Google překladač: English Deutsch

Společnost Acision, dodavatel technologií posílání zpráv a účtování pro více než 300 síťových operátorů a poskytovatelů služeb po celém světě, spolupracuje s poskytovatelem technologie rozpoznávání zón Seeker Wireless na vytvoření systému účtování podle místa. Acision se svou odborností v oblasti stanovování tarifů a účtování zpočátku nabídne řešení „HomeZone“, které umožní operátorům nabízet jiné ceny mobilním uživatelům při volání z domova.
HomeZone umožňuje finančně efektivní, vysoce přesné a spolehlivé účtování podle zón. Mobilní operátoři mohou s tímto řešením atakovat trh pevných linek velice konkurenčními tarify a přitom si udrží dosavadní zdroje příjmů. S řešením HomeZone lze každou službu včetně hlasu a dat účtovat podle jiného tarifu.

Acision HomeZone podporuje stávající mobilní telefony prodávané operátory a přesné zjištění polohy uživatele je zajištěno pomocí appletu na SIM kartě. Stav zóny je sdělen poskytovateli služby i uživateli, takže mohou službu využívat s jistotou.

Simon Dallyn, senior viceprezident společnosti Acision pro technologie účtování, řekl: „Účtování podle místa představuje značnou příležitost pro operátory, kteří si chtějí ukrojit kus trhu pevných linek, aniž by se museli obávat kanibalizace svých tržeb v důsledku nepřesného rozpoznávání zón. Rozhodli jsme se spolupracovat se společností Seeker Wireless, protože její revoluční technologie rozpoznávání zón představuje nejpřesnější, nejspolehlivější a nejekonomičtější řešení rozpoznávání zón na trhu. Už jsme zaznamenali silný zájem o naši službu a očekáváme, že se účtování podle zón stane v roce 2008 velkým hitem poskytovatelů služeb.“

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..