Google překladač: English Deutsch

Nová společnost se stává jediným oprávněným distributorem čelních vysokozdvižných vozíkůa tahačů značky Toyota a skladové manipulační techniky BT na českém trhu, významně zvyšuje svůj tržní podíl a akceleruje veškeré aktivity směřující k realizaci svého dlouhodobého cíle - stát se první volbou a uznávaným partnerem pro každého, kdo hledá řešení pro manipulaci s materiálem a převzít postupně pozici jedničky v prodeji, pronájmu a servisu manipulační techniky v České republice.

Sídlo nové společnosti TMH CZ zůstává i nadále v Rudné u Prahy, rovněž provoz centrálního servisního dispečinku, akceschopnost spolehlivé sítě více než sedmdesáti mobilních servisních techniků pokrývajících rovnoměrně celou republiku, činnost centrálního skladu originálních náhradních dílů i řízení rozsáhlé pronájemní flotily zůstává stabilní a v kvalitě BT. Personální obsazení v prodejním i servisním týmu bylo posíleno takovým způsobem, který odpovídá nové tržní situaci a současným cílům společnosti.

Pozitivní změny pro stávající i nové uživatele
Dosavadní uživatelé manipulační techniky značky Toyota získávají přímý přístup ke skladovým technologiím, know-how a propracovaným službám, které zavedla a poskytovala společnost BT. Současní zákazníci, již zvyklí na vysoký standard poskytovaných služeb, budou profitovat zejména ze silnější základny, stability a inovačního potenciálu nové společnosti v evropském a světovém měřítku i z širšího sortimentu manipulační techniky a tahačů té nejvyšší kvality.

Díky společné více než stoleté síle tradic značek Toyota a BT se TMH CZ stává ještě silnějším partnerem pro manipulaci s materiálem než dosud. Ideálním vyjádřením této síly je nový firemní slogan evropské Toyota Material Handling Europe – "stronger together".

TMH CZ je součástí společnosti Toyota Material Handling Europe (TMHE), která je evropskou částí divize manipulační techniky společnosti Toyota Industries Corporation (TICO). TICO je celosvětově největším výrobcem manipulační techniky již od roku 2001. TMHE je zodpovědná za značky Toyota a BT ve 30 evropských zemích s ročním obratem více než 1,5 miliardy EUR, má přibližně 400 prodejních a servisních středisek a 8 000 zaměstnanců. Evropská výrobní centra se nacházejí v Ancenis (Francie), Bologni (Itálie)a v Mjölby (Švédsko).

www.toyota-forklifts.cz