Google překladač: English Deutsch

Při příležitosti patnáctých narozenin uvedla společnost SODATSW na trh AreaGuard Neo, svůj dosud nejmodernější a nejspolehlivější prostředek pro ochranu informací. Špičkový produkt byl vyvinut zcela v souladu s bezpečnostními potřebami tuzemských firem. V souvislosti s ním byly dnes spuštěny i specializované webové stránky, které plní podpůrnou a informační funkci.

soda

Společnost SODATSW vyvinula sofistikovaný produkt AreaGuard Neo pro ochranu informací a dat. Nový přírůstek v portfoliu firmy využívá nejmodernější šifrovací technologie a nabízí komfortní uživatelské prostředí pro jeho správu. Ve spojitosti s tím byly dnes spuštěny také nové webové stránky www.areaguard.cz, na kterých mohou zájemci o produkt nalézt veškeré potřebné informace. Mají zde možnost stáhnout například zkušební verzi produktu.

„Záměrem produktu bylo uvést na trh inovativní nástroj, který bude maximálně jednoduchý na provoz a správu. Benefitem je navíc vysoká míra automatizace a spolehlivost,“ uvedl Martin Hanzal, výkonný ředitel společnosti SODATSW, která aktuálně chrání v tuzemsku přes 50 tisíc počítačů a zabezpečuje i státní sféru. „AreaGuard Neo je kombinací našich řešení Datový trezor a USB pod kontrolou. Administrátoři tak mohou například snadno zjistit, jak často pracují uživatelé s uloženými daty a kdy připojili externí paměťová zařízení,“ vysvětlil Hanzal.

V únoru odstartuje společnost SODATSW kampaň na podporu AreaGuard Neo. V rámci ní se zaměří také na celkovou problematiku ochrany informací a dat, která je stále aktuálnější. Akce se nebude obracet jen na ředitele firem, ale také na specialisty v oboru informačních technologií, kteří se s údaji o produktu setkají například na bannerech na webových portálech.

„Jsme si vědomi toho, že mají IT pracovníci na starosti obsluhu celé řady náročných programů. Cílem této kampaně je dokázat jim, že i technicky vysoce náročné řešení může být jednoduché a intuitivní na ovládání,“ uvedla Adriana Gregr, manažerka prodeje společnosti SODATSW. „Práce s produktem vyžaduje totiž minimum času, přesto ušetří řadu nepříjemných starostí,“ dodala Gregr.

www.sodatsw.cz