Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv News
25. listopad 2013 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.streamtech.tv
Výběr aktuálních zpráv  
StreamTech.tv – unikátní technický videoprojekt

Sika CZ, s.r.o. - ocenění TOP MSP 2013

V letošním roce se konal již 9. ročník soutěže TOP MSP o nejlepší malou a střední firmu města Brna. Slavnostní galavečer se uskutečnil v reprezentativních prostorách hotelu Maximus Resort.
V letošním roce bylo nominováno 235 malých a středních firem se sídlem nebo významnými aktivitami na území města Brna. Soutěž organizuje Regionální hospodářská komora Brno pod záštitou primátora města Brna.
Mezi deseti nejúspěšnějšími firmami se umístila společnost Sika CZ. Společnost Sika je významným světovým výrobcem těsnění, lepení, izolace, zesilování a ochranu nosných konstrukcí na stavbách a v průmyslu.
O kulturní vystoupení se postarala mistryně České republiky ve standardu - Eliška Smutná se svým partnerem. Anketa TOP MSP je prestižní soutěží, kde se setkávají jen ty nejúspěšnější malé a střední firmy města Brna.


Administrativní budova ENBRA, Popůvky

Administrativní budova ENBRA, a.s. v Brně - Popůvkách vznikla nejen za účelem sjednocení pracovišť společnosti, ale zejména jako prezentace dostupných technologií a koncepčních řešení v oblasti technických zařízení budov a alternativních zdrojů tepla.
Koncepce technického zabezpečení v administrativní budově je řešena jako kombinace alternativních zdrojů energie pro vytápění a chlazení. Administrativní budova ENBRA je vynikající ukázkou všech moderních technologií, které Vám pomohou ušetřit. Svěřte se do rukou odborníků a zůstaňte v suchu a teple..technika

Šmeral Brno - úspěšná prezentace na MSV 2013

Velmi úspěšně se na Mezinárodním strojírenském veletrhu 2013 představila společnost Šmeral Brno a.s., která paří mezi historicky nejdéle vystavující společnosti. Počítáme-li letošní rok, společnost Šmeral Brno vystavovala na MSV již po pětapadesáté. Nepřehlédnutelná expozice společnosti se stala magnetem pro všechny návštěvníky veletrhu. Nechyběly ani politické špičky v čele s ministrem průmyslu České republiky. Mezinárodním veletrhem vyvrcholila v současné době 3 roky trvající spolupráce firmy Šmeral a německé firmy Bionic Laboratories BLG GmbH. Společnosti prezentovaly úplně nově zpracovaný µBTL reaktor ke konverzi biomasy a odpadů na využitelné lehké oleje. Na základě zvláštní mikrovlné technologie, vzniklo v těsné spolupráci zkušební a demonstrační zařízení k výrobě pohonných hmot 2. generace.
Vstupní materiál, který může být představován vysokokalorickou biomasou, vyzrálým granulátem nebo také kusy odpadu z komunálního odpadu, je peletizován zvláštním ceolytickým katalyzátorem a v reaktoru pomocí ultrasilných mikrovln je termicky při cca 350 °C rozložen na jeho složky.
Takto vzniklé páry jsou v dalším procesním kroku kondenzovány a čištěny na oleje, které svými fyzikálními vlastnostmi odpovídají známé pohonné hmotě -- mazutu. Mimo tyto oleje vzniká při postupu také vysokohodnotné uhlí, které rovněž může být využíváno jako palivo -- nebo ve spojení s močůvkou a biomasou může sloužit pro výrobu vysokohodnotného hnojiva.
Výrobní postup je nanejvýš energeticky efektivní a téměř bezemisní. Protože zařízení díky vlastním generátorům samostatně vyrobí potřebný proud a teplo z procesu, jsou zařízení necentrálně použitelná.
Za tento inovativní exponát získala společnost Šmeral Brno z rukou ministra průmyslu prestižní Čestné uznání 55. Mezinárodního strojírenského veletrhu. Navíc za svou účast na každém strojírenského veletrhu, který se kdy konal, získala společnost prestižní pamětní diplom.


RHK Brno - Contact-Contract, International Engineering Trade Fair 2013

The International Engineering Trade Fair became an ideal opportunity to hold another networking event Contact-Contract organised by the Brno Regional Chamber of Commerce as part of the Enterprise Europe Network.
Contact-Contract takes place to support especially small and medium-sized companies to strengthen business ties and to secure new contacts with then turn into contracts. This year`s project involved not only large numbers from the world of business, but also 9 faculties from universities, offering here a wide range of uses of specialised workplaces, laboritories, test facilities and work with undergraduate students and PhD graduates. The Brno Regional Chamber of Commerce is the host organisation for Enterprise Europe Network.
The first day of meetings was concluded in fine style with the meeting of members of the Brno Regional Chamber of Commerce with participants of Contact-Contract in the hotel complex Maximus Resort.
The Brno Regional Chamber of Commerce is ready to help companies be successful in business.
Another Contact-Contract will be held during the International Trade Fair in Brno at spring 2014.přidat video

PBS Velká Bíteš - Gold Medal, International Engineering Fair 2013 GB PBS

This year's 55th jubilee anniversary of IETF was attended by not only hundreds of well-known international companies, but also a number of professionals, important guests and top political representatives.
The prestigious awards ceremony - the "Golden Medal" awards ceremony - was the highlight of the trade fair once again. PBS Velká Bíteš company received the Gold Medal award for their TJ100S-125 turbojet engine at the IETF 2013.
PBS Velká Bíteš is a modern and prosperous company, whose historic roots reach back to the year 1814. The activities of this company are focussed on services and products, which have a good technological level and are known for their simplicity of design, easy servicing and a high reliability of maintenance. The winning of this prestigious award is proof of the high quality of their innovational products.


MCAE Systems - successful presentation at the IEF 2013

A new and very current topic of this year's IEF was 3D printing. Therefore, it cannot come as a surprise that the company MCAE, which is among the top developers of 3D printing, introduced itself very successfully at the trade fair.
3D printers can work with different materials. Of course the price is a very important aspect. A very interesting new product was introduced by the company MCAE.
The company MCAE intrigued its visitors at the trade fair right at the entrance to pavilion P, where it presented the fantastic possibilities of applying 3D in literally life-size forms.banner balicky

nke1
Další zprávy
Aktuality
Zvyšte potenciál svého 2D CAD softwaru!
Modlink MSDD: Individuální laserové značení
Panasonic představuje ultra širokoúhlou PTZ kameru
e-SALON v Letňanech podruhé na větší ploše a se spoustou premiér
Ochrana zaměstnanců při práci s chemikáliemi – MEWA rozšiřuje kolekci ochranných oděvů
Největší investice v historii společnosti Nokian Heavy Tyres nabývá konkrétních rozměrů
Obrábění
Nový showroom DMG MORI v Brně otevírá v srpnu
HYPERTURN 45 3. generace pro větší prostor a flexibilitu
Celosvětově osvědčený koncept „two-in-one“ společnosti WALTER – erodování a broušení na JEDNOM stroji
EMO 2019: technologie chytré podpory zákazníků pro výrobní procesy zítřka
Tebis V4.0 R7 obsahuje nové 5osé funkce pro lepší kvalitu povrchu a snadnější ovládání
Dlouhé dovolené zatížení a vysoká produktivita TPS 600i
Kalendář akcí
<<  Srpen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektro Stavebnictví Měření a regulace Reportáže z výstav a veletrhů
Vytápění Manipulace Plasty CAD / CAM Vzduchotechnika Digitální technoligie
StreamTech.tv news - elektronický týdeník StreamTech.tv © Copyright 2013 StreamTech.tv - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit .
Technická realizace: Webservis © 2013 CCB, spol. s r.o.
www.technikaatrh.cz www.mediamax.cz www.technikaatrh.cz