Google překladač: English Deutsch
2. - 4.11.2005

Výstava se uskuteční v "Pražském výstavním areálu PVA Praha - Letňany" ve dnech 2.11. - 4.11. 2005. Jako vystavovatelé se zde budou prezentovat výrobci a dovozci autobusů, odborníci v oblasti hromadné dopravy; firmy a společnosti zabývající se činností v oboru oprav autobusů, výrobou doplňků, příslušenství, náhradních dílů pro autobusy; odborníci v oblasti ekologických programů, včetně likvidace a recyklace odpadů. Výstava je zaměřena odborně a není tedy určena laické veřejnosti.

bus_1.jpg

Cílem výstavy je v širokém spektru umožnit setkání vystavovatelů z příslušných oborů s dopravci a provozovateli dopravních firem. Naší snahou je představit současnou evropskou produkci autobusů a minibusů s kompletním servisem. Jako návštěvníci jsou na výstavu pozváni všichni dopravci a představitelé dopravních firem z České republiky a Slovenska. Součástí výstavy je také prezentace bankovních ústavů a leasingových společností, které poskytují financování dopravních prostředků.

Doprovodné programy, které se v době konání výstavy uskuteční, se budou zabývat současnými problémy v osobní dopravě, ekologií a mezinárodními předpisy v rámci evropské unie.

Jedná se o první specializovanou výstavu tohoto zaměření v ČR. Věříme proto, že výstava bude přínosem při obnově a modernizaci vozového parku českých i slovenských dopravců. Podrobné podmínky pro vystavovatele, včetně závazné přihlášky, najdete zde na našich internetových stránkách, nebo Vám je můžeme zaslat poštou, pokud budete kontaktovat naše oddělení pro realizaci výstavy.
http://www.europrodex.com/index.php?lnx=cz

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news