Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv News
2. července 2014 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.streamtech.tv
Streamtech TV
Výběr aktuálních zpráv  

StreamTech.tv – místo pro Váš videomarketing!
HUTIRA - BRNO, s.r.o. - čištění bioplynové stanice mobilním sacím bagrem

hutira.jpgV České republice je v provozu mnoho bioplynových stanic, které potřebují pravidelné čištění. Celý proces čištění je ale dost složitý, časově náročný a pro obsluhu málo příjemný. To se však může radikálně změnit použitím technologie sacího bagru společnosti HUTIRA-BRNO s.r.o.
Technologie čištění sacím bagrem umožňuje velmi rychlé odsátí i toho nejhustějšího obsahu z velmi obtížně přístupných míst. My vám v následující reportáži představíme, jak takové čištění bioplynové stanice mobilním sacím bagrem probíhá.
Sací bagr společnosti HUTIRA-BRNO s.r.o. vyrazil v horkých letních dnech na čištění hydrolyzní jímky bioplynové stanice do Dětřichova u Moravské Třebové.
  Sací bagr MTS společnosti HUTIRA-BRNO s.r.o. představuje velmi rychlé, efektivní a ekonomicky výhodné řešení při odsávání všech druhů tekutin, mokrých ale i sypkých a suchých materiálů. Dokáže plně nahradit ruční, ale i strojní práci. Lze ho využít zejména při čištění jímek, kanalizací, usazovacích nádrží ČOV nebo odsávání stavební suti z podzemních i nadzemních částí rekonstruovaných budov, nahradí i výkopové práce a řadu dalších činností. Pokud máte zájem o práci sacího bagru a jakékoliv další služby společnosti HUTIRA-BRNO s.r.o., kontaktujte nás.


Tiskárna H.R.G. - hvězda 3D reklamy 2014

3D.jpgV polovině května se na pražském výstavišti v Letňanech konal odborný veletrh reklamních služeb Reklama-Polygraf 2014. Jedná se o největší akci svého druhu v regionu střední a východní Evropy.
V rámci soutěže Hvězda 3D reklamy proběhlo slavnostní předávání těm nejlepším reklamním předmětům. Mezi nejvíce oceňované firmy se zařadila litomyšlská ofsetová tiskárna HRG. Další ocenění za Krvavý rok 2014 získala společnost HRG také v kategorii Reklamní kancelářské potřeby.
Krvavý rok byl jasným vítězem také v soutěži Kalendář roku, kde získal cenu Grand Prix. Ofsetová archová tiskárna HRG, která navazuje na více než pětisetletou tradici tiskařského řemesla v Litomyšli, sklidila ocenění i na mezinárodním poli. Organizace European design Awards udělila Krvavému roku 2014 bronzovou medaili v Kolíně nad Rýnem.Technika a Trh

MERGON Czech - oslava 10. výročí založení

mergon.jpgV polovině května roku 2014 oslavila společnost MERGON Czech desetileté výročí na českém trhu. 
Výrobní závod v průmyslové zóně v Modřicích u Brna byl slavnostně otevřen už v roce 2004 za přítomnosti tehdejšího irského velvyslance v České republice. 
Dnes, po deseti letech od otevření, byl rozhodně důvod k oslavám. Celou plejádu slavných hostů včetně rodiny majitelů firmy zdobila také přítomnost irské velvyslankyně v ČR. Po slavnostním rozkrojení dortu a podepsání účastníků na firemní tabuli, následovala prohlídka celého výrobního závodu. Význam společnosti MERGON ocenila také velvyslankyně Irska Alison Kelly.


Česká dopravní stavba, technologie a inovace roku 2013

teco.jpgDne 16. 6. se v zaplněné betlémské kapli na Starém Městě pražském konalo vyhlášení vítězů Česká dopravní stavba-technologie-inovace 2013. Tato prestižní soutěž má za cíl prezentovat zlepšující se kvalitu dopravní infrastruktury.
V pořadí již 11. ročník této soutěže se konal pod záštitou předsedy vlády ČR, rektora Českého vysokého učení technického v Praze, ministra dopravy a dalších významných osobností.  Generálním partnerem 11. ročníku byla společnost PENTA, hlavním partnerem soutěže byla ČSOB.
Dlouholetým organizátorem je společnost TOP EXPO CZ.
Cílem soutěže je profesionální prezentace oborů české dopravní stavitelství a inženýrských profesí nejen laické a odborné veřejnosti, ale také české a evropské politické reprezentaci. Soutěž má tradičně také studentskou kategorii, která je každoročně vypisována se záměrem podpořit zájem o studium technických oborů na vysokých školách.
Celým slavnostním večerem provázel známý moderátor a ekonomický redaktor České televize Přemysl Čech. Kulturní program obohatily známé muzikálové melodie.  Výsledky soutěže se těší přízni řady mediálních partnerů, které věhlas vítězů a přínosy prezentovaných staveb a technologií tlumočí odborné i laické veřejnosti.  Společnost Top Expo děkuje všem partnerům celostátní soutěže a těší se na další ročník, jehož ocenění se budou předávat v roce 2015.přidat video

Agentura správná volba - VELETRH ŘEŠENÍ, Brno 3. 6. 2014

agenturavolba.jpgDne 3. června 2014 se v prostorách slavného brněnského hotelu Santon konal další díl dnes již celostátně známé marketingové akce „Veletrh řešení". Pořadatelem těchto veletrhů, které se konají v řadě dalších měst po celé České republice, je vzdělávací a poradenská agentura Správná volba. 
Úvodní část byla věnována stručnému seznámení s tématy, na které měl každý prezentující marketér 5 minut. 
Druhá část se již konala formou workshopu, kde byli marketingoví odborníci k dispozici všem zájemcům. 
Tradičně vysoká účast potvrdila velký zájem odborné veřejnosti o novinky v oblasti marketingu a jejich přímý vliv na podnikání. 
Pořadatel veletrhu Agentura Správná volba děkuje všem mediálním partnerům, bez jejichž přispění by tato akce nemohla vzniknout.


nke1
Další zprávy
Aktuality
Zvyšte potenciál svého 2D CAD softwaru!
Modlink MSDD: Individuální laserové značení
Panasonic představuje ultra širokoúhlou PTZ kameru
e-SALON v Letňanech podruhé na větší ploše a se spoustou premiér
Ochrana zaměstnanců při práci s chemikáliemi – MEWA rozšiřuje kolekci ochranných oděvů
Největší investice v historii společnosti Nokian Heavy Tyres nabývá konkrétních rozměrů
Obrábění
Nový showroom DMG MORI v Brně otevírá v srpnu
HYPERTURN 45 3. generace pro větší prostor a flexibilitu
Celosvětově osvědčený koncept „two-in-one“ společnosti WALTER – erodování a broušení na JEDNOM stroji
EMO 2019: technologie chytré podpory zákazníků pro výrobní procesy zítřka
Tebis V4.0 R7 obsahuje nové 5osé funkce pro lepší kvalitu povrchu a snadnější ovládání
Dlouhé dovolené zatížení a vysoká produktivita TPS 600i
Kalendář akcí
<<  Srpen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektro Stavebnictví Měření a regulace Reportáže z výstav a veletrhů
Vytápění Manipulace Plasty CAD / CAM Vzduchotechnika Digitální technoligie
StreamTech.tv news - elektronický týdeník StreamTech.tv © Copyright 2014 StreamTech.tv - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit .
Technická realizace: Webservis © 2014 CCB, spol. s r.o.
www.technikaatrh.cz www.mediamax.cz www.technikaatrh.cz