Google překladač: English Deutsch

Nejvyššího hygienického standardu u obsluhovaného objektu nejlépe dosáhnete, když budete používat profesionální čisticí řešení. Vysoká úroveň hygieny je nezbytnou a nutnou součástí každého pracoviště. Vše, co potřebujete pro efektivní úklid a pro zajištění vysokých hygienických standardů, naleznete v komplexních řešeních Tork.

Připraveny k okamžitému použití
Systém Tork Premium vlhčené utěrky na povrchy byl vytvořen především pro profesionální využití v prostředích, kde je požadavkem účinné čištění spojené s velkým komfortem. Nové řešení Tork představuje čisticí materiál z netkané textilie napuštěný zvlhčujícím prostředkem, určený na čištění povrchů. Speciální zvlhčující prostředek rozpouští nečistoty a silný a pevný materiál je pohlcuje a odstraňuje z čištěného povrchu.
Čisticí materiály napuštěné tekutinou se těší velkému zájmu, protože jsou připraveny k okamžitému použití a nevyžadují aplikaci dodatečných čisticích prostředků – což zaručuje úsporu času, skladového místa a peněz. Navíc snahou bylo nalézt řešení, které by bylo jak účinné při čištění, tak i šetrné pro pokožku rukou. Obvyklé detergenty schopné odstraňovat velká znečištění jsou často velice agresivní pro pokožku. Naproti tomu čisticí prostředek Tork byl dermatologicky přezkoušen a získal posudek pro bezpečné použití pro pokožku rukou.
Navlhčené čisticí utěrky Tork jsou uzavřeny v praktické přenosné nádobě, která zaručuje plnou mobilitu. Navíc konstrukce boxu s unikátním silikonovým otvorem dovoluje snadné dávkování po jednom útržku, což umožňuje kontrolovat spotřebu čisticího materiálu a současně chrání čisticí materiál před vysycháním. Výrobek je dostupný v balení obsahujícím 58 útržků o rozměrech 27 × 27 cm.
Značka Tork nabízí kompletní sortiment produktů a služeb pro úklid, čištění a hygienu pro různá průmyslová odvětví. Díky dokonalé znalosti potřeb zákazníků a dlouholetým zkušenostem v oblasti hygieny a trvale udržitelného rozvoje má značka Tork vedoucí postavení v mnoha segmentech. Tork je globální značkou celosvětové skupiny SCA a v současnosti působí ve více než 90 zemích světa.

www.tork.cz
www.sca-tork.com