Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv News
11. března 2016 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.streamtech.tv
technika
Výběr aktuálních zpráv  

StreamTech.tv – Místo pro Váš videomarketing!

Představení společnosti FOXON s.r.o.

01.jpgSpolečnost FOXON s.r.o. nabízí své produkty a služby od roku 2006. Dnes má firma osmnáct zaměstnanců a řadu externích spolupracovníků. Díky tomu můžeme českým a slovenským zákazníkům zpřístupnit v nejkratším čase a s nejlepším možným servisem osvědčené komponenty i novinky průmyslové automatizace výrobců třetích stran. Jedná se zejména o produkty určené pro řídící systémy SIEMENS, ale snažíme se pomoci i v případě odlišných technologií.
ProfiBus Repeater B1 | představení produktu

02.jpgVynikající repeater pro sítě PROFIBUS DP, který je díky svým parametrům daleko před konkurencí ! Redundantní napájení, spolehlivá ochrana průchodu zkratu do druhého segmentu, automatické vyhlazování signálu, signalizační LED diody atd. Hledáte-li do svých projektů ten správný repeater, pak zvolte Repeater B1 od společnosti PROCENTEC. 
Zdokonalené 12 Mbps jádro B1 je stejné jako v repeateru ProfiHub, ale na rozdíl od konkurence umožňuje tento repeater neomezené kaskádové řazení za sebou (neplatí tedy max počet 9 repeaterů za sebou). Nemá chybu zkratování a data v síti jsou neustále sledována pro výskyt poruch, které jsou digitálně odfiltrovány. Tento repeater kromě zesílení signálu také zkvalitňuje signál PROFIBUS DP ! Každý segment má přepínatelné zakončení a podporuje připojení až 31 zařízení / segment.
Šroubovací svorky PROFIBUS rozhraní jsou zapojeny tak, že obrácená montáž repeateru nemá vliv na stávající elektroinstalaci. Konektor DB9 na čele zařízení funguje jako měřící bod pro připojení např. testeru ProfiTrace2. Po připojení testeru na konektor DB9 jsme přímo spojení s druhým segmentem dole a od horního prvního segmentu jsme galvanicky odděleni. Záložní napájení umožňuje využít PROFIBUS repeater B1 v aplikacích, ve kterých je požadována vysoká dostupnost a spolehlivost.


ProfiHub B5+R | představení produktu

04.jpgProfiHub B5 je síťový hub, určený k vytvoření hvězdicové topologie pro zařízení PROFIBUS DP. Maximální počet vytvořených PROFIBUS DP segmentů je 5 a všechny segmenty jsou od sebe navzájem galvanicky odděleny. Rušení nebo špatný signál v jednom segmentu se nepřenese do jiného segmentu a neovlivní tak stabilitu sítě v druhém segmentu. Díky diagnostickým LED diodám na každém segmentu je možno odhalit chybu v segmentu dřív, než síť PROFIBUS přestane fungovat. Každý segment je vybaven konektorem SUB9, který slouží jako měřící bod pro připojení např diagnostického nástroje PROFIBUS.
ProfiHub B5 je jednoduchá a robustní síťová komponenta pro zařízení PROFIBUS DP. Umožňuje dlouhé odbočky s více zařízeními a páteřní struktury s hvězdicovými / stromovými segmenty v IP 20 aplikaci.
PROFIBUS DP je vysokorychlostní komunikační sběrnice, která musí být v souladu s přísnými pravidly týkajícími se odboček a hvězdicových sítí. ProfiHub B5 je ideálním ekonomickým řešením pro vytvoření spolehlivé počáteční sítě v síti RS 485 DP.
Má funkci pěti galvanicky oddělených transparentních opakovačů. To umožňuje vytvořit síťové struktury s rozšířenými odbočkami, které mohou samostatně spravovat maximálně 31 zařízení a délku rovnající se hlavní sběrnici.
ProfiHub B5 má stejnou funkci jako ProfiHub A5 (IP 65).přidat video

eWON COSY 141 | Představení produktu

04.jpgModem pro vzdálenou správu PLC přes službu Talk2M, do které je připojen přes pevný Internet. Nastavení modemu je maximálně zjednodušené.
Na rozdíl od ostatních modemů má modem COSY 141 maximálně zjednodušenou konfiguraci, kterou Vás provede krok za krokem. Je určen pro uživatele, kteří potřebují zřídit pouze vzdálenou správu PLC a nepožadují sledování hodnot modemem, alarmový systém, ukládání sledovaných PLC hodnot do paměti, nebo vizualizaci viewON. Modem podporuje vzdálenou správu přes službu Talk2M, do které je připojen přes pevný Internet.
Popis produktu:
eWON COSY je unikátní průmyslový LAN modem/router, určený pro jednoduchou vzdálenou správu řídících systémů PLC přes pevný Internet. Díky pevnému připojení modemu eWON do služby Talk2M je vzdálené připojení rychlé a proto můžeme vzdáleně současně programovat PLC, zálohovat data z operátorského panelu nebo hlídat výrobní linku přes web kameru. Potřebné periferie připojíme do modemu přes seriový nebo Ethernetový port.


Opravy a prodej průmyslové automatizace - FOXON s.r.o.

05.jpgVideo ze servisního střediska, zobrazující opravy průmyslových zařízení, mycí a sušící procesy, testování opravených dílů, zásoby součástek, zásoby starších dílů SIEMENS, které již výrobce nenabízí. Opravy a prodej starších dílů se zárukou 12 měsíců.Nový sběrnicový uzel systému Cube67, který nabízí širší možnosti využití a nabízí vyšší flexibilitu v elektrických instalacích na strojích a zařízeních. Využijte možnosti většího počtu vzdálených I/O modulů, větší délky větví pro připojení modulů, vyšší výkon, možnost připojení komunikačních modulů jako RS485 a I/O Link.technika

Bezdrátové senzory Monnit | FIOT – FOXON Internet of Things

06.jpgJedním z dodavatelů produktů Industry 4.0 a Internetu věcí je společnost Monnit. Nabízí široké portfolio senzorů s řešením pro sběr dat, jejich archivaci a vizualizaci. Z rodiny senzorů lze vybrat senzory teploty, vlhkosti, vibrací, spotřeby proudu, napětí, intenzity osvětlení, atd. Pokud uvažujete o nasazení těchto senzorů na Vašem zařízení, či na celé výrobní lince, rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodných senzorů a sestavení projektu Industry 4.0 dle Vašich požadavků. Řešení s našimi senzory je velmi elegantní, stabilní a časově nenáročné na instalaci. Pro rozsáhlejší aplikace společnost FOXON vyvíjí kompletní monitorovací nástroj FIOT 365 zaměřený na condition monitoring. Více na www.fiot.cz


star-transit
Další zprávy
Aktuality
Zvyšte potenciál svého 2D CAD softwaru!
Modlink MSDD: Individuální laserové značení
Panasonic představuje ultra širokoúhlou PTZ kameru
e-SALON v Letňanech podruhé na větší ploše a se spoustou premiér
Ochrana zaměstnanců při práci s chemikáliemi – MEWA rozšiřuje kolekci ochranných oděvů
Největší investice v historii společnosti Nokian Heavy Tyres nabývá konkrétních rozměrů
Obrábění
Nový showroom DMG MORI v Brně otevírá v srpnu
HYPERTURN 45 3. generace pro větší prostor a flexibilitu
Celosvětově osvědčený koncept „two-in-one“ společnosti WALTER – erodování a broušení na JEDNOM stroji
EMO 2019: technologie chytré podpory zákazníků pro výrobní procesy zítřka
Tebis V4.0 R7 obsahuje nové 5osé funkce pro lepší kvalitu povrchu a snadnější ovládání
Dlouhé dovolené zatížení a vysoká produktivita TPS 600i
Kalendář akcí
<<  Srpen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektro Stavebnictví Měření a regulace Reportáže z výstav a veletrhů
Vytápění Manipulace Plasty CAD / CAM Vzduchotechnika Digitální technoligie
StreamTech.tv news - elektronický týdeník StreamTech.tv © Copyright 2014 StreamTech.tv - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit .
Technická realizace: Webservis © 2014 CCB, spol. s r.o.
www.technikaatrh.cz www.mediamax.cz www.technikaatrh.cz