Google překladač: English Deutsch
image image image image image image
MULTIFUNKČNÍ STŮL GRIDIRON MINI V KOMBINACI S EX-TRACK CNC OD THERMACUT SE VEJDE DO KAŽDÉ DÍLNY Nejlepší nápady často přichází z potřeby, proto se portfolio společnosti Thermacut rozšířilo o multifunkční stůl GRIDIRON MINI. Ten vznikl především za účelem předvádění přenosného řezacího systému EX-TRACK CNC, který lze vybavit strojním autogenním hořákem EX-TRAFLAME a/nebo strojním plazmovým hořákem v kombinaci s plazmovým zdrojem EX-TRAFIRE. Celý článek...
Komplexní chytrá domácnost v zimě ušetří až 30 % za vytápění Dálkové ovládání spolu se vzájemným propojením jednotlivých prvků domácnosti dodává uživateli nejen značný komfort, ale v zimě se zároveň výrazně projevuje i na úsporách za vytápění. Celý článek...
Robotický bankéř, služby na míru a úspora nákladů. Banky dneška se bez umělé inteligence a strojového učení neobejdou Využívání umělé inteligence a strojového učení v oblasti bankovnictví a dalších finančních služeb není žádnou novinkou. Celý článek...
5G bude významným přínosem pro český průmysl, jak ukazují data i první zkušenosti praxe Uplatnění technologie 5G může českému průmyslu v příštích čtyřech letech přinést přes 40 miliard korun čistého růstu. První vlastní 5G sítě spustí české výrobní podniky už letos, odhaduje Ericsson. Celý článek...
Obliba ERP a CRM systémů neustále stoupá. Využívá je už více než polovina firem v České republice Ještě v roce 2019 využívaly ERP systémy zhruba dvě firmy z pěti. U CRM systémů byla čísla velmi podobná. Zároveň platilo, že pokud společnost používala software sledující vše, co se děje přímo ve firmě, tak pracovala také se systémem, který jí pomáhal při práci se zákazníky. Celý článek...
Nový robolink IP44: Robot, který odolává vodním živlům Nové řešení z polymeru a nerezové oceli pro prostředí se stříkající vodou. Vlhké a mokré prostředí přispívá k rychlé degradaci mechanických částí robota. Tato skutečnost inspirovala firmu igus, kterou v ČR výhradně zastupuje firma HENNLICH, k rozšíření svého programu nízkonákladové automatizace. Celý článek...

Thermacut 1 Gridiron 24 340Nejlepší nápady často přichází z potřeby, proto se portfolio společnosti Thermacut rozšířilo o multifunkční stůl GRIDIRON MINI. Ten vznikl především za účelem předvádění přenosného řezacího systému EX-TRACK CNC, který lze vybavit strojním autogenním hořákem EX-TRAFLAME a/nebo strojním plazmovým hořákem v kombinaci s plazmovým zdrojem EX-TRAFIRE.

Celý článek...

MEWA Nový katalog 1V novém vydání katalogu značek MEWA najdete na téměř 288 stránkách více než 10 000 produktů, které jsou potřeba při práci, včetně aktuálních modelů vybraných top výrobců nebo inovativních pra-covních rukavic a bezpečnostní obuvi. Kompletní sortiment je k dostání také prostřednictvím online obchodu „buy4work.mewa.shop/cz/cs". Katalog značek MEWA nabízí potřebné vybavení pro každé pracovní odvětví. Portfolio zahrnuje cer-tifikované pracovní rukavice, bezpečnostní obuv, pomůcky na ochranu očí, sluchu, hlavy, dýchacích cest, pokožky a hygienické produkty.

Celý článek...

Trelleborg Turcon-VL-Seal-IRevoluční těsnicí prvek Turcon® VL Seal® II, který je možné použít k utěsnění hydraulického pohonu řídícího systému letadel a podvozku, nebo k utěsnění podvozkových tlumičů.
Po osvědčeném těsnicím prvku Turcon® VL Seal® nabízí toto těsnění nové generace účinné utěsnění, snadnější instalaci a ještě větší spolehlivost. Rozsáhlé testování dokazuje vynikajicí 'nulový' prosak, díky čemuž je možné prodloužit životnost a minimalizovat plánovanou údržbu.
Torben Andersen, Director Aerospace Segment Management, říká: „Společnost Trelleborg Sealing Solutions je díky novému těsnění Turcon® VL Seal® II leadrem ve výrobě těsnění hydrauliky letadel. Výkon tohoto těsnění je mnohem vyšší než u jiných těsnění na trhu."

Celý článek...

Canton FairVeletrh dovozu a vývozu, známého také jako kantonský veletrh, bude zahájen 15. října v jihočínské provincii Kuang -tung s on-line i off-line aktivitami. Bude to poprvé, co veletrh obnoví off-line aktivity po předchozích třech virtuálních akcích pořádaných v roce 2020 a v dubnu 2021 kvůli dopadu COVID-19. Nové téma bude „duální oběh", které odkazuje na čínské paradigma rozvoje, kde se domácí a zámořské trhy navzájem posilují, přičemž základem je domácí trh. Očekává se, že se off-line zúčastní asi 100 000 vystavovatelů a více než 200 000 kupujících nakoupí zboží na místě, řekl Zhang Jinsong, vedoucí provinčního ministerstva obchodu. Mezitím bude akce pořádat 52 on-line propagačních aktivit zaměřených na zákazníky ze 40 zemí a regionů, řekl Chu Shijia, zástupce ředitele a generální tajemník veletrhu. Kantonský veletrh, založený v roce 1957, je považován za významný barometr čínského zahraničního obchodu. 129. zasedání přilákalo přibližně 26 000 společností, které představily více než 2,76 milionu exponátů.

Celý článek...

Prusa Research-farma-2140Spo­leč­nost Prusa Re­search při­pra­vi­la pro vý­sta­vu EXPO v Du­ba­ji in­ter­ak­tiv­ní ex­po­zi­ci – au­to­ma­ti­zo­va­nou tis­ko­vou farmu Prusa Pro AFS (Au­to­ma­ted Farm Sys­tem). Jedná se o se­sta­vu 34 stro­jů Ori­gi­nal Prusa, které pro­du­ku­jí vý­tis­ky zcela bez lid­ské ob­slu­hy. Au­to­ma­ti­zo­va­ná tis­ko­vá farma s 34 no­vý­mi tis­kár­na­mi Ori­gi­nal Prusa byla před­sta­ve­na na vý­sta­vě EXPO v Du­ba­ji jako sou­část in­ter­ak­tiv­ní ex­po­zi­ce „The Fu­tu­re of Ma­nu­factu­ring".

Celý článek...

technikaatrh1aPotřebujete stále doma nebo v kanceláři tisknout? V takovém případě jistě potřebujete tiskárnu. Výběr tiskárny pro pracovní účely do značné míry souvisí s tím, jaké typy dokumentů potřebujete tisknout. V běžné kanceláři nebo doma pro pracovní účely, potřebujete typicky tisknout zejména textové dokumenty. V některých domácnostech nebo pro specifická využití ale může být požadavek také na tisk fotografií. V našem článku se podíváme na to, kdy jakou tiskárnu ideálně zvolit, aby splnila vaše potřeby.

Celý článek...

asco ventily Nové-353-11-2-Společnost Emerson rozšířila nabídku rozměrů pulzních ventilů serie 353 o velikost 1 ½". Nový ventil s připojovacím rozměrem 1½" poskytuje optimální výkon při pulzním čištění filtru a vyniká špičkovými tlaky, rychlou instalací a vynikajícím průtokem. Pulzní ventily serie 353 jsou navrženy tak, aby rychle dodávaly vysokoenergetický puls tlakového vzduchu do filtračních elementů tak, aby z nich maximálně exektivně odstranily nahromaděné odfiltrované médium a obnovily tak proudění vzduchu v systému filtru.

Celý článek...

Iteco 01a autoPředmětem projektu bylo zavedení inovativní technologie nízkouhlíkové dopravy ve společnosti ITECO s.r.o. a využití způsobu čisté dopravy, a to prostřednictvím pořízení elektromobilu a nabíjecí stanice. Programu Nízkouhlíkové technologie je podpora konkurenceschopnosti podniků a udržitelnosti české ekonomiky prostřednictvím zaváděním inovativních technologií v oblasti elektromobility. Dalším cílem je zvýšení využití efektivnějších a spolehlivějších nízkouhlíkových technologií, které se zatím v ČR běžně neuplatňují. Výstupem projektů bude rozšiřování nabíjecí infrastruktury, počet pořízených elektromobilů, čímž se zvyšuje vedle konkurenceschopnosti také celkový inovační potenciál ČR.

Celý článek...

Trelleborg 1 Life-Changing-Současný trend miniaturizace tzv. nositelné elektroniky, digitálních zdravotnických pomůcek a implantabilních zdravotnických prostředků nabízí pacientům nové a život měnící výhody. To také přináší nové výzvy pro design a výrobní procesy, které jsou potřebné pro tyto pokročilé technologie. Když k tomu přidáme stále se zpřísňující předpisy týkající se zdravotnických zařízení a také neustálou touhu urychlit uvedení nových produktů na trh, je evidentní, že zdravotnictví vyžaduje inovativní partnery.

Celý článek...

Kavasaki 1Robot Kawasaki svařuje rám motocyklu Kawasaki Ninja

Rozvíjejte své podnikání s Kawasaki Robotics – japonskou společností s vice než 50 lety zkušeností s robotizaci. Svařování, paletizace, obsluha strojů, manipulace, montáž, nanášení těsnění – všechny tyto aplikace mají velký potenciál v robotizaci výrobních procesů v souladu s požadavky Průmyslu 4.0.

Celý článek...

Walter CORE Visual 210x297mPod značkou C.O.R.E. – Customer Oriented REvolution - na veletrhu EMO 2021 skupina UNITED GRINDING představí převratnou novinku, a to hned první den veletrhu ve 12 hodin. Skupina UNITED GRINDING, výrobce přesných strojů pro broušení, erodování, laserové opracování, měření a kombinované obrábění, představí na EMO 2021 v Miláně revoluční novinku: UNITED GRINDING C.O.R.E. Všechny značky koncernu - MÄGERLE, BLOHM, JUNG, STUDER, SCHAUDT, MIKROSA, WALTER, EWAG a IRPD - se zapojí do představení nového projektu veřejnosti první den veletrhu, 4. října 2021 ve 12 hodin místního času.

Celý článek...

Strana 1 z 237

Začátek
Předchozí
1

Kalendář akcí

<<  Srpen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..