Google překladač: English Deutsch
Nejvýznamnější a nejkomplexnější slovenská přehlídka strojírenství, sváření, slévání, metalurgie, měření, automatizace a regulace.

Ve dnech 24. – 27. 5. 2005 se uskuteční na výstavišti Agrokomplex v Nitře 12. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu. Jeho hlavním cílem je prezentovat základní trendy dalšího vývoje slovenského strojírenství, které jsou zaměřené na vyrovnávání se s ekonomickou výkonností ostatních členských zemí EU a zvyšování konkurenceschopnosti vlastní produkce v podmínkách globalizace, internacionalizace vztahů a informatizace.

nitra.jpg

Organizátoři i v tomto roce připravili pro vystavovatele nové výstavní prostory v pavilónu G. Přestavbou pavilónu se S1 vytvořily další možnosti rozšíření existujících výstavních prostor. Akce si vytvořila za 11 let existence dobrý domácí i mezinárodní kredit a stala se součástí mezinárodních kalendářů strojírenských veletrhů.
Doposud je přihlášených 905 vystavovatelů a spoluvystavovatelů, kteří zastupují dalších cca 200 firem z více než 20 států. Už podruhé má na letošním veletrhu oficiální zastoupení Česká republika, která se i díky podpoře Ministerstva průmyslu a obchodu ČR představí s vlastním stánkem v pavilónu F. Přicházejí i dvě kolektivní účasti z Německa, oblast Východní Sasko se prezentuje na výstavní ploše 200 m2. Z dalších zemí mají největší přímé zastoupení vystavovatelé z Rakouska a Švýcarska, přímo nebo v zastoupení jsou na veletrhu firmy z Japonska, Maďarska, Velké Británie, Francie, Dánska, USA, Švédska, Finska, Izraele, Holandska, Itálie a jiných zemí.
Celková čistá výstavní plocha veletrhu přesahuje 25 500 m2, z toho krytou plochu tvoří více než 19 000 m2 a vnější 6 500 m2. Ve srovnání s loňskou akcí byl zaznamenán výrazný nárůst v krytých plochách.
Mezi největší vystavovatele na volných plochách patří: CSM, a.s., Tisovec; JUNGHEINRICH, s.r.o., Bratislava; TERRASTROJ, s.r.o., Bratislava; LIEBHER EXPORT AG, Nussbaumen (CH); TOMS-SIL, s.r.o., Detva.
V krytých pavilónech mezi největší patří: SIEMENS, s.r.o., Bratislava; MESSER TATRAGAS, s.r.o., Bratislava; TRUMPF, GmbH, (D); ISCAR SR, s.r.o., Žilina; LIPTOVSKÉ STROJÁRNE PLUS, a.s., Liptovský Mikuláš; CANMET, s.r.o., Bratislava; TRENS, a.s., Trenčín; REXROTH BOSCH GROUP (D); MIKROSTEP, s.r.o., Bratislava; KUBOUŠEK, s.r.o, České Budějovice; ISCAR, s.r.o., Žilina; INDUSTRIA DOHMEN SK, s.r.o., Nová Dubnica; IMEXIM TS, a.s., Dubnica nad Váhom; MIKRON SLOVAKIA, s.r.o, Nové Zámky.
Koncepce je i v tomto roce zaměřená na všeobecné strojírenství. V rámci této platformy je však veletrh rozčleněný do 23 základních komoditních skupin, z nichž některé jsou označeny jako tematická výstava veletrhu. V tomto roce jsou součástí veletrhu 4 tematické výstavy:
EUROWELDING - 11. ročník mezinárodní výstavy sváření a technologií pro sváření
CAST–EX - 11. ročník mezinárodní výstavy slévání, hutnictví a metalurgie
CHEMPLAST - 9. ročník mezinárodní výstavy plastů pro strojírenství
EMA - 5. ročník mezinárodní výstavy elektrotechniky, měření a automatizace. www.agrokomplex.sk <

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news