Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv News
17. června 2016 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.streamtech.tv
technika
Výběr aktuálních zpráv  

StreamTech.tv – Místo pro Váš videomarketing!

Společnost FOXON – Oficiální promo video

01.jpgV roce 2016 slavíme ve FOXONu desáté výročí působení na trhu průmyslové automatizace. U této příležitosti jsme se pustili do tvorby vlastního promo videa, které naši společnost charakterizuje a reprezentuje.A s čím se na nás můžete obrátit?
- zařídíme opravu či dodávku nových i starších dílů průmyslové automatizace
- provedeme diagnostiku Vašich komunikačních sítí PROFIBUS / PROFINET
- nebojíme se ani zařízení, která již výrobci nepodporují, nezajišťují náhradní díly ani servis
- proškolíme Vás například v oblasti programování PLC a sběru dat
- provedeme Vás světem Industry 4.0 a Internetu věcí
FOXON Academy – Školení na různá témata v oboru průmyslové automatizace

02.jpgSpolečnost FOXON s.r.o. poskytuje již 10 let své služby v oboru průmyslové automatizace. Během této doby jsme získali mnoho praktických zkušeností, a protože pro naše zákazníky je důležité nejen mít v pořádku výrobní systém, ale také s ním umět efektivně zacházet, rozšířili jsme v roce 2014 oblast našeho působení i o nabídku školení.

V naší FOXON Academy Vás seznámíme s jednotlivými produkty průmyslové automatizace (PROFIBUS, PROFINET, OPC komunikace, vzdálenou správu PLC přes modemy eWON, condition monitoring, bezdrátové komunikace, aj.) a také se základy práce s PLC a programování (SIMATIC S7-1500, SIMATIC S7-1200, SIMATIC S7-300, SIMATIC S7-200, systém LOGO, aj.).

Jsme schopni Vám sestavit i školení na míru.

PRO KOHO JE ŠKOLENÍ URČENO
Jsme připraveni na celé spektrum pracovníků od oddělení údržby přes IT oddělení až po výrobce. Cílem našich kurzů je seznámení s produkty i softwarem v oboru průmyslové automatizace tak, aby je účastníci mohli používat s maximální efektivitou. Školení vedou lidé, kteří mají bohaté praktické zkušenosti s problematikou průmyslové automatizace a výborné znalosti o konkrétních systémech.

MÍSTO KONÁNÍ
FOXON Academy se nachází v liberecké části Vesec. Speciální učebny poskytují zázemí pro teoretickou část výuky i ukázkové panely našich produktů a testovací sady pro praktická cvičení. V průběhu školení je ve školicí místnosti k dispozici občerstvení - voda, čaj, káva. Součástí školení je také oběd.

POČET ÚČASTNÍKŮ
Kapacita učebny je určena pro deset osob, ale každé školení obsazujeme max. osmi účastníky, aby byla zajištěna přiměřená individuální péče. Školení většinou trvá zhruba 5-6 hodin a je rozděleno na tři bloky, tj. s dopolední a obědovou pauzou.

FOXON CERTIFIKÁT
Účastníci našeho školení získají certifikát o úspěšném absolvování školení.

V ceně placeného školení jsou kromě občerstvení a společného oběda zahrnuty i tištěné a poznámkové materiály, certifikát a bezplatná konzultace se školitelem.

Vybrané školení si můžete objednat můžete v průběhu celého roku, nejdéle však 7 dní před jeho začátkem, na našich stránkách www.foxon.cz/cs/content/terminy-skoleni


ProfiBus Repeater B1 – představení produktu

03.jpgVynikající repeater pro sítě PROFIBUS DP, který je díky svým parametrům daleko před konkurencí ! Redundantní napájení, spolehlivá ochrana průchodu zkratu do druhého segmentu, automatické vyhlazování signálu, signalizační LED diody atd. Hledáte-li do svých projektů ten správný repeater, pak zvolte Repeater B1 od společnosti PROCENTEC.
 
Zdokonalené 12 Mbps jádro B1 je stejné jako v repeateru ProfiHub, ale na rozdíl od konkurence umožňuje tento repeater neomezené kaskádové řazení za sebou (neplatí tedy max počet 9 repeaterů za sebou). Nemá chybu zkratování a data v síti jsou neustále sledována pro výskyt poruch, které jsou digitálně odfiltrovány. Tento repeater kromě zesílení signálu také zkvalitňuje signál PROFIBUS DP ! Každý segment má přepínatelné zakončení a podporuje připojení až 31 zařízení / segment.

Šroubovací svorky PROFIBUS rozhraní jsou zapojeny tak, že obrácená montáž repeateru nemá vliv na stávající elektroinstalaci. Konektor DB9 na čele zařízení funguje jako měřící bod pro připojení např. testeru ProfiTrace2. Po připojení testeru na konektor DB9 jsme přímo spojení s druhým segmentem dole a od horního prvního segmentu jsme galvanicky odděleni.

Záložní napájení umožňuje využít PROFIBUS repeater B1 v aplikacích, ve kterých je požadována vysoká dostupnost a spolehlivost.
www.foxon.cz/cs/foxon-komunikace-repeater-rozbocovace-profibus-repeater-b1-procentec-101-00201a.htmlpřidat video

Představení bezdrátových senzorů společnosti Monnit – FOXON & FIOT

04.jpgS nástupem éry Industry 4.0 a Internetu věcí nabízíme nový projekt FIOT, ze kterého představuje jednu řadu produktů.

Jedním z dodavatelů produktů Industry 4.0 je společnost Monnit, která nabízí široké portfólio senzorů s řešením pro sběr dat, jejich archivaci a vizualizaci.

Z rodiny senzorů si lze vybrat měření teploty, vlhkosti, vibrací, měření spotřeby proudu až do 150 A na fázi, měření napětí, intenzity osvětlení a mnoho dalšího.

Senzory se vyrábějí ve 3 velikostních variantách - mini, AA, průmyslové a WiFi.
Pro náročné prostředí v průmyslovém prostředí doporučujeme průmyslové senzory. www.foxon.cz/cs/bezdratove-senzory-monnit


DATAEAGLE 7000 – Mít vše pod kontrolou

05.jpgSpolečnost Schildknecht nově představuje řadu produktů 7000, která je určena pro sběr dat a vzdálený přístup k aplikacím pomocí GPRS komunikace. V modulech je zaintegrován GSM čip nahrazující SIM kartu, který je kompatibilní s více než 380 poskytovateli ve více než 160 zemích světa. Pomocí webového portálu a cloudového úložiště, které spravuje na svém serveru pro produkty řady 7000 rakouská společnost Microtronic, lze přistupovat do technologie, číst data, alarmy a historii strojů téměř odkudkoliv na světě. Nasazení této technologie otevírá nové možnosti a podporuje technologii komunikace M2M. Odtud je již krůček k zavedení Industry 4.0 napříč výrobou.
Produkty řady 7000 se liší hlavně v počtu použitelných vstupů/výstupů, komunikačních rozhraní, integrovaných senzorů a možností nasazení v různých prostředích. Existují moduly s krytím IP66 i pro prostředí s nebezpečím výbuchu (EX). http://www.fiot.cz/produkty/category/schildknecht
Bezdrátový měřák střídavého proudu do průmyslu – FOXON & FIOT

06.jpgBezdrátový měřák střídavého proudu měří efektivní hodnotu střídavého proudu pomocí proudového transformátoru. Existuje ve dvou variantách - pro rozsah do 20 A / do 150 A. Možnost hlášení události či překročení mezí e-mailem / SMS. Napájení 1x 3.6V baterie nebo solární. Výdrž baterie až 5 let při přenosu dat 1x/h. Certifikace CE, IP66, NEMA 4x. Bezdrátový přenos na 868 MHz. www.foxon.cz/cs/foxon-bezdratove-komunikace-prumyslove-bezdratovy-merak-stridaveho-proudu-0-150-a-monnit-prumyslove-provedeni-monnit.html


star-transit
Další zprávy
Aktuality
Skládací klávesnice Beik
Rekordní návštěva na letošním B&R Innovation Day
Zdraví zaměstnanců v halách ovlivňuje kvalitní osvětlení
ASUS ZenFone Zoom – fotosmartphone s trojnásobným optickým přiblížením
Barvy, které budou IN
Čínský kulturní týden
Obrábění
Společnost Seco doplňuje svoji nabídku tříd PCBN pro soustružení kalených ocelí
Pokročilé výdejní systémy pro zvýšení produktivity na pracovištích
Nový podavač tyčí Haas
Fronius uvádí na trh novou generaci elektrodových svařovacích přístrojů TransPocket
Seco rozšiřuje řadu oblíbených monolitních karbidových fréz Jabro®
Planžetový systém pro upichování s optimalizovaným chlazením
Kalendář akcí
<<  Srpen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektro Stavebnictví Měření a regulace Reportáže z výstav a veletrhů
Vytápění Manipulace Plasty CAD / CAM Vzduchotechnika Digitální technoligie
StreamTech.tv news - elektronický týdeník StreamTech.tv © Copyright 2016 StreamTech.tv - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit .
Technická realizace: Webservis © 2016 CCB, spol. s r.o.
www.technikaatrh.cz www.mediamax.cz www.technikaatrh.cz