Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv News
22. září 2016 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.streamtech.tv
fiot
Výběr aktuálních zpráv  

StreamTech.tv – Místo pro Váš videomarketing!

Společnost Foxon a jeho oficiální promo video

01-obrazek.jpgV roce 2016 slavíme ve FOXONu desáté výročí působení na trhu průmyslové automatizace. U této příležitosti jsme se pustili do tvorby vlastního promo videa, které naši společnost charakterizuje a reprezentuje.

A s čím se na nás můžete obrátit?
- zařídíme opravu či dodávku nových i starších dílů průmyslové automatizace - provedeme diagnostiku Vašich komunikačních sítí PROFIBUS / PROFINET - nebojíme se ani zařízení, která již výrobci nepodporují, nezajišťují náhradní díly ani servis - proškolíme Vás například v oblasti programování PLC a sběru dat - provedeme Vás světem Industry 4.0 a Internetu věcí
Bezdrátový měřák střídavého proudu do průmyslu - FOXON & FIOT

YouJi1.jpgezdrátový měřák střídavého proudu měří efektivní hodnotu střídavého proudu pomocí proudového transformátoru. Existuje ve dvou variantách - pro rozsah do 20 A / do 150 A. Možnost hlášení události či překročení mezí e-mailem / SMS. Napájení 1x 3.6V baterie nebo solární. Výdrž baterie až 5 let při přenosu dat 1x/h. Certifikace CE, IP66, NEMA 4x.


Vzdálená správa PLC – eWON COSY 131

Femco1.jpg"eWON COSY je unikátní průmyslový LAN modem/router, určený pro jednoduchou vzdálenou správu řídících systémů PLC přes pevný Internet. Díky pevnému připojení modemu eWON do služby Talk2M je vzdálené připojení rychlé a proto můžeme vzdáleně současně programovat PLC, zálohovat data z operátorského panelu nebo hlídat výrobní linku přes web kameru. Potřebné periferie připojíme do modemu přes Ethernetový port.

Modem je vhodný pro systémové integrátory a výrobce strojních linek, kteří mají možnost připojit modem eWON do pevného Internetu a potřebují se díky modemu pouze připojit na vzdálené Ethernetové periferie.

Modem podporuje vzdálené připojení přes službu Talk2M, takže se na svá zařízení připojíte vzdáleně po zabezpečeném VPN připojení z kteréhokoliv počítače, připojeného do Internetu.

Typická aplikace:
jednoduchá vzdálená správa zařízení pro výrobce jednoúčelových strojů jednoduchá vzdálená správa výrobních linek pro systémové integrátory
OPAL5 | Průmyslový switch DIN, 5x100M RJ45 nebo 4x100M+1x optika

Tongtai1.jpgOpal5 je řada 5 portových nemanažovatelných Din-Rail switchů. Jsou k dispozici pro standardní provozní teploty v rozmezí -10 až 60 °C, nebo s širokým rozsahem provozních teplot -40 až 75 °C. Všechny modely jsou s krytím IP30 a splňují požadavky EMC na průmyslové úrovni 3.
Řada Opal5 podporuje IEEE 802.3i a IEEE802.3u, 10/100M full/half-duplex, MDI/MDI-X auto-snímání. Switche Opal5 poskytují napájení 9-60V DC / 9-40V AC až do spotřeby 2,64W při plném zatížení. Tyto přepínače jsou speciálně navrženy pro drsné průmyslové prostředí a mají certifikace UL508, UL Class 1 Div 2 a ATEX II.

Vlastnosti:
Základní průmyslové Ethernet switche 4x 10/100M RJ45 porty a 1x Fast Ethernet volitelné porty mezi optikou (SC/ST) a RJ45 (10/100M), Podpora Auto-Sensing, Auto-Negotiation, Auto-Crossing Podporuje broadcast storm (volitelné přes dip přepínač) Podpora dvou teplotních modelů - standardní (-10 až 60⁰C) a široký (-40 až 75⁰C) EMC průmyslové úrovně 3 Krytí IP30 Certifikace: UL508 (připravuje se), Class 1 Div 2 (připravuje se), ATEX II (připravuje se), CE, FCC


ProfiHub B5+RD | multi-repeater s diagnostikou pro sítě PROFIBUS DP

Taiwan2.jpgKoncepce ProfiHub B5+RD vychází z řady ProfiHub B5 a navíc zahrnuje integrovanou mikro ProfiTrace diagnostickou jednotku. ProfiHub nabízí PROFIBUS DP slave zařízení pro přenos sběrnicových statistik a informací o událostech zařízení do systému PLC / DCS. Funguje jako Siemens diagnostický repeater s 6 segmenty.

Tato inovativní síťová komponenta je základním prvkem pro údržbu systému PROFIBUS DP, pokud musí být hostitelský systém zapojen. Pomocí ProfiHub B5+RD jsou k dispozici diagnostické informace sběrnice, což v minulosti aplikační software nedokázal identifikovat a podle toho dále jednat. Také umístění některých zařízení za ProfiHub kanály je velmi užitečné pro identifikaci topologie z hlediska hostitelského systému.

Uživatel má poskytovat ProfiHub se SW adresou sběrnice (funkce set Slave address). Prostřednictvím GSD souboru může uživatel nastavit data, která požaduje od ProfiHub. Cyklická data mohou obsahovat jednoduché statistiky i složité struktury identifikující problémy kanálu.

ProfiHub B5 je pevná síťová komponenta poskytující spolehlivé řešení pro odbočky (spur-line) a hvězdicové struktury v sítích PROFIBUS DP. Navíc se jedná o první ProfiHub, který má vestavěný Profibus DP slave pro přenos diagnostických dat do hostitelského systému.

MTBF pro ProfiHub B5 je zhruba 45 let (398.723 hodin). MTBF byla stanovena pomocí IEC-62380 (RDF2000/Ute C 80-180).


star-transit
Další zprávy
Aktuality
Zvyšte potenciál svého 2D CAD softwaru!
Modlink MSDD: Individuální laserové značení
Panasonic představuje ultra širokoúhlou PTZ kameru
e-SALON v Letňanech podruhé na větší ploše a se spoustou premiér
Ochrana zaměstnanců při práci s chemikáliemi – MEWA rozšiřuje kolekci ochranných oděvů
Největší investice v historii společnosti Nokian Heavy Tyres nabývá konkrétních rozměrů
Obrábění
Nový showroom DMG MORI v Brně otevírá v srpnu
HYPERTURN 45 3. generace pro větší prostor a flexibilitu
Celosvětově osvědčený koncept „two-in-one“ společnosti WALTER – erodování a broušení na JEDNOM stroji
EMO 2019: technologie chytré podpory zákazníků pro výrobní procesy zítřka
Tebis V4.0 R7 obsahuje nové 5osé funkce pro lepší kvalitu povrchu a snadnější ovládání
Dlouhé dovolené zatížení a vysoká produktivita TPS 600i
Kalendář akcí
<<  Srpen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektro Stavebnictví Měření a regulace Reportáže z výstav a veletrhů
Vytápění Manipulace Plasty CAD / CAM Vzduchotechnika Digitální technoligie
StreamTech.tv news - elektronický týdeník StreamTech.tv © Copyright 2016 StreamTech.tv - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit .
Technická realizace: Webservis © 2016 CCB, spol. s r.o.
www.technikaatrh.cz www.mediamax.cz www.technikaatrh.cz