Google překladač: English Deutsch
ve dnech 3. a 16. prosince od 10 hodin

Jako každý rok i tento otevírá své brány brněnská elektrofakulta. Tentokrát se mohou studenti přijít podívat na fakultu 3. a 16. prosince od 10 hodin. Prohlídka začne v aule fakulty, v jejím novém sídle na Technické 10. Toto sídlo bylo otevřeno v říjnu tohoto roku a je opravdu skvostným domovem této významné technické fakulty.

"Věříme, že tentokrát přijde hodně zájemců, jelikož máme co nabídnout, nejen z hlediska zázemí a studia, ale také studentských aktivit a uplatnění," dodává manažer vztahů s veřejností, Jiří Wagner. Pro studenty bude nachystána přednáška o studiu, prohlídka odborných laboratoří, soutěž o hodnotné ceny, ale také živí roboti nebo představení možností uplatnění např. v projektech center excelence CVVOZE, SIX nebo CEITEC.

Studenti se také dozví o možnosti studentského vyžití, které je na fakultě obrovské – mohou se zapojit do činnosti Studentského spolku pro studenty, který pořádá akce jako Drakiáda, OpenAir festival Hudba z FEKTu, nebo Běh na 53. "Technicky vzdělaných mladých lidí je nedostatek. Navíc absolventi technických škol to mají mnohem jednodušší v zapojení do praxe, než třeba ekonomové a další "moderní" obory," uzavírá Wagner.

Více informací o fakultě na www.feec.vutbr.cz, nebo na www.facebook.com/FEKTVUT