Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv News
30. září 2013 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.streamtech.tv
Výběr aktuálních zpráv  

StreamTech.tv – První technická internetová televize

PRAŽSKÝ VELETRH FOR ELECTRON 2013 PŘINESE ŘADU NOVINEK

Mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky a energetiky – FOR ELECTRON 2013 se bude konat 19. – 21. listopadu 2013 v PVA EXPO PRAHA Letňany. Souběžně s ním se budou konat veletrhy FOR ELECTRON MOTION – 1. veletrh elektromobilních, hybridních dopravních prostředků a infrastruktury, FOR ENERGO – 2. mezinárodní veletrh výroby a rozvodu elektrické energie a FOR AUTOMATION – 2. mezinárodní veletrh automatizační, regulační a měřicí techniky. Nově se také k souběhu přidá mezinárodní odborný veletrh technického zařízení služeb – VODA – KLIMA – VYTÁPĚNÍ. inotic


Dva nové souběžné veletrhy

Novinkou pro rok 2013 je specializovaný veletrh na téma elektromobility – FOR ELECTRON MOTION a mezinárodní odborný veletrh technického zařízení služeb – VODA – KLIMA – VYTÁPĚNÍ. Veletrh FOR ELECTRON MOTION nabídne jedinečnou přehlídku elektrických, hybridních dopravních prostředků a infrastruktury. Návštěvníky čekají testovací jízdy s elektromobily a hybridy, představení technologií a vizí budoucnosti v ekologické dopravě, doprovodný program za účasti odborníků z oblasti elektromobility a také praktické zkušenosti s provozem elektromobilů.

Areál PVA EXPO PRAHA Letňany

inotic Dne 12. 10. 2012 byl zahájen provoz dvou nově vybudovaných hal 3 a 4 o celkové ploše 8 200 m2. V současné době se jedná o nejmodernější veletržní prostory v Praze. Haly jsou vybaveny moderním plynovým vytápěním s cirkulací teplého vzduchu, normovaným osvětlením a nejmodernějšími prvky protipožární ochrany. Nosné ocelové rámy jsou dimenzovány na přetížení až 100 kg na 1 metr délky a umožňují tak bezproblémové zavěšování různých konstrukcí podle potřeb vystavovatelů. Obě haly jsou propojeny vstupní halou o rozloze 1 600 m2, kde bude umístěno zázemí potřebné pro konání veletržních, sportovních, kulturních i společenských akcí.

Záštitu nad veletrhem převzala i Českomoravská elektrotechnická asociace

Záštitu nad veletrhem převzali opět Ministerstvo průmyslu a obchodu nebo Svaz průmyslu a dopravy České republiky. Nově veletrh získal záštitu od Českomoravské elektrotechnické asociace, která sdružuje právnické i fyzické osoby z elektronického a elektrotechnického průmyslu, zdravotnické techniky, informačních služeb a další firmy s příbuznou výrobní orientací či obchodními zájmy.


Již přihlášené firmy

V současné době je na veletrh přihlášena řada významných firem jako například ABB – divize Elektro Praga, Eaton Elektrotechnika, Pražská energetika, Kopos Kolín, Lapp Kabel, Helukabel CZ, Starmans electronics, Dinel, Tecon, Thonauer, Turck, Kardex a další.

Doprovodný program inotic Pečlivě je také připravován doprovodný program souběžných veletrhů ve spolupráci s odborníky a mediálními partnery. V rámci veletrhu FOR ELECTRON se uskuteční například konference „Přenos a distribuce elektrické energie“ od společnosti b.i.d. service, která se na oblast konferencí přímo specializuje. Také společnost Sdělovací technika pro Vás připravila konferenci, a to hned dvoudenní. Jedním z témat je „ RFID a NFC Future“, které se bude věnovat rozvoji těchto technologií a jejich aplikací v řadě oblastí. V druhém případě se jedná o téma „Zelená elektronika“, které bude pojednávat o vlivu aplikací elektroniky na životní prostředí. Zajímavosti v oboru robotiky pak představí společnost Trade Media International.
Na této konferenci se budou prezentovat nabídky robotů a předvedena bude také názorná ukázka robota v praxi. Více o doprovodném programu naleznete na webových stránkách veletrhu FOR ELECTRON a souběžných.
Nebudou samozřejmě chybět veletržní soutěže pro návštěvníky, ani soutěže o nejinovativnější výrobek GRAND PRIX a o nejzdařilejší expozici TOP EXPO pro vystavovatele.
V tuto chvíli je stále možné se na veletrh přihlásit. Kompletní přihláškovou dokumentaci včetně cen najdou zájemci na stránkách veletrhů: www.electroncz.czwww.forenergo.czwww.forautomation.cz a www.forelectronmotion.cz. Více informací naleznete také na www.abf.cz
ABF, a.s., Mimoňská 645, 190 00 Praha 9, tel: +420 225 291 136, e-mail: forelectron@abf.czpřidat video

Pepperl+Fuchs s.r.o.

Nové celokovové ultrazvukové senzory UMC3000 nejen pro potravinářské aplikace.


Inoutic / Deceuninck, spol. s r.o. - Realizace venkovní terasy - terasový systém Twinson

Kompozitní materiály jsou budoucností venkovních ploch - od venkovních teras až po okraje a obložení bazénů. Podívejte se na použití špičkového kompozitního materiálu Twinson od společnosti Inoutic v praxi! Ve videu vám nabídneme nejen ukázky využití terasového systému Twinson, ale také přípravu a realizaci terasy. Inspirujte se!přidat video

Fronius Česká republika s.r.o. - Plasmové řezání TransCut

TransCut je plazmový řezací přístroj, který nepracuje se stlačeným vzduchem, jak je to běžné, nýbrž s malým množstvím kapaliny. Tato kapalina slouží jako médium pro vysoce energetický plazmový paprsek a zajišťuje lehkost a mobilitu tohoto přístroje. Pro zásobení proudem postačí přípojka na 230 V nebo generátor. Kompaktní řezací zařízení lze s sebou vzít kdykoliv a kamkoliv, během velice krátké doby je připraveno k použití.technika

ABB - Robot IRB 1600

Obsluha vstřikovacích lisu a následné operace


nke1
Další zprávy
Aktuality
Zvyšte potenciál svého 2D CAD softwaru!
Modlink MSDD: Individuální laserové značení
Panasonic představuje ultra širokoúhlou PTZ kameru
e-SALON v Letňanech podruhé na větší ploše a se spoustou premiér
Ochrana zaměstnanců při práci s chemikáliemi – MEWA rozšiřuje kolekci ochranných oděvů
Největší investice v historii společnosti Nokian Heavy Tyres nabývá konkrétních rozměrů
Obrábění
Nový showroom DMG MORI v Brně otevírá v srpnu
HYPERTURN 45 3. generace pro větší prostor a flexibilitu
Celosvětově osvědčený koncept „two-in-one“ společnosti WALTER – erodování a broušení na JEDNOM stroji
EMO 2019: technologie chytré podpory zákazníků pro výrobní procesy zítřka
Tebis V4.0 R7 obsahuje nové 5osé funkce pro lepší kvalitu povrchu a snadnější ovládání
Dlouhé dovolené zatížení a vysoká produktivita TPS 600i
Kalendář akcí
<<  Srpen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektro Stavebnictví Měření a regulace Reportáže z výstav a veletrhů
Vytápění Manipulace Plasty CAD / CAM Vzduchotechnika Digitální technoligie
StreamTech.tv news - elektronický týdeník StreamTech.tv © Copyright 2013 StreamTech.tv - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit .
Technická realizace: Webservis © 2013 CCB, spol. s r.o.
www.technikaatrh.cz www.mediamax.cz www.technikaatrh.cz