Google překladač: English Deutsch

Významný dodavatel lineární techniky, společnost HIWIN s.r.o., na nadcházejícím Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně představí ucelený sortiment se dvěma novinkami a také šestiosí robot. Laserový řezací stroj značky FeiCut s lineárními motory HIWIN bude vystavovat samostatně.

CG


Odolné lineární vedení HIWIN CG
Nová řada lineárního vedení CG nabízí řešení s krycím páskem na kolejnici. V silně znečištěném prostředí je často výhodnější mít celou kolejnici lineárního vedení zakrytou krycím páskem. Řada CG se proto hodí například pro obráběcí stroje nebo stroje na zpracování dřeva. Mezi hlavní přednosti této řady lineárního vedení patří již zmíněná vysoká ochrana proti prachu. Také těsnění vozíku je díky krycímu pásku chráněno před poškozením lépe než při použití krycích zátek. Tato nová řada rozšiřuje sortiment vyráběného lineárního vedení značky HIWIN, jehož přednostmi jsou zejména snadná instalace, vysoká únosnost díky optimalizovanému kontaktnímu úhlu kuliček, vysoký klopný moment a minimální tření.

 
Moduly HIWIN HM s vyšší dynamikou a přesností
HIWIN HM modulyTyto kompaktní moduly jsou určené pro pohony využívající ozubené řemeny nebo kuličkové šrouby. Moduly HM nabízejí vyšší dynamiku při přesnosti ±0,1 mm a zátěži 5 až 120 kg. Na první pohled zaujme odlehčený, přesto robustní hliníkový profil těchto modulů v rozměrech 40/60/80/120 mm, který naznačuje vysokou kvalitu a užitnou hodnotu celého produktu. HIWIN bude na českém trhu v případě HM modulů poskytovat kompaktní řešení a kompletní dodávky celků včetně převodovek a servomotorů. V rámci kompletních dodávek je možné připravit HM moduly i pro využití motorů třetích stran.

 

HIWIN ROBOT RA605 2Nastupující období Industry 4.0 potvrdí na veletrhu i šestiosí robot HIWIN RA605-710

Expozici společnosti HIWIN s.r.o. najdete na brněnském strojírenském veletrhu v pavilonu V, stánek 104.

FeiCut bude vystavovat samostatně
Česká značka FeiCut s lineárními motory HIWIN se prosazuje na trhu řezacích strojů s vláknovým laserem. Na předchozím brněnském strojírenském veletrhu jste mohli vidět tuto značku ve společné expozici HIWIN. Nyní bude FeiCut vystavovat samostatně. Stroje s vláknovým (fiber) laserem nabízející přesnější a účinnější řez, vyšší výkon, spolehlivost a nižší spotřebu energie. FeiCut má optimální ergonomii, která zajišťuje lepší přístupnost pracovní plochy a umožňuje snížit pracovní stůl. FeiCut má také nižší nároky na zástavbový prostor, protože půdorys stroje je jedním z nejmenších na trhu. Stroj není ukotvený do podlahy, spočívá na antivibračních patkách, a přesto si zachovává vysokou přesnost. FeiCut vyniká vysokou tuhostí nosného rámu, který bez problému absorbuje zrychlení až 3 g. Výkon instalovaného fiber laseru může dosahovat až 8 kW a zajistit maximální řeznou tloušťku až 25 mm. K dispozici jsou modely pro standardní formáty plechů od 0,8 × 1 m až po 2 × 6 m. Novinkou pro rok 2018 bude rovněž FeiCut Combi, který umí řezat plech i ocelové profily o průměru 6–200 mm.
Laserové řezací stroje FeiCut jsou dodávány výhradně s lineárními motory HIWIN, které zajišťují vyšší rychlost i požadovanou přesnost a které mají také dostatečnou rezervu ve výkonu. Nepotřebují tak častý servis a nedochází zde tolik k opotřebení mechanických částí. Výroba probíhá v Brně a velká část komponentů a dílů pochází od českých firem. HIWIN zajišťuje nejen vlastní výrobu, ale i design a technologická řešení, instalaci a servis.

Expozici FeiCut najdete na brněnském strojírenském veletrhu v pavilonu B, stánek 037.

www.hiwin.czKalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..