Google překladač: English Deutsch

Společnost ACTIVE 24 CZ upozorňuje stávající i budoucí zákazníky na klamavé nabídky
údajné předregistrace EU domény, které se v poslední době objevují na českém trhu.
V posledních týdnech se na českém trhu registrací domén objevila nabídka údajné  předregistrace EU domény". Jak výslovně upozorňuje výhradní pověřený správce EU domény, organizace EURID na své stránce http://eurid.eu, žádná předregistrace EU domény v současné době není možná a proto jsou dle názoru ACTIVE 24 podobné nabídky vysoce klamavé a zájemce o EU domény vědomě uvádějí v omyl. Nikdo nemůže nyní provádět žádnou formu registrací ani údajných předregistrací EU domén.

Společnost ACTIVE 24 je s 39.000 CZ doménami největším registrátorem domén v České republice s významným postavením na celoevropském trhu. Díky svému postavení společnost zajistí včas všem svým i budoucím zákazníkům možnost získání EU domén.
Společnost ACTIVE 24 již nyní deklaruje, že každý její zákazník s doménou spravovanou právě u ACTIVE 24 CZ získá navíc EU doménu s výraznou slevou, případně získá EU doménu zcela zdarma, pokud k doméně objedná i webhostingové služby u ACTIVE 24.
O možnosti registrace EU domény budeme informovat jak přímo jednotlivé zákazníky, tak je zveřejníme i na našich internetových stránkách  http://EU.DOMENY.CZ.