Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv news
1. srpna 2016 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.streamtech.tv
technika
Výběr aktuálních zpráv  

StreamTech.tv – Místo pro Váš videomarketing!

Taiwan International Machine Tool Show (TMTS)

Taiwan1.jpgKaždé dva roky je na Taiwanu pořádán velký strojírenský veletrh TMTS. Letos se koná v období od 23. do 27. listopadu 2016 na výstavišti v Taichungu. Mezi významné hosty patří například ředitel ekonomického rozvoje Huang Chin-Mao, nebo Lu-Yao Zhi, kteří zastupují vládu a její průmyslovou podporu. Veletrhu se zúčastní 700 vystavovatelů. Na výstavišti bude více než 4 000 stánků.

TMTS očekává alespoň 8% nárůst návštěvnosti oproti minulému roku. Výstava TMTS chce přilákat více než 75 000 domácích a zahraničních návštěvníků, Předpokládaná hodnota zakázek by měla přesáhnout 250 milionů USD.

V současné době je Taiwan jedním ze světových vývozců obráběcích strojů. 90 % výrobců se nachází v Taichungu, jakožto největším centru svého druhu.

V letošním roce TMTS aspiruje na cenu „industrial 4.0“, za inteligentní výrobu strojů.
Hartford

02.jpgSpolečnost byla Hartford byl založena v roce 1965 jako centrum výroby, výzkumu a vývoje. Firma má 50 let zkušeností. Doposud se prodalo přes 4600 obráběcích center po celém světě, což má za následek více než 37 000 spokojených zákazníků. Podnik vyrábí stroje nejvyšší možné kvality, kterou se snaží neustále zdokonalovat.

Hartford má také zvýšenou podporu pro evropské zákazníky, a to zejména v České republice. V minulosti byl prodejní servis poskytnut prostřednictvím mezinárodních agentů. Dnes, v novém centru, se technická podpora výrazně zvýšila, což umožňuje rychle plnit specifické požadavky zákazníků prostřednictvím techniků na místě.


Hiwin Technologies Corporate

Hiwin1.jpgSpolečnost Hiwin se zabývá převážně výzkumem, vývojem, designem, výrobou a distribucí kuličkových šroubů, ložisek a průmyslových robotů. Dodává přesné komponenty pro obráběcí stroje, zdravotnické techniky a podobně. Nyní je podnik jedním z největších výrobců na světě.

  Díky nepřetržité technické inovaci a integraci firma založila v roce 1997 sesterskou společnost Hiwin Mikrosystem. Mezi výrobky této společnosti patří například výrobní servomotory, otáčecí motory, lineární motory a pohony.

  Společnost Hiwin se vždy snaží uspokojit potřeby zákazníka. To vede k inovacím, které rozvíjí společnost. Hiwin vytvořila novou éru, a to výrobou inteligentní automatizace pomocí robotů. Nyní firma pracuje na inteligentním vodícím šroubu.přidat video

Goodway machine

Goodway1.jpgS nástupem éry Goodway group byla založena v roce 1974 a zahrnuje společnost Goodway, Awea a Extrém. Firma je jedním z nejprofesionálnějších výrobců obráběcích strojů skupiny na Taiwanu. Za poslední období dosáhl jejich podíl na trhu 80 %. Zákazníci se zaměřují především na automobily, energii, elektroniku a zdravotnické zařízení. Mezitím podnik rozvíjí letecký průmysl a stroje s vysokou přijatelností na globálním trhu.

Dnes má firma více než 38 let zkušeností ve svém oboru. Všechny tyto zkušenosti jsou zúročeny v technologii a výrobě komponentů, jako jsou například ložiska, motory a podobně. Produkty jsou založeny na vysoké kvalitě.


Tongtai Machina Tools

Tongtai1.jpgSpolečnost Tongtai byla založena v roce 1969. Hlavní sídlo se nachází ve městě Kaohsiung Science Park na Taiwanu. Mezi hlavní produkty Tongtai patří obráběcí stroje, CNC soustruhy a PCB vrtačky. Firma Tongtai je náležitě hrdá na řízení celého výrobního procesu. Ten spočívá od výběru vhodného typu stroje, zajišťující vysoký výkon. To je důvod, proč podnik poskytuje řešení v několika odvětvích, včetně v automobilového průmyslu, leteckého průmyslu, tvarovacího průmyslu, elektronického průmyslu a další. Tongtai také zavedla vyspělou technologii obrábění (T-TAC) a obráběcí řešení. Zkušební testy zákazníků zajistily vynikající přípravu na provoz stroje, pohodlí obsluhy a dostupnost strojů. Firma Tongtai se stala, po 10 letech tvrdé práce, největším výrobcem speciálních strojů.

  Budoucím cílem firmy je získat nejnovější technologie a zdokonalit se v globálním průmyslu obráběcích strojů. Dále je jejím cílem zaměřit se na stabilní růst a dosáhnutí „Double 20“, tedy stav, kdy se výrobek stává jedním z 20 nejlepších obráběcích strojů po celém světě.
star-transit
Další zprávy
Aktuality
Nová výrobní hala Murrelektronik je v provozu…
Moderní frekvenční měniče pro všeobecné použití Optidrive E3
Společnost Nikon představuje novou řadu monokulárů MONARCH Fieldscope
Mimořádné shrnutí high-tech na Open House u DMG MORI v Bielefeldu
KraussMaffei otevřel dveře zájemcům o prohlídku
MCAE Systems se stává globálním servisním partnerem sítě Stratasys Direct Manufacturing
Obrábění
Upínací systém nulového bodu VERO-S
Společnost Seco doplňuje svoji nabídku tříd PCBN pro soustružení kalených ocelí
Pokročilé výdejní systémy pro zvýšení produktivity na pracovištích
Nový podavač tyčí Haas
Fronius uvádí na trh novou generaci elektrodových svařovacích přístrojů TransPocket
Seco rozšiřuje řadu oblíbených monolitních karbidových fréz Jabro®
Kalendář akcí
<<  Srpen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektro Stavebnictví Měření a regulace Reportáže z výstav a veletrhů
Vytápění Manipulace Plasty CAD / CAM Vzduchotechnika Digitální technoligie
StreamTech.tv news - elektronický týdeník StreamTech.tv © Copyright 2016 StreamTech.tv - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit .
Technická realizace: Webservis © 2016 CCB, spol. s r.o.
www.technikaatrh.cz www.mediamax.cz www.technikaatrh.cz