Inzerce
Google překladač: English Deutsch
image image image image image image
Všechno teď bude bezdrátové, nebo ne? Debata, která vyvolává emoce: někteří takzvaní experti tvrdí, že kabelům je konec. Předpokládají, že data – a jednoho dne i energie – se v továrnách budoucnosti budou šířit pouze bezdrátově. To je samozřejmě nesmysl. Mezi oběma technologiemi nepanuje žádná rivalita. Celý článek...
Série svařovacích zdrojů TransSteel od společnosti Fronius Nové svařovací zdroje TransSteel 2700 a TransSteel 3500 Compact spolu se svařovacím zdrojem TransSteel 2200 nabízejí uživatelům možnost svařovat metodou TIG, MIG/MAG i obalenou elektrodou na stejně vysoké úrovni. Tato série přístrojů spojuje funkční a kompaktní design s jednoduchou obsluhou a přiměřenou cenou. Celý článek...
Maximální flexibilita pro nejrůznější požadavky Kdo si nechává provádět nebo rekonstruovat elektroinstalaci v domě, v bytě nebo třeba ve výrobní hale, setká se téměř s jistotou s produkty a řešeními značky Hager. Tato společnost je celosvětově předním specialistou na automatizaci budov a na elektroinstalace. Celý článek...
V Brně opraví i 50 let starou vývěvu Vyrobili ji v roce 1968 ve Velké Británii, pak putovala do oblasti Blízkého východu, aby tam v jedné potravinářské firmě pomáhala vyrábět instantní kávu. Takový je příběh úplně nejstarší vývěvy, která před pěti lety dorazila do Brna, aby ji mechanici vrátili původní kondici. Ve městě se totiž nachází Servisní technologické centrum vakuových vývěv značky Edwards. Celý článek...
Additive manufacturing s DMG MORI Specifická řešení dle požadavků zákazníků: jako komplexní dodavatel pro oblast aditivní výroby kovových dílů kombinuje DMG MORI své řady LASERTEC 3D a LASERTEC SLM s konvenčními CNC stroji. Jako globální komplexní dodavatel s více než 20 lety zkušeností v oblasti aditivní výroby kovových dílů je společnost DMG MORI symbolem inovativních výrobních technologií a celosvětového servisu. Celý článek...
Mobile Industrial Robots (MiR) uvádí na trh robot MiR1000 pro přepravu těžkých nákladů Společnost Mobile Industrial Robots (MiR), vedoucí globální poskytovatel autonomních mobilních robotů, uvedla MiR1000, aktuálně největšího autonomního mobilního robota (AMR) na trhu. Celý článek...

kwesto1-hygienicke-regaly-sZařídit v dnešní době profesionální gastronomický provoz či prodejnu není vůbec jednoduché. Provozovatelé musí myslet na nespočet zákonů a vyhlášek, které stanovují podmínky hygieny zaměstnanců, procesu zpracování a prodeje potravin, pravidla úklidu, stavební normy, ale například i způsoby nakládání s odpady. Neméně důležité jsou ale pravidla pro skladování potravin.

Celý článek...

Walter lg xpress BlackSpeciální nástroje se stávají nedílnou součástí efektivní výroby – od nástrojů speciálních průměrů až po stupňovité nástroje. Avšak speciální řešení je často časově i technicky náročné na výrobu! Proto Walter přichází s řešením – Walter Xpress.

Co vlastně znamená Walter Xpress?
Je to víc než 10 000 variant speciálních nástrojů s dodacím termínem 2 týdny pro monolitní nástroje a 3 týdny pro nástroje s vyměnitelnými břitovými destičkami.

Jak je možné tohoto docílit?
Důležitý element Walter Xpress je plně automatický objednávací systém. Nabídka na speciální nástroj je vytvořena a poslána zpět zákazníkovi do 24 hodin. Nástroj je vytvořen parametricky v programu CatDesign, tedy po objednání vše probíhá v automatickém režimu, kde je vytvořen 3D model, výrobní výkres a CNC program. S objednávkou pak systém najde dostupný CNC stroj a výroba může začít! Zákazníci tak mohou zahrnout do svých plánů použití nového nástroje v námi garantovaném termínu. Další výhodou zkrácené dodací lhůty je také minimální doba skladování nástroje. Cenný kapitál není zbytečně vázán a může být použit pro jiné účely. Již v průběhu několika měsíců lze tímto způsobem dosáhnout významných úspor.

Záruka termínu dodání
Systém Walter Xpress pokrývá 2 skupiny nástrojů. První skupinou je Walter Prototyp frézy a Walter Titex vrtáky ze slinutého karbidu, kde Walter garantuje dodací termín 2 týdny od zadání objednávky.

U vrtáků ze slinutého karbidu v rámci Walter Xpress jsou možné následující parametry:
• průměr nástroje 3–20 mm,
• hloubka vrtání 35×D,
• max. 3 průměrové stupně.

U monolitních fréz pak následující parametry:
• průměr nástroje 3–25 mm,
• úhel šroubovice 25°–50°,
• rohový rádius nebo sražení.

Druhá skupina Walter Xpress obsahuje vrtací a vyvrtávací nástroje s vyměnitelnými břitovými destičkami, kde se garantuje dodací termín 3 týdny od zadaní objednávky.

U těchto typů jsou možné následující varianty:
• průměr nástroje 12–200 mm,
• hloubka vrtání/vyvrtávání 5×D (max. 300 mm),
• max. 3 průměrové stupně,
• ISO VBD,
• nejrůznější typy upnutí (SK, HSK, NCT, Screwfit, Capto, válcová stopka),
• vnitřní chlazení.

Frézy F4042 a Blaxx frézy
Blaxx™ je první frézovací systém Walter, který kombinuje přednosti tangenciálních frézovacích systémů s výkonovými parametry vyměnitelných břitových destiček Tiger·tec® Silver, čímž vzniká nepřekonatelné spojení – průměr nástroje 22–150 mm.
• VBD – LN..0904, LN..1306, LN..1607
Rohová fréza Walter Xtra•tec® F4042 je pozitivním nástrojem k hrubování a dokončování. Díky vysoce pozitivní spirálové geometrii řeže mimořádně klidně a vyznačuje se malým příkonem. Průměr nástroje 10–250mm.
• VBD – AD..0803-AD..1807

walter web 01

Vše s dodacím termínem 3 týdny!
Nabídka nástrojů pro vaše komponenty a technologie zaručuje kvalitu „made in Germany" a navíc podstatně zvýší vaši produktivitu a flexibilitu v obrábění díky minimálním dodacím časům. Neváhejte prosím kontaktovat naše obchodní a technické specialisty.

www.walter-tools.com/cs-cz


Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
2430

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..