Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

dr.jpgNa 21. července připravil aukční dům Angermann & Lüders Praha pro automobilku Škoda Auto dražbu nepotřebných strojů a zařízení z ukončené výroby. Angermann & Lüders Prag dražbu vzhledem k omezenému tuzemskému trhu pro speciální a seřízené stroje připravil ve spolupráci s internetovou firmou NetBid Industrie-Auktion (http://www.netbid.com) velmi pečlivě oslovením potenciálních zákazníků jak formou inzerce v tuzemském a zahraničním tisku, tak i cíleným rozesláním barevného katalogu a individuálními pozvánkami elektronickou poštou.

Na dražbě samé se registrovalo 101 dražitelů nejen z tuzemska a z okolních zemí, ale svoji cestu na dražbu našli kupující z Anglie, USA ale také až z Jordánska nebo Indie.
Celá dražba byla současně pro cizince tlumočena do angličtiny, každý dražený předmět byl při vlastní dražbě prezentován obrázkem.
Po skončení dražby mohl Angermann & Lüders konstatovat, že z nabízených 460 položek bylo dražbou položka po položce vydraženo 81 procent, přičemž na mnoho dalších položek byla po skončení dražby předložena dodatečná nabídka na odkoupení. Aukční dům předpokládá, že konečný výsledek se přiblíží výsledkům z posledních dražeb, kdy konečný výsledek dosáhl 95 procent zpeněženého majetku.
Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..