Google překladač: English Deutsch
Integrační nástroje řízení podniku

Tuto veřejnou konferenci pořádá Ústav řízení a ekonomiky podniku, Fakulta strojní, ČVUT v Praze na Ústavu řízení a ekonomiky podniku, Fakulty strojní, ČVUT v Praze, (Praha 2, Horská 3)  od 9 do18 hod. 24.6.2005.

Na konferenci pořádané 24. června 2005 na půdě strojní fakulty (FS) ČVUT vystoupí významný odborník v oblasti controllingu prof. Dr. Péter Horváth. Profesor Univerzity ve Stuttgartu do Prahy přiletí speciálně na tuto akci.
Cílem konference bude zmapovat aktuální trendy v současném controllingovém řízení podniku s důrazem na integrační roli manažerských nástrojů. Titulek úvodní přednášky Pétera Horvátha zní: "Recent Theory and Practice of Company Management with Emphasis on Integrative Tools of Company Management". Přednášky všech vystupujících se ponesou v duchu společného projektu Ústavu řízení a ekonomiky podniku FS ČVUT v Praze, Katedry manažerského účetnictví FFÚ VŠE v Praze a INEKON SYSTEMS nazvaného "Controlling a manažerské účetnictví jako nástroj integrace v podnikovém řízení".
Přednášky dalších vystupujících:
prof. Ing. Bohumil Král, CSc. (vedoucí Katedry manažerského účetnictví VŠE v Praze a současný prezident Evropské asociace účetních (EAA- European Accounting Association)): "Integrační role manažerského účetnictví v současném podnikovém řízení".
Ing. František Havel (T-Mobile Int., Vice President Quality): "Zavedení a rozvoj BSC při řízení výkonnosti společnosti T-Mobile CZ"
Ing. Jan Hušek (INEKON SYSTEMS, obchodní ředitel, Ústav ŘEP, FS ČVUT v Praze): "Integrační charakteristika modelu Business Navigation"
prof. Ing. Karel Macík, CSc. (Ústav ŘEP, FS ČVUT v Praze): "Dosavadní poznatky v oblasti výzkumu integrovaného inženýrství v průmyslových podnicích"
prof. Ing. František Freiberg (vedoucí Ústavu ŘEP, FS ČVUT v Praze): "Charakteristika relevantních vazeb investičního procesu"
doc. Ing. Martin Zralý, CSc. (Ústav ŘEP, FS ČVUT v Praze): "Proč je důležitá integrace manažerských nástrojů podnikového řízení?"
Více informací vám poskytne:
    paní Hana Padevětová,
    ústav ŘEP, FS ČVUT v Praze
    Praha 2, Horská 3
    tel.:224359286
    e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
    http://www.rep.fs.cvut.cz

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..