Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv News
11. listopad 2013 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.streamtech.tv
Výběr aktuálních zpráv  
StreamTech.tv – unikátní technický videoprojekt - podzimní veletrhy 2013

Veletrhy Brno - MSV 2013 - Zlaté medaile

Vrcholem slavnostního zahájení mezinárodního strojírenského veletrhu se stal tradiční ceremoniál udělování Zlatých medailí. Všechny zahraniční delegace a významné hosty přivítal prezident Svazu průmyslu a dopravy České republiky Jaroslav Hanák. Zlaté medaile MSV 2013 získalo pět exponátů. Z rukou Jaroslava Hanáka, ministra Jiřího Ciencaly a generálního ředitele společnosti Veletrhy Brno Jiřího Kuliše převzali ocenění představitelé pěti vystavovatelů: Kovosvit MAS, VUT v Brně, Misan, První brněnská strojírna a Vítkovice.
Šestá Zlatá medaile MSV 2013 byla stejně jako v minulých letech udělena osobnosti československého strojírenství. Za celoživotní tvůrčí technickou práci a dosažené inovační činy ji převzal ing. Miloš Polášek, CSc.


Veletrhy Brno - MSV 2013 - zajímavosti veletrhu

Pravidelně jsou na Mezinárodním strojírenském veletrhu představeny tisíce novinek a různých technologických zajímavostí. V letošním roce se ho účastnilo více než 1 500 vystavovatelů a 80 000 návštěvníků. Ze zahraničí přijíždí přes 35% vystavovatelů a 10% návštěvníků.
Velkým technologickým tématem současné doby je 3D tisk a proto na veletrhu nemohly chybět ty nejmodernější tiskárny. Zájem odborné veřejnosti a podnikatelů vzbudil křest nové knihy „Kdo tu hájí podnikání", která představuje 80 otázek a odpovědí o Svazu průmyslu a dopravy ČR..
Celá řada exportérů využila Dne Ruské federace pro získání nových příležitostí ve východních regionech. Vrcholné akce mezinárodní spolupráce se účastnily i přední politici. Program byl zaměřený zejména na rozvoj česko-ruské obchodně ekonomické spolupráce, na příležitosti vstupu českých firem na trh regionů Ruské federace a podporu českého exportu. Novinkou letošního roku bylo Evropské fórum zaměřené na dodavatele jaderného průmyslu „Atomex-Evropa".technika

Veletrhy Brno - MSV 2013 - partnerská země Turecko

Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně se stal místem dalšího rozšiřování vzájemných obchodních možností mezi Tureckem, Českou republikou a státy Evropské unie. Partnerskou zemí MSV bylo Turecko, které zde prezentovala společná expozice 20 vystavovatelů umístěná v pavilonu Z.  Početnou tureckou delegaci podnikatelů a představitelů různých oblastí ekonomiky vedl 1. náměstek ministra hospodářství Turecké republiky. Česká vládní delegace, která navštívila tureckou expozici hned první den veletrhu, vzbudila velký zájem vystavovatelů a představitelů tureckého průmyslu. V průběhu veletrhu proběhlo velké množství bilaterálních jednání. Účastníci Česko-tureckého business fóra se shodli, že turecké partnerství MSV významně přispělo nejen k rozvoji obchodních kontaktů mezi oběma zeměmi, ale také dalšími účastníky Mezinárodního strojírenského veletrhu. 


Veletrhy Brno - MSV 2013 - vládní delegace na MSV

Brněnský Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě. Účastní se ho nejen stovky světoznámých firem, ale také celá řada odborníků, významných hostů a zástupců politických špiček.
Vládní delegace si prohlédly řadu expozic a strojů významných vystavovatelů. Na Mezinárodním strojírenském veletrhu ocenily zejména jeho klíčový vliv na ekonomiku a rozšíření exportních možností České republiky.přidat video

Veletrhy Brno - MSV 2013 - zahájení veletrhu a slavnostní večer

Slavností zahájení brněnského Mezinárodního strojírenského veletrhu proběhlo v Rotundě pavilonu A. Jako hostitel všechny přivítal Roman Onderka, primátor statutárního města Brna a předseda dozorčí rady společnosti Veletrhy Brno.
Jak se na Mezinárodním strojírenském veletrhu stalo již tradicí, zahajovací projev přednese nejvyšší státní představitel přítomný na veletrhu.
Partnerská země Turecko připravila účastníkům zahájení také jedinečný kulturní zážitek. Čtveřice hudebníků přednesla skladby ovlivněné balkánskou, anatolskou i orientální hudbou a v závěru nechyběl spirituální tanec dervišů v podání tří tureckých tanečníků.


nke1
Další zprávy
Aktuality
ORDERFOX.com & Mikron Machining
Je nutné zajistit rovné podmínky na trhu s teplem
Pavel Svoreň se stal novým výkonným ředitelem společnosti DEL
Česko čeká další kolo leteckého snímkování. Vzniknou nové ortofotomapy západní části země
Virtuální zákaznický den ZAT už příští úterý
SIAF Guangzhou slaví 10 let jako nejdůležitější platforma pro inteligentní výrobu v jižní Číně
Obrábění
Fréza Seco Double Quattromill® 14 zvyšuje efektivitu strojů s nižším výkonem
Kovosvit přilákal na odborný seminář s firmou Iscar více než stovku zákazníků
EWM AG představuje novou řadu svařovacích hořáků PM-MIG/MAG
Stroje z jihu Moravy pracují až v Hondurasu
Vytváření hodnoty ve všech fázích výroby
Nekompromisně zaměřeno na ocel
Kalendář akcí
<<  Únor 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728   
Nejnovější akce
Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektro Stavebnictví Měření a regulace Reportáže z výstav a veletrhů
Vytápění Manipulace Plasty CAD / CAM Vzduchotechnika Digitální technoligie
StreamTech.tv news - elektronický týdeník StreamTech.tv © Copyright 2013 StreamTech.tv - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit .
Technická realizace: Webservis © 2013 CCB, spol. s r.o.
www.technikaatrh.cz www.mediamax.cz www.technikaatrh.cz