosáhnout značných úspor energie. Snadná obsluha, univerzální nasazení a vysoká životnost přístrojů TransPocket 2500 a 3500 jsou zárukou bezpečné investice i v budoucnosti.
www.fronius.cz

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news