Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv News
31. října 2014 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.streamtech.tv
Výběr aktuálních zpráv  

StreamTech.tv – Místo pro Váš videomarketing!

Veletrhy Brno - jak probíhal MSV 2014

pepperl.jpg Slavností zahájení 56. brněnského Mezinárodního strojírenského veletrhu proběhlo tradičně v rotundě pavilonu A. Jako hostitel všechny přivítal Roman Onderka, primátor statutárního města Brna a generální ředitel společnosti Veletrhy Brno Jiří Kuliš. Jak se na Mezinárodním strojírenském veletrhu stalo již tradicí, zahajovací projev přednesl nejvyšší státní představitel přítomný na zahajovacím večeru. U řečnického pultu předsedu Senátu vystřídal předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka. Na vystoupení předsedy vlády navázal ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek. Na projev ministra průmyslu a obchodu navázal jihomoravský hejtman Michal Hašek. Důležitost veletrhu pro české hospodářství zdůraznili také další představitelé. Oficiální část večera pokračovala kulturním programem a společenským setkáním vystavovatelů a hostů.


KUKA Roboter – prezentace na veletrhu MSV 2014

etielb.jpg Společnost KUKA jako největší Evropský výrobce průmyslového robotů letos oslavil svou již šestou účast na MSV v Brně. Letos si ve své české vystavovatelské premiéře vybral velmi zajímavé téma. Na MSV vystavil průmyslového robota LBR iiwa, který byl také oceněn také Zlatou medailí MSV 2014.  Průmyslový robot LBR iiwa jako první na světě bezpečně spolupracuje s člověkem, vnímá své okolí a sám se mu přizpůsobuje. LBR iiwa znamená Lightweight robot intelligent industrial work assistant (robot lehké konstrukce inteligentní průmyslový pracovní asistent). LBR iiwa zásadně přepisuje možnosti použití průmyslových robotů. Zcela poprvé mohou roboty a lidé pracovat společně i ve velmi citlivých úkonech a to i zcela bez bezpečnostního oplocení. Přímá spolupráce robotu a člověka přináší zcela unikátní možnosti při řešení automatizace výrobních procesů.
DMG MORI – MSV 2014

dmg.jpg Veletrhu MSV se tradičně zúčastnila společnost DMG MORI, která v pavilonu P upoutala svou velkolepou expozicí, jež dala vyniknout výraznému designu jejich strojů.  Nově bylo v Brně představeno uživatelské prostředí CELOS, které zjednodušuje a urychluje proces od nápadu k hotovému výrobku. Osobitý design strojů DMG MORI je nejen krásný, ale současně poskytuje více funkcí, uživatelského komfortu a ctí tradiční hodnoty. Zákazníci tak jistě ocení maximální průhled do pracovního prostoru, který jim umožní lepší kontrolu výrobního procesu.


Veletrhy Brno – MSV 2014 - zajímavosti z veletrhu

zajimavosti.jpg Mezinárodní strojírenský veletrh není jen přehlídkou tisíců novinek a inovativních technologických řešení, ale je to zejména unikátní příležitost pro osobní setkání mnoha desítek tisíc lidí. Již od svého začátku se veletrh prezentuje jako významné česko-slovenské fórum. Svůj mezinárodní rozměr strojírenský veletrh potvrzuje zejména přítomností vystavovatelů z celého světa – letos přijeli z 31 zemí.  Potvrzením jeho významu je oficiální účast mnoha států a řady průmyslových regionů. Na veletrhu byla přítomna většina významných asociací a svazů. Například Svaz průmyslu a dopravy ČR zde pravidelně uskutečňuje svůj Sněm. Důležitou součástí veletrhu je také řada společenských akcí, hudebních produkcí a eventů.
KOVOSVIT MAS, a.s. – veletrh MSV 2014

kovosvit.jpg Společnost KOVOSVIT MAS, která v letošním roce slaví 75. výročí od svého založení, je tradičním vystavovatelem na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. Její výrazná expozice byla nejen dominantou pavilonu P, ale také místem setkání odborníků i politických špiček. V letošním roce stánek KOVOSVIT MAS navštívil také předseda české vlády Bohuslav Sobotka, ministr průmyslu a obchodu ČR Jan Mládek a řada dalších hostů. KOVOSVIT MAS nabízí svým zákazníkům komplexní služby, individuální řešení, flexibilitu a výrobky, které vynikají vysokou kvalitou.


star-transit
Další zprávy
Aktuality
Letoun SportStar EPOS obdržel cenu Technologické agentury ČR
Česká společnost VUAB Pharma zahajuje komerční výrobu cytostatik na bázi platiny
Nositel Nobelovy ceny přednášel na pražské ČVUT
Nový český rekord: Auto na LPG ujelo na plnou nádrž 433 km
Magnetické systémy od firmy WAMAG slaví 20 let na trhu
S plnou sílou kooperace
Obrábění
Svaz strojírenské technologie pořádá v příštím roce druhý ročník Strojírenského fóra
Soustružení nerezových ocelí a litiny s novými břitovými destičkami Beyond DriveTM od firmy Kennametal
Robotizace pracoviště nástrojových brusek BN 102 CNC
RopeCAM ‒ software pro CNC obrábění závitů
Problémy při obrábění materiálů ISO P
Jeden pro všechny KASTOwin – zcela nová řada automatických pásových pil
Kalendář akcí
<<  Srpen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektro Stavebnictví Měření a regulace Reportáže z výstav a veletrhů
Vytápění Manipulace Plasty CAD / CAM Vzduchotechnika Digitální technoligie
StreamTech.tv news - elektronický týdeník StreamTech.tv © Copyright 2014 StreamTech.tv - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit .
Technická realizace: Webservis © 2014 CCB, spol. s r.o.
www.technikaatrh.cz www.mediamax.cz www.technikaatrh.cz