Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv News
22. ledna 2014 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.streamtech.tv
StreamTech TV
Výběr aktuálních zpráv  

StreamTech.tv – unikátní technický videoprojekt
Comenius - vyhlášení soutěže ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH 2013

inoticV reprezentačních prostorách Španělského sálu předávala panevropská společnost COMENIUS 29. listopadu 2013 již po osmnácté svá prestižní ocenění v rámci soutěže „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH". Cílem soutěže je zviditelnit a ocenit nejlepší české firmy a osobnosti napříč všemi obory.
Slavnostního večera se zúčastnilo na sedm set významných osobností veřejného i podnikatelského života. 
Dění v sále a přilehlých prostorách tak ovládly ty nejlepší firmy a instituce a také okouzlující dámy a šlechetní gentlemani. Úspěšné firmy byly v rámci soutěže Českých 100 nejlepších oceňovány v osmi oborových kategoriích.
Zástupci deseti nejúspěšnějších firem si svá ocenění převzali z rukou předsedy Senátu Parlamentu České republiky Milana Štěcha.
Slavnostním večerem hosty provázeli známí moderátoři Jolana Voldánová a Daniel Takáč. O kulturní program se postaral populární swingový orchestr Zatrestband. Okouzlujícím překvapením se stala módní přehlídka známé módní návrhářky Natali Ruden. Byla zde představena její skvělá kolekce, která inspirovala řadu přítomných v duchu sloganu celé soutěže „nejlepší je být nejlepší"


ŠKODA AUTO - ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH 2013

nke1Hvězdou letošního ročníku ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH se stal největší český výrobce automobilů - ŠKODA AUTO, který se letos umístil na tradičním prvním místě. Ocenění si pan Bohdan Wojnar osobně převzal z rukou předsedy Senátu Parlamentu České republiky Milana Štěcha. Společnost ŠKODA AUTO se na těch nejvyšších příčkách v soutěži ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH pravidelně umísťuje již od počátků soutěže v roce 1996. ŠKODA AUTO je se svým obratem, převyšujícím 200 miliard korun, největším českým exportérem a pátým největším českým zaměstnavatelem. V dnešní době automobilka nabízí celkem 8 modelů včetně toho nejúspěšnějšího, kterým je Škoda Octavia.Technika a Trh

DONGHEE Czech - Národní cena kvality 2013

nke1 Hvězdou letošního ročníku Národní ceny kvality České republiky se stal výrobce automobilových dílů společnost DONGHEE Czech. Titul Excelentní firma si osobně převzal prezident společnosti Jae Woon Jeong a manažer kvality Marian Zoňa.  Získáním prestižního titulu Excelentní firma společnost DONGHEE Czech potvrdila, že patří mezi uznávané světové výrobní špičky. Záštitu nad slavnostním večerem převzal prezident Miloš Zeman, představitelé Senátu a vlády České republiky. Společnost DONGHEE Czech patří do korejské skupiny DONGHEE, která je předním výrobcem automobilových dílů zejména pro automobilky Hyundai a Kia. V současné době pracuje v české pobočce téměř 400 zaměstnanců.


Modré dveře - Národní cena kvality 2013

nke1V historických prostorách Španělského sálu, se koncem listopadu předávala prestižní ocenění Národní ceny kvality České republiky. Národní cena kvality je v celém světě považována za nejvyšší ocenění, jaké může firma nebo organizace získat. Tuto výjimečnou hodnotu má také ocenění AGE managementu, které získali Kateřina a Viliam Sivekovi.
Terapeutické centrum Modré dveře založili manželé Sivekovi v roce 2012. Ze svého rodinného rozpočtu zakoupili a zrekonstruovali budovu na náměstí v Kostelci nad Černými lesy. Odbornou pomoc zde naleznou lidé v krizi, s psychickými potížemi, duševním onemocněním či mentálním handicapem.
Centrum Modré dveře pomáhá těm opravdu potřebným. Pomozte i vy.přidat video

InterCora - ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH 2013

nke1Hvězdou letošního ročníku ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH se stala developerská skupina pro komerční nemovitosti InterCora. Pan Hlaváček si ocenění osobně převzal z rukou ministra dopravy Zdeňka Žáka.
Společnost InterCora se mezi stovkou nejlepších firem pravidelně umisťuje od roku 2010. Za dobu své působnosti společnost InterCora navrhla a pronajala již více než 250 nákupních center o celkové výměře přes 1,5 mil. m2 provozní plochy.


ESO travel - ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH 2013

nke1Hvězdou letošního ročníku ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH, v kategorii Cestovní ruch & Hotelnictví, se stala cestovní kancelář ESO Travel. Pan Tomáš Cikán si ocenění osobně převzal z rukou guvernéra České národní banky Miroslava Singra. Společnost ESO TRAVEL se na těch nejvyšších příčkách v soutěži Českých 100 nejlepších pravidelně umísťuje již od roku 2005.
Specialitou cestovní kanceláře ESO Travel jsou zejména exotické destinace a cesty kolem světa. V nabídce je tak více než 130 exotických zemí, což nemá v našem středoevropském regionu obdoby. Svá oficiální zastoupení má cestovní kancelář ESO Travel například na Slovensku, v Thajsku, ve Spojených státech a na Kubě.o nas

nke1
Další zprávy
Aktuality
Zvyšte potenciál svého 2D CAD softwaru!
Modlink MSDD: Individuální laserové značení
Panasonic představuje ultra širokoúhlou PTZ kameru
e-SALON v Letňanech podruhé na větší ploše a se spoustou premiér
Ochrana zaměstnanců při práci s chemikáliemi – MEWA rozšiřuje kolekci ochranných oděvů
Největší investice v historii společnosti Nokian Heavy Tyres nabývá konkrétních rozměrů
Obrábění
Nový showroom DMG MORI v Brně otevírá v srpnu
HYPERTURN 45 3. generace pro větší prostor a flexibilitu
Celosvětově osvědčený koncept „two-in-one“ společnosti WALTER – erodování a broušení na JEDNOM stroji
EMO 2019: technologie chytré podpory zákazníků pro výrobní procesy zítřka
Tebis V4.0 R7 obsahuje nové 5osé funkce pro lepší kvalitu povrchu a snadnější ovládání
Dlouhé dovolené zatížení a vysoká produktivita TPS 600i
Kalendář akcí
<<  Srpen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektro Stavebnictví Měření a regulace Reportáže z výstav a veletrhů
Vytápění Manipulace Plasty CAD / CAM Vzduchotechnika Digitální technoligie
StreamTech.tv news - elektronický týdeník StreamTech.tv © Copyright 2012 StreamTech.tv - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit .
Technická realizace: Webservis © 2012 CCB, spol. s r.o.
www.technikaatrh.cz www.mediamax.cz www.technikaatrh.cz