Google překladač: English Deutsch

Skotská firma Power Jacks, která se specializuje na lineární pohonné systémy, zahájila na svých stránkách www.powerjacks.com provoz 3D CAD katalogu s vestavěným konfigurátorem produktů, který zajišťuje konstruktérům na celém světě nepřetržitý přístup k důležitým CAD informacím o výrobcích firmy. Konfigurátor produktů umožňuje uživateli prohlížet a konfigurovat trojrozměrné modely výrobků Power Jacks online v reálném čase a následně požadované trojrozměrné modely nebo dvojrozměrné výkresy ukládat na vlastní počítač. V současnosti jsou z výrobků firmy zastoupeny v konfigurátoru šroubové zvedáky a kuželové převodovky.

Screw-Jacks-Group-2.jpg

Konfigurátor má intuitivní ovládání, které uživateli umožňuje snadno a rychle nalézt požadovaný výrobek Power Jacks. Vyhledávání pak uživateli umožňuje hledat díly podle klíčových slov nebo čísla základního výrobku.

Jakmile si uživatel zvolí výrobek, může nakonfigurovat jeho technickou charakteristiku podle přesných požadavků a vytvořit model daného dílu. Tento model se zobrazí v trojrozměrném náhledu a uživatel jej může přibližovat, oddalovat, horizontálně posouvat a otáčet. Technologie zajišťující trojrozměrné zobrazení nabízí obrovské možnosti, které zákazníkovi dovolují prohlížet výrobky ve velkém zvětšení a ze všech úhlů, takže lépe ocení jejich důležité a jedinečné vlastnosti. U modelů kuželových převodovek uživatel může posoudit jejich vnější vzhled, ale může si zvolit i zobrazení modelu s průhledným krytem a prohlédnout si vnitřní uspořádání ozubených převodů. To znamená, že si může rychle a snadno ověřit směr otáčení hřídele. Samozřejmě může rovněž nastavit zobrazení modelu jako běžného dvojrozměrného výkresu. Jakmile nadefinuje výrobek, může si na svůj počítač uložit CAD údaje jako trojrozměrný nebo dvojrozměrný výkres. Modely či výkresy lze jednoduše zakomponovat do projektů soustav, neboť konfigurátor podporuje více než 20 formátů pro modely a výkresy, např. SolidWorks, Pro-Engineer, SolidEdge, AutoCAD, Catia, Unigraphics a SDRC-Ideas.

Možnost vkládat kompatibilní soubory přímo do návrhu výrobku, která je k dispozici uživatelům všech rozšířených CAD programů, snižuje časovou náročnost a zvyšuje přesnost, protože umožňuje konstruktérům produktů provádět zkoušky montážních sestav a chodu, aniž musí ručně reprodukovat modely z katalogů. Vysoká rychlost procesu konfigurace a ukládání na vlastní počítač odstraňuje zbytečné náklady a prodlevy vznikající při převodu dat, a zákazníkovi tak šetří čas a náklady potřebné na tvorbu projektu. Čas lze ušetřit i při nákupu, neboť funkce elektronické poptávky umožňuje snadno získat informace o ceně a další údaje. 

Konfigurátor produktů: http://www.powerjacks.com/Power-Jacks-CADalogue.htm

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news