Google překladač: English Deutsch

V Ostravě se od 11. – 13. června uskuteční veletrh Czech Raildays, mezinárodní výstava drážní techniky, výrobků a služeb pro potřeby železniční a městské kolejové dopravy. Mezi tradiční účastníky, letos jubilejního 20. ročníku akce bude patřit i DAKO-CZ, český výrobce brzdových systémů a komponentů pro kolejová vozidla. Na veletrhu se chystá tradiční český výrobce z Třemošnice představit novinky ze své produkce.

DAKO Czech-rail-days-1

„Na letošním veletrhu Czech Raildays představíme novinky z oblasti pneumatických přístrojů, mezi které patří Nová lehká kotoučová brzdová jednotka DAKO KBZ 10 pro nákladní vozy. Novou kotoučovou brzdovou jednotku jsme představili v loňském roce na veletrhu Innotrans, od té doby probíhají typové testy, při nichž už úspěšně proběhly zkoušky odolnosti proti vniknutí prachu a vody, zkoušky hystereze a citlivosti nebo zkoušky funkce stavěče odlehlosti. Od srpna budeme nové kotoučové jednotky dodávat našim zákazníkům," uvádí Dagmar Matúšová, generální ředitelka společnosti DAKO-CZ, a doplňuje. „Lehká kotoučová brzdová jednotka bude k dostání ve variantě na kotouč 110 a 170 mm."

Pneumatická řešení DAKO budou dále zastoupena i v oblasti osobní dopravy. DAKO-CZ na veletrhu uvede finální provedení brzdového ventilu DAKO MEMU pro vozy metra a EMU a bezpečnostní šoupátko DAKO SBD1, které slouží k zavedení rychločinného brzdění vlaku.

Z oblasti tramvajové brzdy se společnost z Třemošnice zaměří na ukázku nového provedení magnetické kolejnicové brzdy DAKO KB 1150, která je vyrobena pomocí nové technologie a vyniká vysokým poměrem výkon/cena a výkon/hmotnost. V části týkající se třecí brzdy představí řídící agregáty hydraulické brzdy (PA007, PA009, PA010), nouzový agregát NA001, řídící jednotky řady iRB (01.3, 02.1. 05.1), záložní zdroj DST-01 a brzdovou jednotku mezi motor a převodovku.

„Návštěvníci Czech Raildays se mohou při návštěvě naší expozice těšit nejen na ukázku exponátů, ale také na nové české korporátní video, kde se věnujeme popisu naší společnosti a její historii, vizím, certifikacím a patentům a korporátním hodnotám. Připraveny máme zbrusu nové firemní a produktové katalogy," popisuje Jana Kavalír, manažerka marketingu DAKO-CZ. Stánek společnosti DAKO-CZ najdou návštěvníci veletrhu v pavilonu A1.

DAKO Czech-rail-days-2

 

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news