Google překladač: English Deutsch
T+T 7-8/2009

Firma INTESO TRADE s.r.o. je specialistou na dodávky děrovaných profilů, výrobu strojů pro prostřihávání profilů a trubek bez nežádoucí deformace vstupního materiálu, jednotku na rádiusové zastřihávání konců trubek, výrobu jednoúčelových strojů a zařízení, a automatizovaných výrobních linek.

Dodávky děrovaných profilů
Dodáváme děrované profily dle přání zákazníka, včetně možnosti zajištění materiálu za výhodné ceny. Díky stroji, který je v ČR unikátem, nabízíme děrování profilů v délce až do 7 000 mm.

Děrovací stroje
Mimo dodávek děrovaných profilů a trubek nabízí INTESO 3 základní řady strojů a jedno zařízení. Stroje s označením řady S2 jsou určeny k děrování v automatizovaném režimu. CNC systém umožňuje naprogramovat požadované rozteče děr. Samotný střih je vykonán pomocí hydraulické soustavy. Posun materiálu zajišťuje rotační elektromotor. Řada S3 je vybavena lineárním elektromotorem. Ten zajišťuje vysokou rychlost i přesnost. Kapacita prostřihávání je 1–1,1 s na jeden otvor včetně přesunu na další pozici. Veškerý pohyb navíc monitoruje lineární odměřování. Pro menší investice je zde řada S1 s ručním posuvem a manuálním ovládáním. Zařízení řady Z3 se umísťuje pod tvářecí lis, který může být dodán spolu se zařízením.

Způsob uchycení profilu a konstrukce nástroje dovoluje děrování od začátku do konce profilu, včetně přesahu. Nevzniká tudíž žádný neproduktivní odpad.
Systém středění dovoluje děrování profilů nižší jakosti s většími výrobními tolerancemi, což je velká výhoda těchto strojů.
Dalším důležitým prvkem je možnost děrování jedné strany nebo dvou protějších stran profilu a to současně. U dvoustranného děrování dochází k výrazné úspoře času.

Všechny stroje jsou schopny děrovat profily v rozměrech průřezu od 25 x 25 mm do 80 x 120 mm a trubky v průměru od Ø25 mm do Ø80 mm. Tvar průřezu profilu je variabilní a k jeho děrování postačí zaměnit příslušné nástrojové vybavení.
Díky přídavným délkovým modulům je možné stroj využít na děrování profilů v délce až 3 000 mm.
INTESO zajišťuje výrobu a kompletní servis děrovacích strojů INTESO včetně výroby potřebného nástrojového vybavení.

Výrobní linky a automatizace
Velkosériové výroby vyžadují neustálý vývoj zefektivňování svého provozu a zvyšování výkonnosti. INTESO disponuje zkušeným týmem vývojářů, konstruktérů a technologů, kteří jsou schopni navrhovat optimální řešení. Díky intenzivní spolupráci se specialisty z dalších průmyslových oborů a odvětví jsme schopni projektovat linky, jejíž součásti jsou např. operace svařování, ohýbání, dělení atd. Naše firma je zvládne převzít pozici Generálního dodavatele kompletního technologického celku. To zvyšuje efektivitu vývoje, výroby a kompletace projektu.

Rádiusové zastřihávání trubek

Jednotka TM 40 určená k ručnímu zastřihávání konců trubek ve tvaru kruhové úseče. Na jedno založení lze vystřihnout 2 strany jednoho konce trubky. Operace probíhá pohybem páky nahoru (jedna strana) a dolů (druhá strana). Rádius zastřihnutí má stejný poloměr jako zastřihávaná trubka. Díky snadno zaměnitelným dílům umožňuje jednotka zastřihnout trubky v rozmezí průměrů 20 mm až 40 mm.

www.inteso.cz

Kalendář akcí

<<  Listopad 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..