Google překladač: English Deutsch

Společnost Autodesk představí na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně MSV 2007 špičková designová řešení, která s využitím přístupu digitálního prototypování poskytují specifickou podporu obchodním potřebám českých strojírenských podniků. Autodesk bude společně se svými autorizovanými prodejci svá řešení prezentovat na stánku A1-009.

tatra_drat.jpg

„Jedním z nejefektivnějších způsobů jak čelit současným konkurenčním tlakům je nasazení vhodného CAD softwaru, které obsahuje možnosti digitálního prototypování, tedy digitální simulace produktu umožňující otestovat jeho design, konstrukci a funkčnost ještě v předvýrobní fázi,“ říká Jan Ferjenčík, ze společnosti Autodesk. „Tento přístup přináší obrovskou úsporu času a nákladů věnovaných na tvorbu fyzického prototypu. Podle studie Aberdeen Group produkují špičkoví výrobci v porovnání s odvětvovým průměrem pouze polovinu fyzických prototypů, dodávají výrobky na trh o 58 dní dříve, jejich náklady na prototypování jsou o 48 % nižší a navíc jsou inovativnější než zbytek trhu.“
Pro návštěvníky MSV bude na stánku připraveno hned několik lákadel, například možnost důkladně si prohlédnout rallye-speciál Tatra. Ve středu 3. října budou hosté stánku mít navíc šanci setkat se osobně s veteránem saharské soutěže a světově proslulým šestinásobným vítězem dakarské rallye Karlem Lopraisem, přičemž se dozví, co se skrývá za spojením Autodesku, závodní Tatry a produktu Autodesk Inventor.
Každý výstavní den budou návštěvníci mít šanci vyhrát sadu GPS navigace, Stačí u stánku Autodesk nebo u vystaveného rallye-speciálu Tatrovky vyplnit anketní lístek a vhodit jej do osudí. Šťastní výherci budou vylosováni vždy v 15 hodin u stánku Autodesku. Pro prvních sto registrovaných, kteří si předem rezervují schůzku s jedním z autorizovaných partnerů, jsou navíc připraveny jednodenní volné vstupenky na výstaviště. Volnou vstupenku lze získat na adrese www.autodeskclub.cz/msv.