Google překladač: English Deutsch

Akciová společnost truconneXion uvádí 15.11. 2007 novou verzi produktu AuditPro, programu pro správu softwarových licencí, evidenci IT majetku, monitoring využití počítačů a software a účinnou podporu uživatelů. Verze AuditPro 5.0 prošla náročnými testy v rámci AuditPro 5 Technical Beta programu, kterého se zúčastnilo 82 firem z řad stávajících zákazníků v 5 zemích.

slogan2.jpg

Vedoucí projektu vývoje AuditPro a ředitel pro strategii společnosti truconneXion Robert Kleiner k výsledkům testů řekl: „Výsledky ukazují, že AuditPro je ještě rychlejší, ještě robustnější a disponuje ještě lepšími možnostmi než kdykoliv předtím. Inovační závazek vůči našim domácím i zahraničním klientům tedy beze zbytku plníme, což se již projevuje i na dynamice růstu prodejů do zahraničí. Instalovaná báze naší minulé verze představuje dnes více než 350 tisíc licencí v pěti jazykových mutacích. Nová verze patří nepochybně mezi světovou technologickou špičku.“

Jakub Lukeš, ředitel prodeje AuditPro, dodal: „Naše pozice na trhu nám dovoluje pracovat na poněkud jiných principech, než bývá zvykem. Prioritou pro nás není zahltit uživatele rostoucím seznamem nových funkcí, ale pouze kvalitou a výjimečnou užitnou hodnotou produktu. Domníváme se, že pouze tato strategie přináší dlouhodobě spokojené klienty. Možná to zní jako klišé, ale jsem rád, že můžeme prezentovat referenční instalace a reálný přínos pro každého našeho zákazníka.“

Verze AuditPro 5.0 byla vyvíjena ve spolupráci s mezinárodní distribuční sítí a je od 15. listopadu 2007 k dispozici souběžně pro všechny jazykové mutace. Kromě české verze má také jazykovou verzi polskou, maďarskou, ruskou a samozřejmě anglickou.

Přehled novinek v AuditPro 5.0 je k dispozici na domovské stránce produktu www.auditpro.cz. Všichni stávající klienti, kteří mají platnou licenci AuditPro update, získají novou verzi zcela zdarma.
www.auditpro.cz www.txn.cz