Google překladač: English Deutsch

Mezinárodní stavební veletrh BUDMA se koná od 22. do 25. ledna 2008 v polské Poznani. Podle předpovědí bude tento, již 17. ročník, zabírat téměř 43 000 m2 výstavní plochy a představí nabídku 1 600 firem. V loňském roce veletrh navštívilo přes 50 tisíc návštěvníků z 34 zemí a tím se stal největším veletrhem ve stavebním sektoru v celém regionu střední, východní a jižní Evropy. Díky svému mezinárodnímu renomé se stal zárukou úspěšné propagace a posílení značky produktu.

fot1a.jpg

Veletrh BUDMA zahrnuje následující sektory:
Stěny a podlahy
Střechy
Stavební chemie
Dřevo ve stavitelství
Kámen ve stavitelství
Fitinky a keramika
IT pro stavební průmysl
Sportovní stavby
BUMASZ - mezinárodní veletrh stavebních strojů, vozidel a vybavení
INVESTFIELD - speciální investiční forum pro regionální rozvoj..

Díky doprovodným akcí, jako např. Světlo v architektonických souvislostech, Salon znalců nebo Archispace navštíví letošní veletrh nejen prodejci a majitelé stavebních firem, ale i architekti a investoři představující nejdůležitější stavební průmyslové sektory.

Organizátoři se starají o publicitu veletrhu v maximální míře, kromě klasické reklamy jsou vystavovatelům nabízeny další možnosti k propagaci, např. formou speciálního vystavovatelského press servisu, e-mailových newsletterů apod. O zájmu polských i zahraničních žurnalistů o vystavované novinky svědčí 600 novinářských akreditací.

Pro české vystavovatele se nabízí příležitost oslovit širokou klientelu, získat nové zákazníky i obchodní partnery, nabídnout konkurenční výhody, případně otestovat své výrobky.

Zastoupením polských veletrhů pro Českou republiku je pověřena agentura Progres Partners Adv. Veškeré informace získáte na telefonu tel. 221 602 324

www.budma.pl