Google překladač: English Deutsch

VÝTAHY SERVER, český národní internetový server pro obor výtahy a zdvihací zařízení, vás zve na již 7. VIRTUÁLNÍ VÝTAHÁŘSKÝ VELETRH, který se koná na nové internetové adrese www.vytahy-veletrh.cz od 1. 4. do 30. 4. 2008.
Na této mimořádné internetové akci se můžete opět jednoduše on-line seznámit s novinkami i stávajícím výrobním programem předních českých i zahraničních společností působících v oborech VÝTAHY, STAVEBNÍ VÝTAHY, ESKALÁTORY, POJÍZDNÉ CHODNÍKY, PLOŠINY PRO INVALIDY a OSTATNÍ ZDVIHACÍ ZAŘÍZENÍ.

Jako návštěvník virtuálního veletrhu můžete nejen posoudit uvedené prezentace, ale i ocenit využití internetu k soustředění přehledných a vyčerpávajících informací na jednom jediném místě. Aniž je nutno nákladně a s časovými ztrátami cestovat a procházet rozsáhlými prostory skutečných výstavišť, můžete prostým kliknutím navštívit virtuální stánek vybrané firmy přímo od svého stolu, přímo na monitoru svého počítače.

Virtuální výtahářský veletrh s tradičně jednoduchým, v letošním roce novým, designem a intuitivním ovládáním vám v každém ze stánků nabídne nejprve jeho stručný obsah a představí Vám i osobu virtuálního průvodce. Spolu s ním, nebo sám, pak můžete obsah stánku firmy procházet.

Součástí virtuálního výtahářského veletrhu je rovněž info-stánek pořadatele, ve kterém naleznete odpovědi na své dotazy či upřesnění postupu při vyhledávání ve veletržním prostoru. K dispozici je samozřejmě i telefonní informační linka veletrhu.

Pořadatel veletrhu VÝTAHY SERVER i generální partneři veletrhu firmy KONE, ZDVIHSERVIS, DELTA CVS, VELSA, MICRO-EPSILON, ELSA VÝTAHY JIHLAVA a VÝTAHY VELKÉ MEZIŘÍČÍ se těší na vaši návštěvu na této události roku v oboru výtahy.

Kalendář akcí

<<  Září 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..