Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv News
11. listopad 2013 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.streamtech.tv
Výběr aktuálních zpráv  
StreamTech.tv – unikátní technický videoprojekt - podzimní veletrhy 2013

Veletrhy Brno - MSV 2013 - Zlaté medaile

Vrcholem slavnostního zahájení mezinárodního strojírenského veletrhu se stal tradiční ceremoniál udělování Zlatých medailí. Všechny zahraniční delegace a významné hosty přivítal prezident Svazu průmyslu a dopravy České republiky Jaroslav Hanák. Zlaté medaile MSV 2013 získalo pět exponátů. Z rukou Jaroslava Hanáka, ministra Jiřího Ciencaly a generálního ředitele společnosti Veletrhy Brno Jiřího Kuliše převzali ocenění představitelé pěti vystavovatelů: Kovosvit MAS, VUT v Brně, Misan, První brněnská strojírna a Vítkovice.
Šestá Zlatá medaile MSV 2013 byla stejně jako v minulých letech udělena osobnosti československého strojírenství. Za celoživotní tvůrčí technickou práci a dosažené inovační činy ji převzal ing. Miloš Polášek, CSc.


Veletrhy Brno - MSV 2013 - zajímavosti veletrhu

Pravidelně jsou na Mezinárodním strojírenském veletrhu představeny tisíce novinek a různých technologických zajímavostí. V letošním roce se ho účastnilo více než 1 500 vystavovatelů a 80 000 návštěvníků. Ze zahraničí přijíždí přes 35% vystavovatelů a 10% návštěvníků.
Velkým technologickým tématem současné doby je 3D tisk a proto na veletrhu nemohly chybět ty nejmodernější tiskárny. Zájem odborné veřejnosti a podnikatelů vzbudil křest nové knihy „Kdo tu hájí podnikání", která představuje 80 otázek a odpovědí o Svazu průmyslu a dopravy ČR..
Celá řada exportérů využila Dne Ruské federace pro získání nových příležitostí ve východních regionech. Vrcholné akce mezinárodní spolupráce se účastnily i přední politici. Program byl zaměřený zejména na rozvoj česko-ruské obchodně ekonomické spolupráce, na příležitosti vstupu českých firem na trh regionů Ruské federace a podporu českého exportu. Novinkou letošního roku bylo Evropské fórum zaměřené na dodavatele jaderného průmyslu „Atomex-Evropa".technika

Veletrhy Brno - MSV 2013 - partnerská země Turecko

Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně se stal místem dalšího rozšiřování vzájemných obchodních možností mezi Tureckem, Českou republikou a státy Evropské unie. Partnerskou zemí MSV bylo Turecko, které zde prezentovala společná expozice 20 vystavovatelů umístěná v pavilonu Z.  Početnou tureckou delegaci podnikatelů a představitelů různých oblastí ekonomiky vedl 1. náměstek ministra hospodářství Turecké republiky. Česká vládní delegace, která navštívila tureckou expozici hned první den veletrhu, vzbudila velký zájem vystavovatelů a představitelů tureckého průmyslu. V průběhu veletrhu proběhlo velké množství bilaterálních jednání. Účastníci Česko-tureckého business fóra se shodli, že turecké partnerství MSV významně přispělo nejen k rozvoji obchodních kontaktů mezi oběma zeměmi, ale také dalšími účastníky Mezinárodního strojírenského veletrhu. 


Veletrhy Brno - MSV 2013 - vládní delegace na MSV

Brněnský Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě. Účastní se ho nejen stovky světoznámých firem, ale také celá řada odborníků, významných hostů a zástupců politických špiček.
Vládní delegace si prohlédly řadu expozic a strojů významných vystavovatelů. Na Mezinárodním strojírenském veletrhu ocenily zejména jeho klíčový vliv na ekonomiku a rozšíření exportních možností České republiky.přidat video

Veletrhy Brno - MSV 2013 - zahájení veletrhu a slavnostní večer

Slavností zahájení brněnského Mezinárodního strojírenského veletrhu proběhlo v Rotundě pavilonu A. Jako hostitel všechny přivítal Roman Onderka, primátor statutárního města Brna a předseda dozorčí rady společnosti Veletrhy Brno.
Jak se na Mezinárodním strojírenském veletrhu stalo již tradicí, zahajovací projev přednese nejvyšší státní představitel přítomný na veletrhu.
Partnerská země Turecko připravila účastníkům zahájení také jedinečný kulturní zážitek. Čtveřice hudebníků přednesla skladby ovlivněné balkánskou, anatolskou i orientální hudbou a v závěru nechyběl spirituální tanec dervišů v podání tří tureckých tanečníků.


nke1
Další zprávy
Aktuality
Zvyšte potenciál svého 2D CAD softwaru!
Modlink MSDD: Individuální laserové značení
Panasonic představuje ultra širokoúhlou PTZ kameru
e-SALON v Letňanech podruhé na větší ploše a se spoustou premiér
Ochrana zaměstnanců při práci s chemikáliemi – MEWA rozšiřuje kolekci ochranných oděvů
Největší investice v historii společnosti Nokian Heavy Tyres nabývá konkrétních rozměrů
Obrábění
Nový showroom DMG MORI v Brně otevírá v srpnu
HYPERTURN 45 3. generace pro větší prostor a flexibilitu
Celosvětově osvědčený koncept „two-in-one“ společnosti WALTER – erodování a broušení na JEDNOM stroji
EMO 2019: technologie chytré podpory zákazníků pro výrobní procesy zítřka
Tebis V4.0 R7 obsahuje nové 5osé funkce pro lepší kvalitu povrchu a snadnější ovládání
Dlouhé dovolené zatížení a vysoká produktivita TPS 600i
Kalendář akcí
<<  Srpen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektro Stavebnictví Měření a regulace Reportáže z výstav a veletrhů
Vytápění Manipulace Plasty CAD / CAM Vzduchotechnika Digitální technoligie
StreamTech.tv news - elektronický týdeník StreamTech.tv © Copyright 2013 StreamTech.tv - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit .
Technická realizace: Webservis © 2013 CCB, spol. s r.o.
www.technikaatrh.cz www.mediamax.cz www.technikaatrh.cz