Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv News
20. října 2016 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.streamtech.tv
fiot
Výběr aktuálních zpráv  

StreamTech.tv – Místo pro Váš videomarketing!

Bezpečnostní brzda Roba guidestop pro profilové kolejnice

01-obrazek.jpgBezvůlová a velmi tuhá brzda Roba guidestop garantuje maximální bezpečnost.  Je odbrzďována hydraulicky nebo pneumaticky. Při výpadku proudu nebo stlačení tlačítka Central stop dojde k okamžitému zabrzdění. Tato brzda brzdí přímo na lineárním vedení, tudíž další pohonné prvky (motor, převodovka, matice kuličk.šroubu atd) nemají vliv na bezpečnost. Brzda má delší zdvih aby mohla kompenzovat výrobní nepřesnosti profilových vedení – bez ztráty brzdící síly.

Bezvůlová brzda Roba guidestop zvyšuje tuhost osy. To vede ke zvýšení přesnosti obrábění a zvýšení výkonu stroje. Obráběcí proces je také méně náchylný k vibracím což má pozitivní vliv na kvalitu obráběného povrchu.

Další informace Vám poskytne výhradní distributor firma BMC-TECH s.r.o.


I vy asi hledáte CAM pro váš nový multifunkční CNC obráběcí stroj?

YouJi1.jpgPřestože je každá zakázka odlišná, s GibbsCAMem uživatel není omezen na jeden způsob práce.Vždy začínáme geometrií (importem, nebo vlastní tvorbou, protože často se začíná pouze s vytištěným PDF výkresem, a musí to jít také!).Následuje tvorba drah nástrojů. Po výpočtu drah nástrojů umožňuje GibbsCAM optimalizovat výrobní procesy, a to i multifunkční obráběcí technologie s jejich více vřeteny a více nástrojovými hlavami i s pomocnými funkcemi, jako jsou podavače tyčí, lopatky a popotahováky.A následně je potřeba vše virtualně zkontrolovat, doupravit projekt a zase prověřit.Posledním krokem od stolu je vygenerování NC programu pro konkrétní CNC obráběcí stroj a příprava výrobní dokumentace.Následuje práce na dílně, a to seřízení CNC obráběcího stroje dle dodané dokumentace, vlastní obrábění, průběžné měření a dílčí korekce opotřebovaných nástrojů.Je-li zakázka dobře a včas vyrobena, předejte požadavek na ekonomické oddělení, aby vašemu zákazníkovi vystavilo fakturu.Věřte jiným, kteří už GibbsCAM používají, nebo si sami prověřte, stačí si napsat o licenci.
Firma HAKEL, spol. s r.o.

Femco1.jpg"Firma HAKEL, spol. s r.o. vyvíjí a vyrábí svodiče bleskových proudů a přepětí do 1000 V, svodiče přepětí kombinované s vysokofrekvenčními filtry, oddělovací výkonové bleskopojistky, diagnostické přístroje (testování svodičů přepětí, počítadla bleskových impulzů), hlídače izolačního stavu pro IT sítě, komponenty (nezapouzdřené bleskopojistky), impulzní generátory pro testování svodičů přepětí. Dodává přípojkové skříně osazené svodiči přepětí. Nabízí testování na generátorech ve výše uvedených problematikách a poskytuje technické poradenství.


Panasonic – relé, automatizační technika, laserové popisování

Tongtai1.jpgElektromechanické a polovodičové relé pro spotřební elektrotechniku, průmyslovou měřicí a řídící techniku i pro nejnáročnější aplikace v automobilovém průmyslu a jeho dodavatelů. Automatizační technika - vzhledem k modularitě všech výrobků celého širokého spektra automatizační techniky společnosti Panasonic Electric Works lze vytvořit funkční systém výhradně z vlastních produktů a tím zabezpečit optimální komunikaci mezi nimi. Laserové popisování je jedinou naprosto bezpečnou technologií, kterou lze jednoznačně a hlavně doživotně popsat téměř jakýkoliv materiál či součástku a to buď řetězcem znaků, logem či 2D kódem. Po celou dobu provozu bez jakýchkoliv dalších nákladů na spotřební materiál.
Lapp Kabel – kabelová vývodka pro aplikace s vysokými požadavky na hygienu

05_Newtech.jpgKabelová vývodka SKINTOP® HYGIENIC je ideální pro použití v potravinářství a v aplikacích jiných oborů, které jsou náročné na hygienické požadavky. Vývodka byla vytvořena tak, aby vykazovala co nejméně rohů a hran a místo šestihranu má pouze dvě plochy, které je možno uchopit klíčem. Povrch je také velmi hladký, takže zbytky potravin a choroboplodné zárodky se těžko usazují. Přechod k plášti kabelu je plochým těsněním hermeticky utěsněn. Pokud přesto dojde k tvorbě nečistot, lze je snadno odstranit vodou nebo parou.


star-transit
Další zprávy
Aktuality
Zvyšte potenciál svého 2D CAD softwaru!
Modlink MSDD: Individuální laserové značení
Panasonic představuje ultra širokoúhlou PTZ kameru
e-SALON v Letňanech podruhé na větší ploše a se spoustou premiér
Ochrana zaměstnanců při práci s chemikáliemi – MEWA rozšiřuje kolekci ochranných oděvů
Největší investice v historii společnosti Nokian Heavy Tyres nabývá konkrétních rozměrů
Obrábění
Nový showroom DMG MORI v Brně otevírá v srpnu
HYPERTURN 45 3. generace pro větší prostor a flexibilitu
Celosvětově osvědčený koncept „two-in-one“ společnosti WALTER – erodování a broušení na JEDNOM stroji
EMO 2019: technologie chytré podpory zákazníků pro výrobní procesy zítřka
Tebis V4.0 R7 obsahuje nové 5osé funkce pro lepší kvalitu povrchu a snadnější ovládání
Dlouhé dovolené zatížení a vysoká produktivita TPS 600i
Kalendář akcí
<<  Srpen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektro Stavebnictví Měření a regulace Reportáže z výstav a veletrhů
Vytápění Manipulace Plasty CAD / CAM Vzduchotechnika Digitální technoligie
StreamTech.tv news - elektronický týdeník StreamTech.tv © Copyright 2016 StreamTech.tv - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit .
Technická realizace: Webservis © 2016 CCB, spol. s r.o.
www.technikaatrh.cz www.mediamax.cz www.technikaatrh.cz