Inzerce
Google překladač: English Deutsch
image image image image image image
Mobile Industrial Robots (MiR) uvádí na trh robot MiR1000 pro přepravu těžkých nákladů Společnost Mobile Industrial Robots (MiR), vedoucí globální poskytovatel autonomních mobilních robotů, uvedla MiR1000, aktuálně největšího autonomního mobilního robota (AMR) na trhu. Celý článek...
Vertikální pojezdové dráhy RX „Made by HIWIN“ pro kolaborativní roboty Společnost HIWIN s.r.o., přední dodavatel lineární techniky, představila nové pojezdové dráhy pro kolaborativní roboty, které byly navržené na základě požadavku trhu. Nové pojezdové dráhy HIWIN umožňují pohybovat robotem o celkové hmotnosti 50 kg ve vertikálním – svislém – směru a to až do maximální výšky zdvihu 3 metry. Celý článek...
Inženýrská společnost DEL představila novou samoobslužnou dobíjecí stanici DELTOWER (AC) Společnost DEL představila na brněnském Mezinárodním veletrhu Amper novou samoobslužnou dobíjecí stanici Deltower. Jedná se o první čistě českou nabíječku pro firmy a domácnosti splňující nejnovější standardy. Celý článek...
Celosvětově osvědčený koncept „two-in-one“ společnosti WALTER: erodování a/nebo broušení na JEDNOM stroji Již 17 let používají s úspěchem výrobci nástrojů stroj na principu „dva v jednom" společnosti WALTER. Celý článek...
Průmyslová vrata usnadňují práci a odlišují od konkurence Při výběru průmyslových vrat myslete na provoz, své zaměstnance, marketing a kvalitu. Vybírejte pečlivě, nejlépe v rukách odborníka. Garážová vrata skladů, výrobních hal, autoservisů i hasičských základen jsou každý den vystavována vysoké zátěži. Celý článek...
Optimální ochrana osob a strojů MVK Metal Safety společnosti Murrelektronik umožňuje sběrnicová řešení pro aplikace bezpečnostní techniky. Otázky bezpečnosti mají v automatizační technice vysokou prioritu. Se sběrnicovým modulem MVK Metal Safety nabízí Murrelektronik velmi zajímavé řešení pro bezpečnostní instalace. Celý článek...
TESA

BMC 01Bezpečnostní brzdy musí chránit osoby a zařízení, a v nouzových situacích i životy. Z tohoto důvodu společnost Mayr Antriebstechnik pečlivě dbá o to, aby byla veškerá rizika vyloučena již při konstruování brzd. Pružinové brzdy z Mauerstettenu jsou dodávány ve stavu připraveném k zabudování. Pro uživatele to znamená maximální možnou bezpečnost a jednoduchou montáž bez dalších nákladů. Distribuci, poradenství, školení, servis a montáž v ČR zajišťuje BMC-TECH s.r.o.

Celý článek...

Walter lg xpress BlackSpeciální nástroje se stávají nedílnou součástí efektivní výroby – od nástrojů speciálních průměrů až po stupňovité nástroje. Avšak speciální řešení je často časově i technicky náročné na výrobu! Proto Walter přichází s řešením – Walter Xpress.

Co vlastně znamená Walter Xpress?
Je to víc než 10 000 variant speciálních nástrojů s dodacím termínem 2 týdny pro monolitní nástroje a 3 týdny pro nástroje s vyměnitelnými břitovými destičkami.

Jak je možné tohoto docílit?
Důležitý element Walter Xpress je plně automatický objednávací systém. Nabídka na speciální nástroj je vytvořena a poslána zpět zákazníkovi do 24 hodin. Nástroj je vytvořen parametricky v programu CatDesign, tedy po objednání vše probíhá v automatickém režimu, kde je vytvořen 3D model, výrobní výkres a CNC program. S objednávkou pak systém najde dostupný CNC stroj a výroba může začít! Zákazníci tak mohou zahrnout do svých plánů použití nového nástroje v námi garantovaném termínu. Další výhodou zkrácené dodací lhůty je také minimální doba skladování nástroje. Cenný kapitál není zbytečně vázán a může být použit pro jiné účely. Již v průběhu několika měsíců lze tímto způsobem dosáhnout významných úspor.

Záruka termínu dodání
Systém Walter Xpress pokrývá 2 skupiny nástrojů. První skupinou je Walter Prototyp frézy a Walter Titex vrtáky ze slinutého karbidu, kde Walter garantuje dodací termín 2 týdny od zadání objednávky.

U vrtáků ze slinutého karbidu v rámci Walter Xpress jsou možné následující parametry:
• průměr nástroje 3–20 mm,
• hloubka vrtání 35×D,
• max. 3 průměrové stupně.

U monolitních fréz pak následující parametry:
• průměr nástroje 3–25 mm,
• úhel šroubovice 25°–50°,
• rohový rádius nebo sražení.

Druhá skupina Walter Xpress obsahuje vrtací a vyvrtávací nástroje s vyměnitelnými břitovými destičkami, kde se garantuje dodací termín 3 týdny od zadaní objednávky.

U těchto typů jsou možné následující varianty:
• průměr nástroje 12–200 mm,
• hloubka vrtání/vyvrtávání 5×D (max. 300 mm),
• max. 3 průměrové stupně,
• ISO VBD,
• nejrůznější typy upnutí (SK, HSK, NCT, Screwfit, Capto, válcová stopka),
• vnitřní chlazení.

Frézy F4042 a Blaxx frézy
Blaxx™ je první frézovací systém Walter, který kombinuje přednosti tangenciálních frézovacích systémů s výkonovými parametry vyměnitelných břitových destiček Tiger·tec® Silver, čímž vzniká nepřekonatelné spojení – průměr nástroje 22–150 mm.
• VBD – LN..0904, LN..1306, LN..1607
Rohová fréza Walter Xtra•tec® F4042 je pozitivním nástrojem k hrubování a dokončování. Díky vysoce pozitivní spirálové geometrii řeže mimořádně klidně a vyznačuje se malým příkonem. Průměr nástroje 10–250mm.
• VBD – AD..0803-AD..1807

walter web 01

Vše s dodacím termínem 3 týdny!
Nabídka nástrojů pro vaše komponenty a technologie zaručuje kvalitu „made in Germany" a navíc podstatně zvýší vaši produktivitu a flexibilitu v obrábění díky minimálním dodacím časům. Neváhejte prosím kontaktovat naše obchodní a technické specialisty.

www.walter-tools.com/cs-cz


Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Duben 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce