Google překladač: English Deutsch

Společnost Sharp spolupracovala se společností Microsoft (výkonný ředitel: Steve Ballmer, ústředí: Redmond, Washington, USA, dále jen „Microsoft“) na vývoji chytrého telefonu „KIN“ určeného pro trh ve Spojených státech a v Evropě. KIN podporuje nové tzv. cloud computing služby Microsoftu s vylepšeným grafickým rozhraním, které umožňuje snadnou interakci se sociálními sítěmi v mobilní komunikaci.

KIN byl vyvinut díky spojení nejnovějších technologií a zkušeností společnosti Sharp s vývojem mobilních telefonů a LCD, a cloud computing služeb a softwarových technologií Microsoftu. Umožňuje uživatelům, aniž by museli vstupovat do jednotlivých aplikací, vidět v reálném čase na telefonu informace aktualizované přáteli a členy rodiny v sociálních sítích. KIN nabízí nové možnosti komunikace a velmi jednoduchou obsluhu posílání zpráv či sdílení oblíbených fotek a filmů s přáteli. KIN bude na trhu v USA nabízet operátor Verizon Wireless a v Evropě Vodafone.

 

Kin One
Prvním představeným přístrojem je Kin One, který byl dříve označován jako Turtle. Je ´to zařízení čtvercového půdorysu se zřetelně zaoblenými hranami a zespodu vysouvací QWERTY klávesnicí.
Valnou část čelní strany zabírá nevelký displej s rozlišením 320 x 240 obrazových bodů. Operační paměť čítá 256 MB, pro veškerý uživatelský obsah, tedy hudbu, videa, obrázky je pak k dispozici 4 GB flash paměť.
Na paměťové sloty pro její dodatečné rozšíření se ale po vzoru WP7 nehraje. Samozřejmostí jsou bezdrátové moduly wi-fi a Bluetooth, stejně tak nechybí GPS, FM rádio nebo akcelerometr, který najde využití při prohlížení webu, fotografií nebo při hraní her.
Multimediální schopnosti telefonu doplňuje fotoaparát s 5.0 MPix CMOS čipem, funkcí automatického ostření a dvojicí LED.

 

Kin Two
Dříve přezdívaný jako Pure má klasičtější obdélníkový půdorys. Větší prostor tak dostal displej, který je větší a má i vyšší rozlišení. Rozměrnější je tím pádem také klávesnice, která se vysouvá z boku.
Kin Two v porovnání s prvním modelem nabídne dvojnásobnou uživatelskou paměť , fotoaparát pak zvládne pořizovat fotografie velikosti až 8.0 MPix.
Větší kapacitní displej neznamená jen pohodlnější prohlížení multimédií a webu, ale také větší odběr elektrické energie. Tomu se podřídila i použitá baterie kapacity takřka 1 400 mAh.

 

www.kin.com

Kalendář akcí

<<  Říjen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..