Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce

Máme pro Vás zajímavost, nad kterou opravdu zůstává rozum stát. Přestože i malé dítě ví, že automobil do železničního tunelu nepatří, jeden řidič si na Chomutovsku vyzkoušel, jak se jezdí po železničních pražcích s adrenalinem v krvi.
 

Pravděpodobně sázka stála za neuvěřitelným chováním neznámého řidiče, který před pár dny projel automobilem železničním tunelem Březno-Droužkovice u Chomutova. Jedním kolem jel po pražcích a druhým po souběžném chodníku určeném pro technický personál. Možná by se o podobném kousku nikdo nikdy nedozvěděl, v tunelu Březno však společnost AŽD Praha nainstalovala  sofistikované monitorovací zařízení, které primárně slouží k odhalení zlodějů barevných kovů.

Jakmile čidla zjistila neoprávněný pohyb v tunelu, systém vyhlásil na dispečerském pracovišti poplach a kamery začaly natáčet, co se v tunelu dělo. Z tunelových reproduktorů se zároveň ozvala automatická výzva, aby osoba okamžitě opustila prostor, jinak bude povolána Policie ČR. Štěstím bylo, že v danou chvíli nejel v tomto úseku žádný vlak.

AŽD Praha
 

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Říjen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
17181920
212627
28293031   
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..