Google překladač: English Deutsch

Nový ovládací panel IP65 Automation Panel 920 vyroben z nerezavějící oceli a vybaven 19" displejem umožňuje nanejvýš pohodlně a spolehlivě ovládat stroje či zařízení i v krajně nepříznivých provozních podmínkách. Díky jedinečné kombinaci hladkých vnějších tvarů a odolných, životní prostředí neohrožujících materiálů je nová ovládací jednotka značky B&R ideálním operátorským rozhraním pro průmyslové úlohy s přísnými požadavky na hygienu.

Vysoce odolný proti znečištění
Nový panel s pláštěm z nerezavějící oceli je speciálně zkonstruován s ohledem na hygienu. Fólie pokrývající čelní stranu panelu je celistvá, beze škvír či spár náchylných k usazování nečistot. Panel se tudíž ideálně hodí do provozů s nejvyššími požadavky na čistotu a sterilnost výrobního prostředí, jako je tomu např. v potravinářství nebo ve farmaceutickém průmyslu.
Odolný dotykový displej umožňuje obsluze bez problémů pracovat i v silných rukavicích. Vysoký stupeň krytí, IP66 na čelní a IP65 na zadní straně přístroje, umožňuje panel rychle čistit ze všech stran současně.
Periferní zařízení a paměťová média lze snadno připojit přes port USB s krytím IP65. Ke snadnému uvádění panelů do provozu jsou k dispozici prefabrikované propojovací kabely s konektory a různé příslušenství k montáži panelů na standardně používané nosné konstrukce.

www.br-automation.com