Google překladač: English Deutsch
…rady do podnikání jsou k nezaplacení

Splňujete-li alespoň dvě z níže uvedených pravidel podnikání, přihlaste se do soutěže AMPER – IDEA 2011 a začněte podnikat s významnými českými investory. Základem pro podnikání je pár pravidel, které člověk musí mít dodržovat, aby byl ve svém podniku úspěšný. Nejprve si musí vybrat obor, o kterém je přesvědčený, že je schopen svým obohatit a dále rozvíjet. Je vhodné začít podnikat v oblasti, které určitým způsobem rozumíme, kterou jsme schopni na základě vývoje trhu analyzovat a předvídat. Žádný úspěšný podnikatel nesmí zanedbávat detaily, musí svému projektu plně věřit a umět si vše na základě kvalitního podnikatelského plánu časově rozvrhnout. Budoucí podnikatel musí mít jasné cíle, musí počítat i s tím, že mu některé kroky nevyjdou, a tudíž být vytrvalý ve svém úsilí.

Je-li právě Vy ideální typ na podnikatele, máte zajímavý podnikatelský nápad a především chuť být si svým vlastním pánem, máte ještě 2 týdny přihlásit se do soutěže AMPER – IDEA 2011 a hrát nejenom o hodnotné ceny, jako například zapůjčení vozu PEUGEOT 207 na dobu 3 měsíců, či stylový notebook, ale především o setkání s významnými českými investory a diskuzi nad realizací podnikatelského plánu.
Vyhlášení výherců soutěže AMPER – IDEA 2011, které proběhne v rámci gala večera prvního veletržního dne 29. března 2011 na Výstavišti Brno, mediálně podpoří i Česká televize, Český Rozhlas, Hospodářské noviny, Mladá Fronta, ČTK a mnoho dalších celostátních i regionálních médií. V rámci gala večera se návštěvníci mohou těšit i na zajímavá vystoupení, jako například robotický tanec několikanásobného mistra světa v Electricboogie Martina Pořízka.

Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..