Google překladač: English Deutsch
na konferenci Data Centres Europe 2011

Společnost Schneider Electric na konferenci Data Centres Europe 2011, která se v Nice konala 5. a 6. května, získala cenu za prosazování „European Code of Conduct“ v datových centrech. Ocenění firmě udělil prezident této instituce Paolo Bertoldi jako uznání za její úsilí o zlepšení energetického výkonu datových center.


Společnost Schneider Electric cenu získala v konkurenci 120 evropských firem účastnících se soutěže. Její pořadatelé společnost ocenili za dovednosti, podporu oboru datových center a prosazování programu energetických úspor. Společnost Schneider Electric podepsala kodex v dubnu 2011, a přidala se tak k hlavním dodavatelům řešení energetické účinnosti, kteří se zavázali:

  •  k podpoře efektivních principů v datových centrech
  • k přijetí šetrného přístupu k životnímu prostředí

“Těší nás, že jsme dnes získali uznání za prosazování ekologických přístupů v oboru datových center. Společnost Schneider Electric více než deset let pracuje na vývoji řešení pro optimalizaci energetické spotřeby, aby mohla nabízet bezpečnější, spolehlivější a zelenou energii, a chránit tak životní prostředí,” uvedl Paul-François Cattier, viceprezident divize Data Center Solutions společnosti Schneider Electric.

“Jednou z našich priorit je snaha o to, aby datová centra byla účinnější. Hustota serverů, virtualizace a cloud computing dnes představují fantastickou příležitost pro energetickou účinnost. Cloud computing ale potřebuje datová centra navržená tak, aby poskytovala skutečnou hustotu a více flexibility a automatizace,” uvedl Paul-François Cattier. “Nabízíme plně integrovaná řešení, která optimalizují spotřebu elektřiny a chladící kapacitu v datových centrech. Technologie jde prudce dopředu stejně jako požadavky zákazníků na instalace. Naše modulární řešení proto lze využít jak pro modernizaci a rozšíření, tak pro zvýšení hustoty IT systémů bez zbytečného předimenzování datových center.”

European Code of Conduct, který vydalo Společné výzkumné centrum Evropské komise v roce 2009, je jejím prvním návodem pro zvýšení účinnosti datových center. Usiluje o snížení ekonomických a ekologických dopadů neustále rostoucí spotřeby elektřiny v IT. Stanovuje také obecné principy a specifické kroky, které by měli hráči na trhu přijmout pro optimalizaci spotřeby energie, aniž by tím utrpěla spolehlivost či doba provozu služeb datových center.

O APC ze skupiny Schneider Electric

APC by Schneider Electric je přední světový dodavatel služeb i produktů pro záložní napájení a chlazení datových center i výpočetní techniky určené kancelářím a domácnostem.
Původní společnost APC získala v roce 2007 společnost Schneider Electric a spojila ji s firmou MGE UPS Systems.
APC by Schneider Electric v hlavním výrobním programu nabízí nepřerušitelné záložní zdroje UPS, jednotky přesného chlazení, racky a software pro navrhování i správu řešení vhodných do velkých, středních i malých institucí a firem. APC by Schneider Electric dodává také InfraStruXure - flexibilní architekturu, která integruje napájení, chlazení a správu datových center. Společnost disponuje rozsáhlou servisní sítí a každoročně vynakládá značné finanční prostředky na výzkum a vývoj.

Více informací na www.apc.com

O společnosti Schneider Electric
Společnost Schneider Electric, globální specialista na energetický management, podniká ve více než 100 zemí. Nabízí integrovaná řešení v různých segmentech trhu. Zaujímá přední pozici v oblastech správy energie a infrastruktury, automatizovaných systémů pro budovy, datová centra a sítě. Silnou pozici zaujímá také v oblasti domovních elektroinstalací.
Firma má více než 100 000 zaměstnanců. V roce 2010 dosáhla obratu 19,6 miliardy eur.

Více informací na www.schneider-electric.com
 

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news