Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv News
27. července 2015 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.streamtech.tv
www.streamtech.tv
Výběr aktuálních zpráv  

StreamTech.tv – Místo pro Váš videomarketing!

Newtech s.r.o. - Kompletní progresivní výroba ozubení na horizontálním obráběcím centru TOYODA

1Modicon-M251---The-Communicative-Logic-Controller2_x264-11.jpgFirma Newtech s.r.o. se po kratší době opět vrací na trh obráběcích strojů a rozšiřuje svoje produktové portfolio o japonská obráběcí centra a brusky vysoké kvality.Technika a Trh

PRP Technologies - Národní výstava hospod. zvířat a zem. techniky 2015

02.jpgKoncem června se na brněnském výstavišti konala Národní výstava hospodářských zvířat a zemědělské techniky. Úspěšnou premiéru měla také Národní výstava myslivosti.
Výstavy přilákaly více než padesát tisíc návštěvníků, zejména odborníky na zemědělství, ekologii, myslivost a potravinářství.
Slavnostní zahájení Výstavy proběhlo za účasti ministra zemědělství Mariana Jurečky, představitelů Agrární komory a dalších významných hostů.
Mezi vystavovatele o jejichž produkty je vždy mimořádný zájem, patří společnost PRP Technologies, která zde představila svůj komplexní program pro zkvalitnění živočišné i rostlinné výroby.
PRP Technologies je předním výrobcem stabilizujících a stimulačních účinků minerálních prvků v zemědělské výrobě. Mezinárodní společnost PRP Technologies sídlící v Paříži, má svá zastoupení v řadě zemí Evropy. Neustále zdokonaluje své produkty a expanduje do dalších oblastí.
Zájem odborné veřejnosti o moderní hospodaření s půdou a kvalitní podmínky pro chov zvířat potvrdil, že společnost PRP Technologies je nejen lídrem trhu, ale ušetří i vaše peníze.přidat video

EUROVIA CS, a.s. - Česká dopravní stavba roku 2014

04.jpg16. 6. 2015 se v zaplněné Betlémské kapli na Starém Městě pražském konal již dvanáctý ročník celostátní soutěže Česká dopravní stavba – technologie – inovace roku. Cílem soutěže je profesionální prezentace oborů českého dopravního stavitelství a inženýrských profesí nejen laické a odborné veřejnosti, ale také české a evropské politické reprezentaci. Vrcholem galavečera bylo předání ocenění Česká dopravní stavba, technologie a inovace představitelům nejúspěšnějších firem. Doslova žně měla na tomto předávání akciová společnost Eurovia CS, která získala dva tituly v kategorii STAVBA. První TITUL za stavbu SILNICE 1/35 BÍLÝ KOSTEL ‐ HRÁDEK NAD NISOU, druhý TITUL za stavbu KŘIŽANY ‐ SANACE VELKÉHO SESUVU NA TRATI LIBEREC ‐ ČESKÁ LÍPA POMOCÍ VYZTUŽENÉ ZEMNÍ KONSTRUKCE. Další cenu získala Eurovia od Ministerstva dopravy za stavbu SILNICE 1/35 BÍLÝ KOSTEL ‐ HRÁDEK NAD NISOU. Následovala cena Ředitele služby dopravní policie za stavbu SILNICE I/44 VLACHOV – RÁJEC. Společnost Eurovia ocenil také Časopis Stavebnictví za stavbu LETIŠTE LEOŠE JANÁČKA, OSTRAVA, KOLEJOVE NAPOJENÍ. Sklizeň pokračovala cenou od Českého svazu stavebních inženýrů za REKONSTRUKCI SILNICE DRUHÉ TŘÍDY Č. 219 NEJDEK-PERNINK. A vítěznou sérii završila cena Veřejnosti za stavbu SILNICE II/231 V PLZNI, Plaská – Na Roudné – Chrástecká, 1. etapa. EUROVIA CS je největší stavební skupinou v České republice a jedničkou v oblasti dopravně-inženýrského stavitelství. Výstavbu a rekonstrukce silničních a železničních staveb doplňuje v jejím širokém portfoliu také výstavba mostů, revitalizace památkových center a městských komunikací, budování sportovních areálů nebo čistíren odpadních vod.


LINTECH, spol. s. r. o.  – Laserové značení eloxovaného štítku

04a.jpgLaserový popis zaujímá díky svým jedinečným fyzikálním vlastnostem přední místo v oblasti trvalého značení. Estetický dojem společně s vynikající kvalitou, čitelností a variabilitou činí z tohoto druhu popisu jeden z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších. Laserový paprsek při doteku s povrchovou vrstvou daného materiálu mění vlastnosti hmoty a dochází k vytvoření kontrastního značení. Laserem lze dnes již realizovat značení do všech materiálů např. ocel, litina, titan, mosaz, bronz, hliník a jeho slitiny včetně eloxovaných povrchů, slinutý karbid, zlato, stříbro, plasty, vícevrstvé a pigmentové plasty, pryž, samolepící fólie, výrobky opatřené krycí barvou, sklo, kůži, textil…atd. Krátké dodací termíny jsou pro nás samozřejmostí. Zpravidla to bývá do 2 dnů, po dohodě i na počkání.přidat video

ARCADIS CZ a.s. – Česká dopravní stavba roku 2014

05.jpg16. 6. 2015 se v zaplněné Betlémské kapli na Starém Městě pražském konal již dvanáctý ročník celostátní soutěže Česká dopravní stavba – technologie – inovace roku. Cílem soutěže je profesionální prezentace oborů českého dopravního stavitelství a inženýrských profesí nejen laické a odborné veřejnosti, ale také české a evropské politické reprezentaci.
Vrcholem galavečera bylo předání ocenění Česká dopravní stavba, technologie a inovace představitelům nejúspěšnějších firem.
Prestižní titul v kategorii STAVBA získala akciová společnost ARCADIS CZ za stavbu: Křižany – sanace velkého sesuvu na trati Liberec – Česká Lípa pomocí vyztužené zemní konstrukce.
ARCADIS CZ je dynamická, multiprofesní firma založená v roce 2007. Je součástí skupiny ARCADIS, jedné z nejvýznamnějších, celosvětově působících inženýrských firem, která je jejím majoritním vlastníkem. Předmětem podnikání společnosti ARCADIS CZ je konzultační, supervizní a inženýrská činnost, projektování a řízení stavebních projektů v oblastech inženýrských, průmyslových a občanských staveb, životního prostředí, energetiky, těžby surovin a vodního i odpadového hospodářství.


star-transit
Další zprávy
Aktuality
Zvyšte potenciál svého 2D CAD softwaru!
Modlink MSDD: Individuální laserové značení
Panasonic představuje ultra širokoúhlou PTZ kameru
e-SALON v Letňanech podruhé na větší ploše a se spoustou premiér
Ochrana zaměstnanců při práci s chemikáliemi – MEWA rozšiřuje kolekci ochranných oděvů
Největší investice v historii společnosti Nokian Heavy Tyres nabývá konkrétních rozměrů
Obrábění
Nový showroom DMG MORI v Brně otevírá v srpnu
HYPERTURN 45 3. generace pro větší prostor a flexibilitu
Celosvětově osvědčený koncept „two-in-one“ společnosti WALTER – erodování a broušení na JEDNOM stroji
EMO 2019: technologie chytré podpory zákazníků pro výrobní procesy zítřka
Tebis V4.0 R7 obsahuje nové 5osé funkce pro lepší kvalitu povrchu a snadnější ovládání
Dlouhé dovolené zatížení a vysoká produktivita TPS 600i
Kalendář akcí
<<  Srpen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektro Stavebnictví Měření a regulace Reportáže z výstav a veletrhů
Vytápění Manipulace Plasty CAD / CAM Vzduchotechnika Digitální technoligie
StreamTech.tv news - elektronický týdeník StreamTech.tv © Copyright 2014 StreamTech.tv - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit .
Technická realizace: Webservis © 2014 CCB, spol. s r.o.
www.technikaatrh.cz www.mediamax.cz www.technikaatrh.cz