Google překladač: English Deutsch
vysoce výkonné čelní frézování

Fréza CoroMill 345 představuje moderní nástrojovou koncepci, která je ideální jak pro smíšenou malosériovou výrobu, tak i pro hromadnou výrobu specificky daných součástí. Fréza byla původně navržena pro vysokovýkonné čelní frézování s menšími hloubkami řezu v širokém spektru různých materiálů, avšak její univerzálnost a mimořádně široké možnosti optimalizace jsou předpokladem jejího širokého využití od náročných hrubovacích operací s hloubkou řezu až 6 mm, až po dokončování do zrcadlového lesku.

Navržena s cílem snížit vaše náklady
CoroMill 345 je fréza pro čelní frézování s úhlem nastavení 45°, která byla vyvinuta s cílem vytvořit nejhospodárnější nástroj na trhu. Tento moderní nástroj je určen především pro vysoce výkonné čelní frézování ocelí při malých až středních hloubkách řezu a lze ho použít pro všechny skupiny materiálů s klasifikací ISO-P až ISO-S. CoroMill 345 vyniká hladkým chodem v řezu a velmi nízkou hlučností. Tento nástroj je osazen VBD s 8 řeznými hranami a díky jedinečnému provedení s tuhým lůžkem a podložkou, umožňuje dosažení nejvyšší hospodárnosti a maximální produktivity. Spolu s rostoucími požadavky na zvyšování stupně automatizace výroby rostou rovněž nároky na to, aby obráběcí nástroje umožňovaly vysokou spolehlivost a předvídatelnost prováděných operací. Nástroje řady CoroMill 345 umožňují bezproblémové obrábění a výrazně snižují riziko vzniku neplánovaných prostojů.

Hlavní výhody nástrojů řady CoroMill® 345:
• Fréza s úhlem nastavení 45° s vysokou přesností obrábění
• Hladký chod v řezu − nízká hlučnost
• Vysoké rychlosti posuvu − skvělá hospodárnost a vysoký stupeň využití stroje
• Stabilní lůžko s podložkou − spolehlivost a předvídatelnost

Přívod řezné kapaliny ke každému lůžku břitové destičky
Fréza CoroMill 345 je vybavena rozvodem řezné kapaliny ke každému lůžku břitové destičky. Pro dosažení nejlepších výsledků při obrábění obtížně obrobitelných materiálů používejte řeznou kapalinu, aby byl zajištěn dobrý odvod třísek.

Alternativní volby zubové rozteče
Fréza CoroMill 345 je určena pro maximální využití stroje (z hlediska výkonu a krouticího momentu), což umožňují alternativní volby zubové rozteče. Vedle v současnosti nabízených zubových roztečí L, M a H je nabídka nyní rozšířena také o nástroje s mimořádně malou roztečí zubů HX. Nástroje se zubovou roztečí L a M mají nerovnoměrné rozdělení zubů, což vede ke snížení vibrací a umožňuje dosažení lepší drsnosti obrobeného povrchu od hrubovacích až po polodokončovací operace.

Jedinečné provedení se stabilním lůžkem a s podložkou
CoroMill 345 využívá jedinečné provedení s tuhým lůžkem a s podložkou, což přináší zvýšení spolehlivosti a míry ochrany před poškozením. Podložky mají 4 důmyslně umístěné opěrné plošky, které optimalizují upínací rozhraní mezi podložkou a břitovou destičkou, která tak získává dokonale tuhou oporu a díky tomu lze dosáhnout maximální výkonnosti obrábění.
Nástroje řady CoroMill 345 umožňují snadnou manipulaci a zároveň vynikají vysokou stabilitou lůžka břitové destičky s maximální oporou řezného břitu. Tělo frézy je tak chráněno pro případ, že dojde ke zlomení břitové destičky.

Unikátní břitová destička s 8 řeznými hranami
CoroMill 345 je osazena oboustrannými břitovými destičkami se 4 řeznými hranami na každé straně. Oboustranné břitové destičky poskytují nejvyšší hospodárnost a maximální produktivitu.

www.sandvik.com

Kalendář akcí

<<  Říjen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..