Google překladač: English Deutsch
Inzerce
image image image image image image
Co-act EGP-C první certifikované průmyslové chapadlo pro kolaborativní provoz Kolaborativní chapadlo SCHUNK Co-act EGP-C je bezpečné již ze své podstaty. Je certifikováno a schváleno pro kolaborativní provoz německou úrazovou pojišťovnou DGUV. Celý článek...
První Jungheinrich Miniload Na veletrhu LogiMAT 13. března 2018 představil Jungheinrich svůj první interně vyvinutý vysoce výkonný miniload. Nejnovější technologie a inovativní design STC 2B1A zajišťují špičkový výkon při zvýšení efektivity a optimalizaci nákladů na vnitropodnikovou logistiku. Celý článek...
Tým z ČVUT vytvořil unikátní mikropinzetu Vědci z katedry řídicí techniky Fakulty elektrotechnické ČVUT (FEL) přispěli do mezioborového výzkumného projektu Biocentex technologií, která umožní manipulovat s jednotlivými živými buňkami v tzv. laboratoři na čipu. Na obzoru jsou diagnostické metody, které budou předvídat onemocnění s nepoměrně vyšší přesností. Celý článek...
Philips představuje LiFi: přenos dat prostřednictvím světelného spektra Philips Lighting (Euronext: LIGHT), světový lídr v oblasti osvětlení, nově nabízí technologii Light Fidelity (LiFi), která prostřednictvím vysoce kvalitního LED osvětlení a světelných vln poskytuje širokopásmové datové připojení. Celý článek...
ÖLFLEX® CONNECT pomáhá při navádění letadel Letecký provoz je stále častější způsob dopravy také u nás. Bezpečnost letového provozu je na prvním místě. Také proto si společnost ERA vybrala LAPP jako silného a spolehlivého partnera. Celý článek...
Silná kompetence v oblasti automatizace díky joint venture Automatizované stroje jsou rozhodujícími komponenty digitálních továren, a tím i pevnou součástí Průmyslu 4.0. Pro DMG MORI jako průkopníka digitalizace ve výrobě obráběcích strojů je automatizace stěžejním tématem. Celý článek...
Inzerce
 • Zákaznické dny firmy TAJMAC-ZPS 2018
  Zákaznické dny firmy TAJMAC-ZPS 2018
  Letošní Zákaznické dny firmy TAJMAC-ZPS, které se konaly ve dnech 26. a 27. 4. 2018, opět svojí velikostí a rozsahem potvrdily označení veletrh se specializací na obrábění. Počet elektronicky...

  Celý článek...

 • B&R Innovation Day 2018
  B&R Innovation Day 2018
  Digitalizace a Internet věcí v průmyslu, nové technologie pro automatizaci výrobních provozů nových i stávajících, budou stěžejními tématy letošního dne B&R Innovation Day, na který...

  Celý článek...

hiwin FlexxPumpStrojní součásti lineární techniky vyžadují pro svůj bezchybný provoz dostatečné zásobování mazivy. Mazivo je konstrukční prvek a správná volba mazacích systémů by se měla zohlednit již při navrhování stroje. Při výběru maziva se musí přihlédnout k rozsahu provozních teplot a k provozním a okolním podmínkám. Výsledkem je prodloužení životnosti celého zařízení a snížení celkových nákladů na vlastnictví. Mazací systémy FlexxPump lze instalovat do aplikací lineární techniky i dodatečně.

Celý článek...

STILL-GmbHVozík RX 20 je výrazně kompaktnější než jeho předchůdce. Pro zákazníky, kteří potřebují velmi kompaktní vozíky s nosnostmi 1,4 nebo 1,6 t, jsou správnou volbou extrémně obratné modely RX 20-14C a RX 20-16C. S uvedením nezaměnitelného stříbro-oranžového vozíku RX 20 na trh se společnost STILL již v roce 2005 přesně trefila do potřeb provozovatelů a obsluhy elektrických vysokozdvižných vozíků. Dokládá to již více než 80 000 vyrobených kusů. Nyní intralogistická společnost se sídlem v Hamburku svůj prodejní bestseler kompletně přepracovala, vylepšila v oblastech kompaktnosti, ergonomie, výkonu a preciznosti, a vybavila inteligentními asistenčními systémy. Nová konstrukční řada RX 20 se skládá z celkem 13 typů vysokozdvižných vozíků a je dimenzována pro břemena o hmotnosti od 1,4 do 2 t při vzdálenosti těžiště břemene 500 mm. Chytré univerzální vozíky se výborně hodí pro kombinovaný provoz uvnitř budov a venku a přepravují zboží s maximální rychlostí 20 km/h rychle a bezpečně i na dlouhých trasách. Své schopnosti využívá vozík RX 20 i při stohování palet do výšky až 5 900 mm.

Efektivní paket nabitý energií byl koncipován pro nejrůznější použití a je první volbou všude tam, kde je potřeba vysoký výkon překládky a disponibilita v náročném dvou- nebo třísměnném provozu. Díky výjimečně kompaktní konstrukci je tento vozík zajímavý zejména pro nasazení, kde jsou kvůli úzkým jízdním drahám malé šířky pracovních uliček.

Podrobnosti o inovacích:
Velký důraz je kladen na sílu a výkon: Vozík je vybaven kompletně novým hnacím modulem, do kterého jsou zapouzdřeny dva bezúdržbové trojfázové pojezdové motory s aktivním chlazením a měniče nové generace. Toto řešení zajišťuje nejen vysoký a spolehlivý výkon, ale také vynikající stoupavost na rampách. Podle jmenovité nosnosti může agilní vozík s maximální přípustnou hmotností břemene překonávat rampy nebo stoupání se sklonem až 20 %. Aby vozík poskytoval vždy takový výkon, jaký se od něj v příslušném nasazení očekává, může zákazník přepínat tlačítkem mezi lepší energetickou efektivitou nebo vyšším výkonem překládky. V každém jízdním programu lze nastavit rychlost, zrychlení a elektrické brzdění při změně směru jízdy. Vysoká obratnost a kompaktnost: Pro zákazníky, kteří potřebují velmi kompaktní vozíky s nosnostmi 1,4 nebo 1,6 t, jsou perfektní volbou extrémně obratné modely RX 20-14C a RX 20-16C. Svou obratnost získávají tyto stroje díky extra krátkému rámu, který umožňuje dosažení malé šířky pracovní uličky a současně použití baterie s velkou kapacitou (625 Ah).
U čtyřkolových vysokozdvižných vozíků přispívá ke zmenšení šířky pracovní uličky kombinovaná klasická náprava. Ve srovnání s předchozími modely mají tříkolové vysokozdvižné vozíky až o 29 mm a čtyřkolové vysokozdvižné vozíky až o 171 mm menší šířku pracovní uličky.
Nové vozíky RX 20 jsou již ve standardní výšce 2 035 mm vhodné pro nasazení v kontejnerech. Pro použití s velmi nízkými průjezdy nebo v nákladních vagonech je vozík k dostání také s výškou ochranné stříšky jen 1 949 mm.

Nová koncepce baterie zajišťuje dlouhý dojezd a vysokou disponibilitu:
48V elektrické vysokozdvižné vozíky se standardním rámem mohou nyní používat baterie s kapacitou 625 Ah v zapojení A nebo B, aby provozovatel mohl nadále používat své stávající baterie a podle profilu nasazení využívat výhody příslušných baterií. Variability baterií dosahuje STILL duálním prostorem baterie, který je na trhu dosud unikátní. S ním je zákazník výborně připraven i na budoucnost, protože je možné použít i nové technologie baterií, například lithium-iontové baterie. Stejně jako u předcházejících modelů je i u vozíku RX 20 důležitým faktorem úspěchu jednoduchá a rychlá výměna baterie z boku pomocí nízkozdvižného vozíku.
Atraktivní vozík s moderním a elegantním designem: Společnost STILL kladla velký důraz na kvalitní materiály a robustní konstrukci. Na vnější části jsou plastové díly z velké míry nahrazeny ocelí.
Vynikající výhled do všech stran přispívá ke snížení počtu nehod: Společnost STILL optimalizovala i stožár a velmi inteligentně kombinuje výkonné zvedání s optimálním výhledem přes stožár. Profily stožáru tuhé v ohybu a krutu zajišťují bezpečnou a rychlou manipulaci i s těžkými břemeny při vysokých zbytkových nosnostech. Nová zvedací zařízení se vyznačují úzkým složeným paketem profilů a použitím C-profilů ve vnějším stožáru. Zvedací válce jsou umístěny za profily. Řidič tak má dobrý výhled jak přes stožár, tak kolem něj.
Pro optimální výhled do všech stran byla konstruována i ochranná stříška řidiče, tím je možné rychlé a bezpečné zaskladňování a vyskladňování i ve vysokých úrovních regálu.
Vyšší ergonomie zaručuje neunavující a produktivní práci: Pracoviště vozíku RX 20 poskytuje řidiči dostatek prostoru. Začíná to již u snadného nastupování, které umožňuje velká stupačka. Výška prostoru pro nohy je přibližně o 60 mm snížená a pracoviště řidiče je o 50 mm níže.
Výška kabiny v interiéru byla zvýšena o 16 mm a poskytuje dostatek prostoru pro hlavu i vysokým řidičům. Velké madlo, protiskluzná gumová rohož a neklouzavá hrana stupačky zvyšují bezpečnost při nastupování a vystupování. Prostor pro nohy je velký a o dostatek volného prostoru se společnost STILL snažila i v okolí pedálů. Větší prostor pro nohy potěší i servisní techniky. Při provádění údržby musí uvolnit pouze jeden plech a už mají neomezený přístup ke všem prvkům, u kterých se provádí servis.
Společnost STILL navíc citelně vylepšila hladinu hluku vysokozdvižných vozíků. Výrazně redukovány byly zejména hluky čerpadla zvedání a řízení.
Preciznost zvyšuje bezpečnost a výkon: STILL EASY Control, kompletně nově vyvinutá zobrazovací a ovládací jednotka, funguje jako bezpečnostní a komunikační centrála. Plně grafický barevný displej s automatickou regulací jasu informuje řidiče nejen o všech parametrech vozíku, jako je rychlost jízdy, úhel naklonění, stav baterie, spotřeba energie atd., ale řidič může – díky řízení prostřednictvím menu a tlačítek s oblíbenými funkcemi – přistupovat také přímo k programům jízdy a zdvihu, zobrazení zbývajícího nabití baterie a k mnoha dalším funkcím. Zobrazení směru jízdy na displeji zvyšuje výkon překládky a bezpečnost.

www.still.czKalendář akcí

<<  Květen 2018  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce