Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv News
9. červenec 2013 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.streamtech.tv
Ampér 2013
Výběr aktuálních zpráv  

StreamTech.tv – první technická internetová televize
Pramet Tools s.r.o. - Dosáhněte vrcholných výsledků
v obrábění

inoticPramet uvedl na jaře 2013 novou generaci materiálů s označením UP!GRADE. Nové materiály posunují užitné vlastnosti řezných destiček v soustružení, frézování i vrtání na zcela novou, vyšší úroveň. To, co dělá nové materiály lepší ve srovnání s původní generací, jsou nové substráty, nově vyvinuté MT-CVD a PVD povlaky a především jejich citlivě zvolená kombinace. Upgradujte své obrábění s novými materiály Pramet.


Promet Czech s.r.o.

inoticByla založena v roce 1992. Již od samého počátku se zabývala dodávkami surovin, především surových želez pro ocelárny a slévárny v Československu.
Později společnost rozšířila svou činnost i do sousedních zemí (Německo, Rakousko, Polsko) a také začala dodávat koksochemické výrobky (koks, koksový prach) a feroslitiny.
Za dobu své existence si získala významné postavení v dodavatelsko-odběratelských vztazích s většinou českých a slovenských sléváren a oceláren. V současné době patří ke strategickým dodavatelům pro takové společnosti jako jsou Mittal Steel Group, Vítkovice Steel, U.S.Steel atd.přidat video

Newtech s.r.o. - Velkoformátový laser model Impuls

nke1Laserový řezací stroj vážící od 25 000 kilogramů až po 49 000 kilogramů je určen pro nadměrné formáty plechů. Nabízí Zpracování plechů až o velikosti 3x 12, 5 metrů. Vhodný pro výroby s potřebou řezání plechů o nadměrných velikostech.


Brammer Czech a.s. – Rukavice s ochranou proti poříznutí

nke1V tomto videu Quick Tip společnost Brammer srovnává dva typy ochranných pomůcek na ruce: standardní ochranné rukavice a rukavice s ochranou proti poříznutí. Odborník rukavice prověří v testu s nožem -- nejprve standardní rukavice s ochranou proti poříznutí a poté nejtenčí rukavice na trhu, které uživatele nepřipraví o obratnost a zároveň jim nabízí vysoce kvalitní ochranu rukou a odolnost vůči poříznutí. Potom rozdíl mezi rukavicemi demonstruje v dalším testu, kdy se v nich pokusí smontovat matice, šrouby a podložky.technika

Ústav jaderného výzkumu Řež a.s. - PET centrum Brno

nke1Ústav jaderného výzkumu Řež a.s. má dlouholeté zkušenosti v oblasti výzkumu, vývoje a výroby radiofarmak. Produkovaná radiofarmaka jsou dodávána celé řadě pracovišť nukleární medicíny v České republice a v zahraničí. Od roku 1974, kdy se uskutečnila výroba prvního radiofarmaceutického přípravku, byl sortiment výroby postupně rozšiřován a v současné době zahrnuje šest přípravků ve formě radioaktivních injekcí a šest kitů pro přípravu radioaktivních injekcí 99mTc.Ústav provozuje dvě detašovaná pracoviště PET Centrum Praha v Nemocnici Na Homolce a PET Centrum Brno  v Masarykově onkologickém ústavu.


Ruukki CZ s.r.o. - Oasis of the Seas, shipbuilding by Ruukki

nke1STX Finland has many years experience of working with Ruukki, which has a sound track record in the shipbuilding industry. Ruukki played an extremely important role in the initial stages of building Oasis of the Seas, when the ships hull was assembled. Ruukki was 70 per cent responsible for deliveries of steel products for the vessel.
The ships hull was built one block at a time, which meant the material for each block had to be delivered at the same pace as the customers plans progressed. At the busiest stage, steel deliveries arrived at the shipyard twice a week and were used immediately for block production.


Walker Pilana Magnetics, spol. s r.o. – Magnetický svěrák – POWERFIX

nke1Svěrák putuje do starého železa! Vynikající vlastnosti S upínací silou až 8000 N bude PowerFix držet opracovávané dílce velmi pevně, a přitom bez rizika vzniku deformací. Opracovávaný dílec není upnut, ale přichycen k magnetu. Pro úhlové práce lze jednotku snadno nastavit na dva směry. Upevnění obrobku je dosaženo bez použití tlaku. Ve výsledku nedochází k žádným deformacím ani poškozením. Zvýšení produktivity. Upínač výrazně zvýší vaši produktivitu. Dílec jednoduše připravíte k opracování. Není třeba polohu obrobku často měnit. Vzhledem k tomu, že magnet drží dílec pouze z jedné strany, snadno se dostanete k pěti jeho stranám, což je výhodnější, než mít přístup pouze ke třem stranám, jak je tomu v případě použití klasického svěráku.o nas

nke1
Další zprávy
Aktuality
Tisková konference k Ruským byznys dnům v Ostravě
Pošlete z mobilu vlastní papírovou pohlednici
Nová řada přenosných projektorů Panosonic LX/LW
D-Link uvádí nová univerzální řešení pro IP dohled
Elektromobilita od E.ON na letišti Brno
Ocenění Intersolar AWARD 2013 pro střídač Sunny Boy Smart Energy
Obrábění
MULTICUT 630S/3000
Nový stroj pro produkční soustružení
Rozšíření oblasti výkonu svařovacího postupu CMT
Monolitní keramické frézy Beyond EADE™
Frézování a vrtání houževnatých materiálů
EMO Hannover 2013 – Zpracování kovů se prezentuje na veletrhu superlativů
Kalendář akcí
<<  Srpen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektro Stavebnictví Měření a regulace Reportáže z výstav a veletrhů
Vytápění Manipulace Plasty CAD / CAM Vzduchotechnika Digitální technoligie
StreamTech.tv news - elektronický týdeník StreamTech.tv © Copyright 2013 StreamTech.tv - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit .
Technická realizace: Webservis © 2013 CCB, spol. s r.o.
www.technikaatrh.cz www.mediamax.cz www.technikaatrh.cz