Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

2_BrammerSpolečnost Brammer Czech a.s., součást skupiny Brammer Group, celoevropského distributora průmyslového výrobního vybavení pro MRO (údržba, oprava, provoz), dnes oznámila, že získala certifikaci ‘Preferovaný distributor 2012’ společnosti Simrit, technologického specialisty na těsnění a vibrační kontrolu. Brammer Czech a.s. byla udělena certifikace za její výjimečné výsledky v oblasti prodeje, poradenství a servisu v rámci evropského kongresu v německém Weinheim, který společnost Simrit nedávno zorganizovala. Ladislav Burian, generální ředitel Brammer Czech a.s., u této příležitosti uvedl: „Velmi nás těší, že jsme se stali teprve třetím regionem v rámci skupiny Brammer, jež získal status ‘Preferovaný distributor‘ společnosti Simrit. Je to výsledek nejen naší probíhající úspěšné spolupráce, ale také důvěry, jež tato společnost klade v naši práci a schopnost přinášet výsledky.”

Brammer spolupracuje se společností Simrit již od roku 2009. Během této doby pomáhala společnost Brammer přiblížit její produkty blíže k zákazníkům v České reublice, stejně tak jako na Slovensku, jež spravuje její sesterská společnost. Nové partnerství bude znamenat mnohem bližší spolupráci mezi těmito dvěma společnostmi v rámci průzkumu trhu, školení zaměstnanců, vnitřních postupů a marketingových aktivit. Tato certifikace je pravidelně přezkoumávána.

V České republice má společnost Brammer pobočky v Praze, ve Dvoře Králové nad Labem, v Liberci, Plzni, Ostravě, Otrokovicích, Valašském Meziříčí a v Brně. Na Slovensku působí v Kysuckém Novém Městě.

Brammer dodává svým více jak 100 000 zákazníkům rozsáhlou nabídku zahrnující přes 3,5 miliony produktů od světových výrobců komponentů z celkem 300 poboček v Evropě. Díky své specializované službě ‘Insite’ dokáže Brammer nabídnout poradenství v oblasti spravování inventáře, technických otázek a poskytnout podporu a pomoc při normalizaci a racionalizaci MRO produktů přímo u zákazníka.

V České republice si již společnost Brammer vybudovala velmi dobré jméno v oblasti prodeje ložisek, součástek pro přenos mechanického výkonu a hydraulických i pneumatických komponentů, včetně doplňkového sortimentu pro údržbu, což jsou oblasti, ve kterých zaujímá pozici lídra na trhu. Mezi její zákazníky v této oblasti patří např. Plzeňský Prazdroj, Kraft Foods, Lasselsberger a Continental.

Pro více informací o nabídce produktů a služeb poskytovaných společností Brammer navštivte prosím www.brammer.cz.

 

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..