Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv News
22. září 2016 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.streamtech.tv
fiot
Výběr aktuálních zpráv  

StreamTech.tv – Místo pro Váš videomarketing!

Společnost Foxon a jeho oficiální promo video

01-obrazek.jpgV roce 2016 slavíme ve FOXONu desáté výročí působení na trhu průmyslové automatizace. U této příležitosti jsme se pustili do tvorby vlastního promo videa, které naši společnost charakterizuje a reprezentuje.

A s čím se na nás můžete obrátit?
- zařídíme opravu či dodávku nových i starších dílů průmyslové automatizace - provedeme diagnostiku Vašich komunikačních sítí PROFIBUS / PROFINET - nebojíme se ani zařízení, která již výrobci nepodporují, nezajišťují náhradní díly ani servis - proškolíme Vás například v oblasti programování PLC a sběru dat - provedeme Vás světem Industry 4.0 a Internetu věcí
Bezdrátový měřák střídavého proudu do průmyslu - FOXON & FIOT

YouJi1.jpgezdrátový měřák střídavého proudu měří efektivní hodnotu střídavého proudu pomocí proudového transformátoru. Existuje ve dvou variantách - pro rozsah do 20 A / do 150 A. Možnost hlášení události či překročení mezí e-mailem / SMS. Napájení 1x 3.6V baterie nebo solární. Výdrž baterie až 5 let při přenosu dat 1x/h. Certifikace CE, IP66, NEMA 4x.


Vzdálená správa PLC – eWON COSY 131

Femco1.jpg"eWON COSY je unikátní průmyslový LAN modem/router, určený pro jednoduchou vzdálenou správu řídících systémů PLC přes pevný Internet. Díky pevnému připojení modemu eWON do služby Talk2M je vzdálené připojení rychlé a proto můžeme vzdáleně současně programovat PLC, zálohovat data z operátorského panelu nebo hlídat výrobní linku přes web kameru. Potřebné periferie připojíme do modemu přes Ethernetový port.

Modem je vhodný pro systémové integrátory a výrobce strojních linek, kteří mají možnost připojit modem eWON do pevného Internetu a potřebují se díky modemu pouze připojit na vzdálené Ethernetové periferie.

Modem podporuje vzdálené připojení přes službu Talk2M, takže se na svá zařízení připojíte vzdáleně po zabezpečeném VPN připojení z kteréhokoliv počítače, připojeného do Internetu.

Typická aplikace:
jednoduchá vzdálená správa zařízení pro výrobce jednoúčelových strojů jednoduchá vzdálená správa výrobních linek pro systémové integrátory
OPAL5 | Průmyslový switch DIN, 5x100M RJ45 nebo 4x100M+1x optika

Tongtai1.jpgOpal5 je řada 5 portových nemanažovatelných Din-Rail switchů. Jsou k dispozici pro standardní provozní teploty v rozmezí -10 až 60 °C, nebo s širokým rozsahem provozních teplot -40 až 75 °C. Všechny modely jsou s krytím IP30 a splňují požadavky EMC na průmyslové úrovni 3.
Řada Opal5 podporuje IEEE 802.3i a IEEE802.3u, 10/100M full/half-duplex, MDI/MDI-X auto-snímání. Switche Opal5 poskytují napájení 9-60V DC / 9-40V AC až do spotřeby 2,64W při plném zatížení. Tyto přepínače jsou speciálně navrženy pro drsné průmyslové prostředí a mají certifikace UL508, UL Class 1 Div 2 a ATEX II.

Vlastnosti:
Základní průmyslové Ethernet switche 4x 10/100M RJ45 porty a 1x Fast Ethernet volitelné porty mezi optikou (SC/ST) a RJ45 (10/100M), Podpora Auto-Sensing, Auto-Negotiation, Auto-Crossing Podporuje broadcast storm (volitelné přes dip přepínač) Podpora dvou teplotních modelů - standardní (-10 až 60⁰C) a široký (-40 až 75⁰C) EMC průmyslové úrovně 3 Krytí IP30 Certifikace: UL508 (připravuje se), Class 1 Div 2 (připravuje se), ATEX II (připravuje se), CE, FCC


ProfiHub B5+RD | multi-repeater s diagnostikou pro sítě PROFIBUS DP

Taiwan2.jpgKoncepce ProfiHub B5+RD vychází z řady ProfiHub B5 a navíc zahrnuje integrovanou mikro ProfiTrace diagnostickou jednotku. ProfiHub nabízí PROFIBUS DP slave zařízení pro přenos sběrnicových statistik a informací o událostech zařízení do systému PLC / DCS. Funguje jako Siemens diagnostický repeater s 6 segmenty.

Tato inovativní síťová komponenta je základním prvkem pro údržbu systému PROFIBUS DP, pokud musí být hostitelský systém zapojen. Pomocí ProfiHub B5+RD jsou k dispozici diagnostické informace sběrnice, což v minulosti aplikační software nedokázal identifikovat a podle toho dále jednat. Také umístění některých zařízení za ProfiHub kanály je velmi užitečné pro identifikaci topologie z hlediska hostitelského systému.

Uživatel má poskytovat ProfiHub se SW adresou sběrnice (funkce set Slave address). Prostřednictvím GSD souboru může uživatel nastavit data, která požaduje od ProfiHub. Cyklická data mohou obsahovat jednoduché statistiky i složité struktury identifikující problémy kanálu.

ProfiHub B5 je pevná síťová komponenta poskytující spolehlivé řešení pro odbočky (spur-line) a hvězdicové struktury v sítích PROFIBUS DP. Navíc se jedná o první ProfiHub, který má vestavěný Profibus DP slave pro přenos diagnostických dat do hostitelského systému.

MTBF pro ProfiHub B5 je zhruba 45 let (398.723 hodin). MTBF byla stanovena pomocí IEC-62380 (RDF2000/Ute C 80-180).


star-transit
Další zprávy
Aktuality
ORDERFOX.com & Mikron Machining
Je nutné zajistit rovné podmínky na trhu s teplem
Pavel Svoreň se stal novým výkonným ředitelem společnosti DEL
Česko čeká další kolo leteckého snímkování. Vzniknou nové ortofotomapy západní části země
Virtuální zákaznický den ZAT už příští úterý
SIAF Guangzhou slaví 10 let jako nejdůležitější platforma pro inteligentní výrobu v jižní Číně
Obrábění
Fréza Seco Double Quattromill® 14 zvyšuje efektivitu strojů s nižším výkonem
Kovosvit přilákal na odborný seminář s firmou Iscar více než stovku zákazníků
EWM AG představuje novou řadu svařovacích hořáků PM-MIG/MAG
Stroje z jihu Moravy pracují až v Hondurasu
Vytváření hodnoty ve všech fázích výroby
Nekompromisně zaměřeno na ocel
Kalendář akcí
<<  Únor 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728   
Nejnovější akce
Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektro Stavebnictví Měření a regulace Reportáže z výstav a veletrhů
Vytápění Manipulace Plasty CAD / CAM Vzduchotechnika Digitální technoligie
StreamTech.tv news - elektronický týdeník StreamTech.tv © Copyright 2016 StreamTech.tv - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit .
Technická realizace: Webservis © 2016 CCB, spol. s r.o.
www.technikaatrh.cz www.mediamax.cz www.technikaatrh.cz